Super Star

7. finále - rozhodnutí

14. prosince 2009 v 16:16 | Fallen Angel
SuperStar opustil favorit Honza!
Myslím, že nejenom mě tohle dost překvapilo.
Dva z porotců se shodli na tom, že by měl odejít Miro Šmajda, další dva by vyhodili Dominiku Starou. Nakonec se netrefil ani jeden. Dominika, Miro, a samozřejmě i Martin Chodúr nakonec vyvázli - tím nešťastným byl tentokrát Jan Bendig. Nejen finalisté, ale i Marta Jandová a Adela Banášová jeho odchod oplakaly.
A jestli to vadí mně? Honza se mi docela líbil a jeho vystoupení mě většinou bavila, ale příliš sympatický mi nebyl a, poté, co jsem si na internetu četla chat s ním, mi nepřišel ani zrovna nejchytřejší. Ale výborný zpěvák to určitě byl a podle mě ho mohli vyhodit až v dalším kole.

7. finále

7. prosince 2009 v 16:56 | Fallen Angel
Dnešní finálový večer se nesl ve dvou stylech - písničky Michala Davida a filmové či muzikálové hity. Z toho prvního jsem zrovna nejásala, druhé téma to ale tentokrát srovnalo.

Miro Šmajda (21)
Co zpíval: Michal David - Je to blízko
Samozřejmě všichni víte, jak neskutečně jsem ovlivněná, takže moji zbožnou chválu nebudete brát moc vážně. Ale mně se to strašně líbilo. Podle mě to bylo jediné vystoupení s Davidovým hitem, které nebylo tenhle večer trapné. Ostatně to taky nebyl diskotékový hit. Působilo to strašně teskně, aranžmá bylo úžasný, jak Mira všichni otravovali s těmi úpravami, a on zpíval, sám pro sebe, jako by byl někde jinde... Kritik by napsal, že ho to rozplakalo. Já píšu, že si dovedu představit, že by to rozplakalo i někoho, řekněme, nestranného. Prostřední, tzv. "popová" část na jevišti ušla, ale rockový závěr se mi zase strašně líbil. Bylo to dokonalý xD.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Michal David - Discopříběh
Ne, ne, ne. Co mělo TOHLE znamenat? Mezi milující fanynky Bendiga se určitě neřadím, ale Honza se mi docela líbí - nebo spíš líbil. To, co předvedl tentokrát, bylo absolutně děsivý. Jestli jsem kdysi prohlásila, že Mirovo a Benovo vystoupení v kole Michaela Jacksona a Madonny bylo trapný, moc se omlouvám. Jestli totiž něco je trapárna, je to tohle. Hloupý, v podstatě děsivý diskotékový hit, a do toho Janovy nemožné tanečky a hlas, kdovíproč moc hluboký, který se k písni vůbec nehodil, stvořily takovou příšernost, že se na to snad ani nedalo koukat. Upřímně nechápu, co tím sleduje. Že by ta jeho proslulá show?

Martin Chodúr (20)
Co zpíval: Michal David - Každý mi tě lásko závidí
Asi za to mohla ta písnička. Její jednotvárnost, nudnost, obyčejnou melodii a hlavně naprosto příšerný text (který se sice rýmoval, ale zněl, jako by se nerýmoval), nemohl zachránit ani typický Chodúr. Typický píšu schválně, protože ikdyž je Martin vynikající zpěvák a showman, jeho stále stejný způsob zpívání i vystupování mě, a dle názorů na internetu atd. i ostatní, už začíná tak trochu nudit. Možná už by tam měl hodit trochu té show, a třeba i "tance", protože to samé gestikulování rukou mě příští kolo nejen nerozpláče, ale snad i uspí. Vlastně už začínám pochybovat, jestli je Chodúr ta pravá SuperStar.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Michal David - Děti ráje
No tak zaprvé, ta písnička byla hrozná. A zadruhé, mně se Domča - jako obvykle, když zpívá otravný rozjuchaný popový hit, ve kterých si zjevně libuje - vážně nelíbila. To její "nadšení", které je součástí písně, mi u ní přišlo umělé a trapné, no a celé to bylo nemožně staromódní, jako vždycky, když se Stará snaží vystřihnout nějakou disco-pecku z osmdesátých let a já umírám kýčovitostí. Takže, jestli chce opravdu Dominika něco zpívat, ať zkouší nějaké ty balady. A, jen tak mimochodem, všimli jste si, jak se zatetelila, když porota řekla "ty a Miro Šmajda"? A všimli jste si i toho, jak on už si jí vůbec nevšímá? No dobře, toho si asi všímám jenom já.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Celine Dion - My heart will go on (Titanic)
Tímhle si to u mě Honzík zase docela vyžehlil. Zatímco dřív jsem zastávala názor, že Bendig je vynikající v rychlých písních, a v pomalých nudí, teď to bylo přesně naopak. Po trapáckém Discopříběhu přišel skvělý výkon s Titanicem (určitě se na tom odrazilo i to, jak dlouho ho zpívá). Tyhle "velkolepé balady" asi k Janovi půjdou, a ani mi tam tolik nevadila jeho lehce zženštilá barva hlasu (někomu se třeba líbí, ale mně ne). Ty výšky možná nebyly občas nic moc, ale to vůbec nevadilo. Takže podle mě super výkon, a ještě něco - necítil se Hejma po tom hodnocení trochu trapně?

Martin Chodúr (20)
Co zpíval: Maria (West Side Story)
Skoro nerozumím tomu, proč bylo tohle vystoupení tak málo pochváleno. Mě totiž téměř nadchlo. Přišlo mi totiž, že Martin tentokrát zpíval úplně jinak než normálně, a že lehce se vkrádající nuda "běžného chodúrovského výkonu" ustoupila. Romantická písnička byla totiž správně procítěná, že mi, ikdyž to byl Chodúr, málem vehnala slzy do očí. Závěrečná pasáž, v níž Martin zpíval bez hudby, byla prostě dokonalá, a ikdyž podle ostatních moc nezaperlil, já to považuji za jeden z jeho nejlepších výkonů. Když se ohlédnu za "gottovým" kolem, nejspíš mám úchylku na nešťastného Martina Chodúra - jeho Oči sněhem zaváté mě dojaly stejně tak, a porotě se to taky nelíbilo. Nesmíte mě brát moc vážně.

Miro Šmajda (21)
Co zpíval: Queen - We will rock you/We are the champions
Prý že Miro neměl den. Prý že to nebylo oproti minulým kolům nic moc. Jak chcete. Ale mně se to zdálo... co vlastně ještě napsat? Božský? To už tady, v souvislosti s Mirem, padlo hodněkrát xD. Takže, naprosto profesionální vyjádření k výkonu: Začátek, tedy We are the champions, byl milý a dojemný, a pokračování - We will rock you - byla Mirova klasická divočina, kterou tak zbožňuju, takže - to by stačilo, co? A jen tak pro shrnutí - podle mě, přestože porotci tvrdí něco jiného, pro mě byl Mirko opět perlou večera - Michala Davida zazpíval nejlíp, a druhý výkon byl podle jeho gusta, a bylo to to nej vystoupení.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Barbra Streisand - Memory (Cats)
Pozor, nestranné hodnocení! A kupodivu ne proto, že Domču moc nemusím. Byla jsem totiž tak nalomená z Mira, že by mě rozplakalo asi i "Nesem vám noviny". Na tuhle písničku jsem se hodně těšila, protože se mi dost líbila - mohla za to určitě i moje kamarádka Kay, která ji zpívá a vyhraje SuperStar příští rok (půjdeš tam, a hotovo). A, přestože všichni Dominice vyčítali nedostatek emocí, že prý zpívá jak stroj, mně to dojalo k slzám (což už jsem vysvětlovala v úvodu). Ani ty její výšky mi tam moc nevadily, ikdyž v pár momentech byly trochu nepříjemné. A co se mi hnusilo? Všemi porotci chválené šaty! Co to mělo být? Variace na disneyovskou Popelku?

Shrnutí mého hodnocení:
Vítěz - Martin Chodúr nebo Miro Šmajda
Nejlepší výkony kola - 1. M. Šmajda: We will rock you, 2. M. Šmajda: Je to blízko, 3. M. Chodúr: Maria
Příští vypadnutí - Dominika Stará

6. finále - rozhodnutí

4. prosince 2009 v 19:34 | Fallen Angel
Vyřazení, které čekali snad úplně všichni, se konalo minulé pondělí.
Tři z porotců se shodli na tom, že by měla soutěž opustit Monika, Dara, která ji má velmi ráda, by raději vyhodila Dominiku. Ta byla ale poslána dál, stejně jako Miro Šmajda a Martin Chodúr. Rozhodnutí, zda odejde Monika, nebo Honza, pak bylo snad téměř jasné - dle očekávání totiž vypadla Monika Bagárová. Bylo mi to v podstatě jedno, ale "roztomilé" zlatíčko soutěže se soulovým hlasem, dle všech krásnou napůl Maďarku a napůl cikánku Moniku jsem nikdy neměla moc ráda, a její výkony, narozdíl od poroty a fanoušků, mě nebavily ani v semifinále. Podle mě je teda spravedlivé, že Monču vyřadili, ikdyž už mě neštvala zdaleka tolik jako předtím. Sama Bagárová ale řekla, že si vypadnutí zasloužila, a je vlastně ráda, že to tak dopadlo. (A asi není jediná.)
Příští večer bude věnován filmovým hitům - a, jen tak mimochodem, poletí Stará.

6. finále

30. listopadu 2009 v 19:09 | Fallen Angel
Své kamarádce Ditě jsem bezhlavě přislíbila, že s ní půjdu do kina na New Moon, a až potom mi došlo, že v neděli večer už mám přece domluvené něco jiného! Díky tomu jsem taky stihla jenom druhou polovinu včerejšího finále. Snad vám tedy nevadí, že první výkony budu hodnotit pouze po shlédnutí videa.
Včerejší večer byl zasvěcen nejoblíbenějším singlům z americké hudební televize MTV a každý finalista si tentokrát zazpíval dvě písničky. Protože v jedné z písní kolem sebe měli finalisté tanečníky, kteří měli nejspíš vytvořit iluzi klipu, zhodnotím to v kolonce "vystoupení". U druhých pak, skoro tradičně, image.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Avril Lavigne - Complicated
Porota Dominiku hrozně vychvalovala, a v tom tedy já pokračovat nehodlám. Možná to ale nebude vinou výkonu - tuhle písničku už znám a mám ráda hrozně dlouho, a jsem zvyklá na Avrilin klidný, spíše hlubší hlas, a proto se mi vysoko zpívající Domča nelíbila. Sloky ještě ušly, ale uječené refrény se prostě nedaly poslouchat - alespoň ne mýma ušima.
Vystoupení: Docela se mi líbilo aranžmá "školy" - ikdyž nerozumím, proč. Jako že je Avril teen-hvězda? - i Dominičino oblečení, ale jestli to sedělo k písni, toť otázka.

Martin Chodúr (20)
Co zpíval: REM - Everybody hurts
No, já nevím. Musím začít opět s tím, že se jedná o jednu z mých oblíbených písniček. Byla jsem hrozně ráda, když jsem zjistila, že se ji Martin chystá zazpívat. Jenomže ten jeho výkon - no, já nevím. Možná za to opět může to, že jsem ho viděla jen jako video, a ne v plné kráse v přímém přenosu (nebo třeba naživo... :-(), ale mě to tak nějak nudilo. Plus mi přišlo, že jeho hlas se k tomuhle typu písničky moc nehodí. Ale co já vím, jsem prostě hluchá. A špatné to určitě nebylo, pořád to byl jeden z nej výkonů večera, jen... na Chodúra.
Image: Když Chodúr přišel na casting, měl docela hezké dlouhé vlasy, a já jsem litovala, že mu je ostříhali a nagelovali tak, že vypadal hned o deset let starší. Teď ale přišel rozcuch a mně se to líbí.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Alicia Keys - Fallin´
Tak tohle je opravdu zajímavé. Zaprvé, nemám ráda Bagra. A zadruhé, ne, dík za optání, ale ta písnička se mi nelíbila. Nejspíš jste čekali, že poté, co ji porota zrovna nepochválila, se začnu radovat, že nad Monikou už nikdo neondlévá, a předhazovat jejím (bývalým) fanouškům "tady máte tu vaši star" atd. Jenomže, světe div se, mně se to líbilo. Měla jsem totiž dojem, že přesně na tohle je Moničin hlas stavěný, k tomuhle se hodí, tohle jí jde. Nechápu, za co jí tak vynadali - jestli jí tam ujel nějaký tón, tak co?
Image: Klobouk ani oblečení nebylo nijak úžasné, ale hodilo se to ke stylu písničky a Monče to i celkem slušelo - a ladilo to k ní.

Miro Šmajda (21)
Co zpíval: Justin Timberlake - Cry me a river
Jsem docela ráda, že jsem tohle ještě nestihla (přišla jsem tak tak). Ikdyž mu někteří porotci doslova vynadali - ale někdo ho naopak pochválil-, mně se to zdálo vlastně docela dobře odzpívané. Ale - "tohle nebyl Miro". Přesně tak. Nebyl!!! Vlastně jsem nepochopila, proč si tu písničku sám vybral. Copak má rád hip-hop? Copak se mu to vůbec mohlo líbit? A i ten styling byl příšerný. Tohle se k němu vůbec nehodilo, jednoduše děs, kterého už se nejspíš nikdy nedočkáme - tohle Miro zpívat nebude, jednou si to odbyl, všichni na to zapomeneme, jako že se nic nestalo, a jdeme si poslechnout, jak zpívá Guns´n´roses.
Vystoupení: No jasně, ti tanečníci ve vytahaných mikinách patří k tomuhle stylu. Nemusím snad dodávat, že se mi to nelíbí.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: A-ha - Take on me
Jistou averzi určitě způsobilo i to, jak se mi zdá ta písnička děsná. Bendigovo včerejší vystoupení tomu ale jenom nasadilo korunu. Jeho nejhorší výkon - s tím bych souhlasila. Ne však v možná několika tónech v jinak výtečném zpěvu, jak to asi porota myslela. To, jak Honza ječel, celý ten jeho projev, zkrátka a jednoduše jeho hlas k téhle písni - to všechno vytvořilo něco neskutečně trapného a téměř neposluchatelného.
Vystoupení: Kolem Jana běhaly tanečnice a zvedaly cedule s textem, který právě zpíval. Což bylo docela nápadité. Celé to asi chtělo evokovat atmosféru popového koncertu - či klipu - z osmdesátých let, což se jim asi povedlo, ale mě zrovna neuchvátilo.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Eric Clapton - Tears in heaven
Dojemná, smutná písnička. Podle poroty Dominice chyběly emoce, ale mně se to zdálo dobré. Už hodněkrát jsem se zmiňovala, že procítěné skladby Domče sedí víc, a myslím, že se to prokázalo i tentokrát. Možná chvilkama opravdu nudné, ale jinak se mi líbilo, jak Stará zpívala. Mám dojem, že k ní seděla svým pomalým, klidným tempem - tzn. žádné uječené výšky, žádná nucená show, prostě jenom Dominika a její zpěv. Jediná připomínka - ten její skelný, nepřítomný pohled mě trochu děsil.
Image: Dokonalé vlasy, krásné šaty a super kytka - skvělý look.

Martin Chodúr (20)
Co zpíval: Lenny Krawitz - Are you gonna go my way
Hej, to vůbec nebylo špatný! Porotci tvrdí, že Martin není rocker - možná není, ale mně se jako rocker líbí. Tohle mu fakt docela sedělo. Písničky od Lennyho Krawitze mě moc nebaví, a i tahle byla taková pořád stejná. Ale to, co Martin předvedl, bylo strašně... jiné. Možná ne tak úžasné jako jindy, ale tentokrát se trochu přiblížil mladým. Konečně jsem na něj koukala jako na teenagera (nejlepší na tom je, že zrovna ve chvíli, kdy jím být přestal). Možná i mě to bavilo o něco míň než jindy, ale podle mě bylo dobře, že nám ukázal, že i takový Chodúr může být.
Vystoupení: Celé se to neslo v duchu "domácí party" - v menším prostoru byla velká skupina "pařících" tanečníků, mezi kterými Martin mizel, což mi přišlo - no, ne špatné, ale trochu divné a nepřehledné. Nehledě na to, že v podstatě odešel z jeviště!

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Beyoncé - Sweet dreams
Naprosto nudné, průměrné popové vystoupení. Možná bylo lépe zazpívané než to minulé, ale mně se tedy líbilo o dost míň. Monika má zajímavou barvu hlasu, ale ani ta tady moc nevynikla. Prostě nekonečná nuda - a ne, určitě se na tom neodráží to, že nesnáším Beyoncé xD. Ale tohle mě fakt nebavilo a myslím si, že Monika - už to tak bude - vypadne.
Vystoupení: Kolem Monči běhaly polonahé tanečnice (jistěže ne nic erotického, zpívá žena, ale měly kratičká trička), které to ještě zhoršily. Podle mě nic moc vystoupení.

Miro Šmajda (21)
Co zpíval: Guns´N´Roses - Welcome to the jungle
Miro si písničku dokonale užil - skákal po jevišti, křičel, vrhnul se do davu fanoušků. Navíc zpíval určitě skvěle. Všichni ho chválili, ale vy víte, že i kdyby to byl děs, nejspíš bych byla odvázaná taky - tedy, jak víme, pokud by to "byl Miro". Takže, můžu se vypsat? Nikoho to nenutím číst, ale Miro je božskej, dokonalej, úžasnej, a to vystoupení - aaaaaaach! Tím končí moje hodnocení, pro jistotu.
Image: To tričko se Simpsonovými bylo možná přehnané, ale mně se to zdálo roztomilé. Kalhoty - super. A vlasy? Perfektní! A jenom připomínka pro Hejmu - kdyby zpíval do půl těla, byla bych zase jenom naštvaná, takže díkybohu za Simpsonovy! Odhalených hrudníků už jsem měla za celý Nový měsíc až až... xD

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Annie Lennox - Why
Jo, jasně. Další pomalá písnička od ženský, kterou si Bendig vybral. A zase stejná nuda. Proč tohle pořád zpívá? Je možné, že v tom pěkně vynikne jeho hlas, a může dokázat, co zazpívá, ale to nechápe, že nás - no dobře, mě - to prostě nebaví? Ačkoli jsem tohle vystoupení viděla včera, skoro nic si z něj nepamatuju, a kdyby jste teď chtěli, abych vám kousek zazpívala, nevzpomenu si ani na tón. Jak mohl tak obyčejný song dostat cenu na MTV, u toho mi taky zůstává rozum stát, ale co. A jestli Habera tvrdí, že to byl nejlepší pěvecký výkon večera, tak je to možné, ale - nakonec - co z toho?
Image: Tak tomu taky moc nerozumím. To měl být nějaký vesnický synek nebo co? Ale jako docela mu to slušelo.

Shrnutí mého hodnocení:
Vítěz - Martin Chodúr nebo Miro Šmajda
Můj favorit - Miro Šmajda (kdo asi?)
Příští vypadnutí - Monika Bagárová

5. finále - rozhodnutí

23. listopadu 2009 v 21:58 | Fallen Angel
Cukr je venku, zrovna ve chvíli, kdy se mi začal líbit. A?
Denis to měl nahnuté už od začátku večera. Všichni porotci se shodli, že by měl Lacho odejít.
Jako prvního si porota zavolala Jana Bendiga, a, k velkému překvapení, ho poslala do čekárny. Zatím to ale Honza zvládal docela v pohodě. Následující Denis skončil v čekárně taky. Dominika Stará byla ovšem (bohužel.. ne kecám) poslána do dalšího kola, za ní samozřejmě i Miro Šmajda, a potom dle očekávání i Martin Chodúr. Monika už takové štěstí neměla - spolu s Bendigem a Lachem skončila v čekárně. V tom okamžiku Honza spustil hysterický pláč, protože byl postaven mezi své dva nejlepší kamarády (ve stejné chvíli jsem já naopak spustila hysterický smích). Poté se k plačícímu Bendigovi připojil i Bagr. Denis stál stranou a tvářil se, že ho to až tak nemrzí - s největší pravděpodobností si byl jistý, že vypadne právě on. Nejdříve chtěli moderátoři zvolit rychlejší metodu a říci rovnou jméno finalisty, který vypadává, nakonec ale poslali do dalšího kola Moniku a nechali chlapce, aby se ještě chvíli nervovali. Dlouho to ovšem neprotahovali a rovnou oznámili, že SuperStar opouští Denis Lacho. Nejspíš už s tím byl jakžtakž srovnaný, ale emoce ho i tak dost přemohly a písničku Myslim že može byť musel začínat dvakrát, a ani tak ji nedokázal zazpívat v klidu. Nikomu to ale nevadilo - spousty plačících fanynek byly důkazem toho, že... no, že jsem ráda, že mi není 12 a nemiluju Denise Lacha.
V článku o pátém finále jsem se zmiňovala, že jsem Deniska vzala na milost, a teď se mi docela líbí. Ale nebojte se, slzy neroním. Myslím, že jsme to stejně všichni čekali.

5. finále

23. listopadu 2009 v 15:37 | Fallen Angel
Kolo Karla Gotta a duetů nejspíš mělo ukázat, kdo na to opravdu má.
A ukázalo? Já myslím, že docela ano. Gott je asi nejznámější český zpěvák, a ikdyž nemůžu tvrdit, že se mi jeho písničky nějak zvlášť líbí, na své si tentokrát přišla starší generace. Duety v angličtině byly zase zajímavým oživením mezi sólovými výkony a předvedly, kteří finalisté by byli v budoucnu schopni zpívat v duu či skupině. Nejdřív se budu věnovat sólovým vystoupením a potom duetům.

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Karel Gott - Oči sněhem zaváté
Říkala jsem si, že Martinovi tohle určitě sedne. Stylem a vystupováním mi totiž Gotta dost připomíná. I proto jsem se taky na výkon těšila. Ale to, co mu řekla porota? Jasně, udělili mu sice jedničku, a řekli něco v tom smyslu, že neumí zazpívat špatně, ovšem nezdáli se nikterak nadšení. Možná to můžu přičítat textu písničky, ale já během Martinova zpěvu cítila takové mrazení... Mně se to zdálo vážně skvělý a navíc ještě dojemný.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Karel Gott - Cesta rájem
Netvrdím, že to bylo dokonalé, ale opravdu se mi to líbilo. Už u "dělové rány" - která se mně, upřímně, zdála trochu trapná - Honza ukázal, že mu písničky od Gotta sedí. Podle mě prostě takové milé, roztomilé vystoupení. Bendig se už pár kol zženštile nevrtí, ani nenudí pomalými baládkami, zkrátka se mu daří a já ho začínám mít ráda. Ta písnička dokonce vyzněla i docela romanticky - jak samozřejmě vyznít měla -, což je podle mě u Bendiga něco nového. Ovšem ne, že bych chtěla, aby Jan začal sypat něco na způsob průměrného výkonu Denise Lacha.

Denis Lacho (16)
Co zpíval: Karel Gott - Včelka Mája
Denise jsem neměla nikdy příliš v lásce. Zdálo se mi, že je to jenom přeslazený, dle jistého mínění hezký mladíček, který zpívá možná dobře, ale nudně, pořád stejně a pouze v zájmu toho zalíbit se jedenáctiletým fanynkám. Paradoxně se mi začal docela líbit, až když ho porota dávno zatratila a snad i těch fanoušků už mu tak nějak ubylo. Protože, ať si říká kdo chce, co chce, pro mě byla Mája jeho nejlepší výkon. Třeba ne pěvecký, ale písničku si krásně užil, předvedl skvělou show a vážně mě bavil - a to je mnohdy to nejdůležitější.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Karel Gott - Lásko má
Já vlastně nevím, co si o tomhle mám myslet. Na jednu stranu to bylo takové hodně emocionální, prostě to, co Domče svědčí (ikdyž jsem se samozřejmě nemohla zbavit pocitu, že to zpívá pro Mira). Ty hlubší pasáže byly úžasný. Jenomže to by nemohly existovat Dominičiny oblíbené výšky, ve kterých zpívala téměř fistulí a teď, když si to pouštím znovu, mě neskutečně tahají za uši. Což je divné, naživo jsem si těch děsných výšek ani moc nevšimla. Ale zas tak špatné to nebylo.

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Karel Gott - C´est la vie
Porotci tentokrát na Mira chrlili superlativy o tom, jak dokonale zazpíval, že se jedná o nejlepší výkon večera atd. Kvůli duetu s Domčou (o kterém se ještě dočtete) jsem byla na Mira naštvaná xD, ale tohle... Bylo to strašně dojemné, smutné, procítěné, a ikdyž to mělo k rocku daleko, byl to prostě Miro. Neskutečně se mi to líbilo. Samozřejmě tam nevynikla jeho osobnost, jako třeba u Stairway to heaven nebo Smoke on the water, ale - BYLO to dokonalé.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Karel Gott - Už z hor zní zvon
Dle všech asi nejlepší Moničin výkon ve finále. A i já, rozhodně ne Mončina fanynka, musím říct, že se mi to docela líbilo. Lehká nuda, kterou jsem občas vyčítala jejím výkonům s pomalými písněmi, sice chvilkami nechyběla ani tady, ovšem hlas krásně vynikl. Nebylo to nic světoborného, ale hezkého - to ano. Upřímně, přestávám Bagra tak nesnášet, a ne že bych měla Moniku ráda, ale na její zpěv se už docela těším. Rozhodně mnohem lepší než minulá Katy Perry.

DUETY

Miro Šmajda & Dominika Stará
Co zpívali: Ronan Keating & Lulu - We've got tonight
Porota se shodla na tom, že Mirovi a Dominice to spolu vůbec neladilo. Jejich duet byl asi největším zklamáním večera. Podle mě to, že mě duet moc nebavil, možná zavinila i nezajímavost písně, anebo - což je pravděpodobnější - nepřekonatelná žárlivost. To se přece dalo čekat? Ale ono je dost možné, že je do dvojic rozřadila režie podle kvality zpěvu, dostali přikázáno, že se k sobě musí tulit (to ostatně dělali i Lacho a Bagr) a Domča je do Mira prostě zamilovaná (a ani se jí nedivím). Nemusí to přece nutně znamenat, že spolu něco mají, že ne?
Jak se k sobě hodili: Hodili... vlasama. Jinak podle mě téměř vůbec. Každý sedí k jinému stylu hudby, každý zpívá jinak. A, jak jsme slyšeli i od porotců - neladí jim to.

Denis Lacho & Monika Bagárová
Co zpívali: Luther Vandross & Mariah Carey - Endless love
Před tímhle večerem pro mě byli Denis a Monika nesympatickými, otravnými kandidáty na vypadnutí. A hlavně tomuhle vystoupení můžu připsat zásluhy na tom, že už to tak není. Bylo to přesně takové, jaký duet má být - dojemné, romantické, a mimo jiné skvěle sladěné. Alespoň mně se to hrozně líbilo. Myslím, že Monča i Denis tímhle dokázali, že rozhodně nejsou nejslabšími zpěváky v soutěži a své místo v TOP 6 si zaslouží. Ale, když už jsme u toho, kdo z té šestice vlastně ne?
Jak se k sobě hodili: No jo, oba to jsou takové "sladké děti". Ale myslím, že jim to spolu moc slušelo.

Martin Chodúr & Jan Bendig
Co zpívali: George Michael & Elton John - Don´t let the sun go down on me
Ke "standing ovation" po Honzově a Martinově výkonu, trvající asi 5 minut, jsem se připojila i já, což by snad jako komentář mohlo stačit. Tohle vystoupení bylo jednoduše úžasné - byla to přehlídka dvou nejlepších talentů v celé soutěži. I ti největší odpůrci těhle dvou musí uznat, že ten duet byl božský, a bude asi jen velkou chybou, pokud se tito dva spolu nedostanou do finále. (Pokud tedy nebude Šmajda pokračovat v tom, co započal v rockovém kole...)
Jak se k sobě hodili: Každý je jiný, ale oba mají takový hlas, že je radost slyšet je pohromadě. Nejspíš to měl být takový experiment, prostě absolutní pecka na závěr. A vyšlo to.

Co se týče fandění, jsem teď dost zmatená aneb vysvětlím vám to radši takhle:
Martin Chodúr - zpívá asi ze všech nejlíp. Je docela sympatický a jeho výkony se mi líbí. Jasně, že je to jeden z mých favoritů!
Jan Bendig - má skvělý hlas a skvělá vystoupení. I jemu teď fandím.
Denis Lacho - se mi vážně teď začal líbit. Přijde mi hrozně milý a někdy zpívá fakt dobře.
Dominika Stará - nepatří mezi mé oblíbenkyně, ale líbí se mi její zpěv a občas mě strašně moc baví, takže doufám, že tam ještě vydrží.
Monika Bagr Bagárová - už mě zdaleka tolik neštve. Nejsem její fanynka, ale začala jsem ji mít docela ráda.
Miro Šmajda - to je složitý... Ale asi mu pořád ještě fandím ze všech nejvíc.

Rozhodnutí - 4.finále

16. listopadu 2009 v 21:17 | Fallen Angel
Zrovna teď bych to nečekala. Ale když to musí být...
Zatímco minule chtěl každý z poroty vyhodit Mira Šmajdu, tentokrát - poté, co Palo Habera slíbil, že Mirovo jméno dnes večer neřekne - byly názory jiné. Vše započalo proslovem Ondřeje Hejmy, který pověděl Mirovi, že jeho včerejší hodnocení bylo příliš drsné a Šmajdův výkon byl ve skutečnosti lepší. Pak zmínil jméno Denise Lacha. To v porotě zaznělo ještě jednou, další dva porotci by vyřadili Moniku Bagárovou.
První byl do dalšího kola poslán Jan Bendig, po něm neočekávaně Monika. Denis a Martin skončili v čekárně. Dost mě to šokovalo - mohl by vypadnout Chodúr, jenom proto, že jeho výkon včera jenom nebyl ze všech nejlepší? Dominika Stará a Miro také ihned postoupili. Ben byl poté postaven mezi Martina a Denise.
Chodúr byl vzápětí poslán dál, moderátoři nejspíš vytušili, že tímhle nikoho neoblafnou. Čekala jsem, že vypadne Denis (mnou přezdívaný Cukr), a nahlas jsem to Adele vnucovala, rozhodnutí však bylo jiné - soutěž opustil Ben Cristovao. Poté si na jevišti vystřihl svůj nejlepší výkon, Family Portrait od Pink (jen tak mimochodem, krátce po tom, co ji zpíval, jsem se do něj na chvíli "zamilovala" - než se ovšem objevil Miro se svým Stairway to heaven a já zjistíla, že je má spřízněná duše xD), a bylo to stejně dokonalé jako v semifinále.
Podle mě měl Ben v soutěži ještě chvíli zůstat. Nejenže byl hezký, charizmatický a velmi sympatický, ale poslední dobou se mu dařilo podle mě i ve zpěvu, a ikdyž mě v rockovém kole moc nenadchl, obecně snad panoval názor, že se mu to povedlo. Škoda, no, měla jsem Bena ráda.

4. finále

16. listopadu 2009 v 18:05 | Fallen Angel
Rockové kolo - u někoho bomba, u někoho...
Na tohle kolo jsem se strašně moc těšila. Mám ráda rock, a samozřejmě jsem se nemohla dočkat, jak to Miro rozbalí - a narozdíl od minulého kola mě skutečně nezklamal. Stejně jako celý večer. Pár výkonů sice bylo trochu nezáživných, jindy jsem si zase říkala - je tohle alespoň trochu rocková písnička? a mnohdy jsem došla k závěru, že není, ale i tak podle mě skvělý kolo! No a protože rocková image se mi moc líbí, proč si ji tentokrát zase neohodnotit?

Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Lenny Krawitz - American Woman
Porota byla z Benova rocku u vytržení. Prý se pro tohle hodí jako nikdo jiný, výkon byl ohromný a Ben by si měl nejspíš založit rockovou kapelu a seknout s hip-hopem i tancováním - alespoň tak jsem jejich chválu pochopila já. Jestli jsem byla taky tak nadšená? V žádném případě. Mě ten výkon vůbec nebavil. Nejspíš to ale nemůžu zazlívat Benovi, ale písničce, která měla pomalé, stále stejné tempo, sama o sobě byla taky pořád stejná a vůbec se mi nelíbila. Podle mě Benovi sedí spíš rychlejší pecky, u kterých se může vytancovat.
Image: Kam zmizel hezký, roztomilý Beník? Místo toho tady máme skoro hrůzu nahánějícího rockera. K němu to vůbec nesedí, šup zpátky do volných kalhot nebo klidně do toho cylindru.

Denis Lacho (16)
Co zpíval: Jon Bon Jovi - Always
Asi všichni se shodneme na tom, že tohle se Denisovi zrovna moc nepovedlo. Sám uvedl, že nemá rád rock, ale tohle byl prostě takový slaďák od rockového zpěváka, který by se, nebýt interpreta, dal snad zařadit i do popu. Nebo alespoň s Denisovým k uzoufání nudným hlasem. Jak jsem již zmiňovala, jedinou věcí, kterou Lacho umí - a tedy zpívá - jsou pomalé romantické songy. Je to všechno na jedno brdo, a i kdyby Denis zpíval nádherný hit (což tohle možná byl), ani si toho nevšimnu - bude to prostě pořád stejný ploužákovitý Denis Lacho.
Image: Rocker z něj nikdy nebude, a zjevně o to ani vůbec nestojí. Ovšem tu bundičku, která mi chtě nechtě připomíná Formuli 1, si mohli odpustit.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Katy Perry - Hot´N´Cold
Další neochvějný důkaz, že hudbě vůbec nerozumím. Porota Moničin výkon jakžtakž ocenila. Což jsem nechápala. Podle mě to byl absolutní děs, něco neuvěřitelně příšerného! Zaprvé, jestli je Hot´N´Cold rock, tak se můžu rovnou považovat za příznivkyni dechovky nebo heavy metalu. Což bych Monče odpustila. Jenomže podle mě tu "rockovou pecku" zazpívala falešně, jednou si spletla text, a ta výslovnost - nic proti, ale má to být spíš "hat", a ne zřetelné "hot", které jsem od Bagra několikrát slyšela (což Hejma, expert na angličtinu, blahosklonně přešel). Dle mě ten song absolutně nezvládla, měla jsem pocit, že se koukám na Hvězdnou pěchotu.
Image: Líbily se mi nohy - boty, návleky, a taky rukavice. Ale ty šaty? Nejspíš chtěli Bagra připodobnit Katy, ale místo toho jen vypadala jako magor mezi všemi těmi lidmi v kožených bundách.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Queen - Don´t stop me now
Když písnička začala, měla jsem trochu strach, že bude zase pomalá - to by teda bylo rockové kolo jak něco. Jenže potom zrychlila a ta show, kterou tam Honza předvedl, byla prostě skvělá! Bendigovi nefandím, ale jeho výkony se mi opravdu začínají líbit. Tohle mě neskutečně bavilo a zachránilo to prozatím nudný večer. A, přestože na celém Janovi bylo včera rockové maximálně tak oblečení, to rockově vyznělo. Jednoduše výkon hodný tohohle kola.
Image: Čekala jsem, že Honza jako rocker bude spíš k smíchu. Ale, ikdyž to není jeho parketa, vážně mu to slušelo.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Sinead O´Conor - Nothing compares to you
Už jsem určitě zmiňovala, že se mi Dominika nelíbí v rozjuchaných diskotékových hitech, ale spíš v pomalých, procítěných písničkách. A to tahle byla. Nechápu, co se porotě tentokrát nezdálo, ačkoli jindy dle mě nezábavnou Starou vychvalují do nebes, tentokrát to s tou chválou moc nepřeháněli. Mně se to vážně líbilo. A z Dominiky to udělalo opět jednu z mých favoritek - příliš sympatická mi není, a o jejím vkusu si povíme jindy (o vkusu na muže pak vůbec nikdy, tímhle nemůžu ovlivňovat svůj "nestranný" pohled), ale zpívá výborně a mě to baví.
Image: Ta mašle byla dost přehnaná. Domča nevypadala špatně, ale moc jí to nesedělo a vůbec se to k ní nehodilo.

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Deep Purple - Smoke on the water
Od Mira, jakožto rockera, se toho tenhle večer hodně očekávalo. Ale..
To co předvedl bylo... Má smysl psát fantastické, božské, úžasné? Když víte, že Mira zbožňuju, ať předvede cokoli (no dobře, jak víme z minulého kola, téměř cokoli), no a když udělá takovouhle show... Stačí říct, že když dozpíval, zůstala jsem sedět přimrazená na gauči, a - když jsem to kvůli vedle sedícímu tátovi radši neřekla nahlas - v mysli jsem měla jedinou větu: "Toho chci!". Tohle byl konečně pravý Miro!
Image: Tahle image k němu sedí, je to prostě on. Strašně mu to slušelo, samozřejmě...

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Aerosmith - Crazy
Tradiční chodúrovské "byl jsi jednoznačně nejlepší, ty už jsi prostě někde jinde, jsi dokonalej zpěvák a určitě musíš vyhrát" se tentokrát nekonalo, a to z jednoho důvodu - že jistý zpěvák před Martinem je zkrátka rokcer tělem i duší. Spíše jazzově laděný Chodúr s jistě vynikajícím pěveckým výkonem ho tentokrát prostě nemohl trumfnout. Ale určitě zpíval skvěle a kdyby ho umístili kamkoli jinam, určitě by vynikl. A čím mi udělal radost? Výběrem písničky. Text o nesrozumitelné, ničivé posedlosti láskou mi po tom minulém výkonu krásně pomohl uklidnit se - aspoň do jisté míry...
Image: Tentokrát vypadal Martin k sežrání! xD Ne, to netvrdim, ale fakt mu to moc slušelo. Třeba mu ta rocková image nakonec sedne...?

Výsledek
Nejlepší výkon kola - Miro Šmajda
Vítěz - Martin Chodúr
Můj favorit z kluků - Miro Šmajda
Moje favoritka z holek - Dominika Stará, ale největší výběr zrovna nemám
Příští vypadnutí - Monika Bagárová

P.S. Já vím, že nejsem normální... Nemůžu se dočkat, až dorostu do věku, kdy se zamiluju jedině do někoho, koho znám! (Ale možná se toho nikdy nedočkám.)

Rozhodnutí - 3.finále

10. listopadu 2009 v 10:15 | Fallen Angel
Tohle ale fakt nemůžou myslet vážně!
Všichni čtyři porotci se shodli na tom, že by měl vypadnout Miro Šmajda. Byla jsem na něj pořád
hrozně naštvaná, takže jsem mu to vlastně přála (jasně že ne, ale půlku přenosu jsem komentovala většinu Mirova hodnocení "Nemá chodit nahej!", "Dobře mu tak, neměl si sundávat košili" atd.). Do čekárny byli kromě Mira posláni ale také Denis, Dominika a Leona. Stará se mi zdá pořád trapnější a trapnější, a tak jsem jí docela přála, aby vypadla, a takový Lacho by mi taky nijak nescházel. Přesvědčujíc Mareše, aby vyhodil Starou, jsem sledovala, jak posílá do dalšího kola Mira a následně Denise. Je vážně možné, že vypadne Dominika? doufala jsem téměř v euforii. Jenomže ne. Víte, koho vyhodili? Podle mě nejtalentovanější zpěvačku celé soutěže, Leonu Šenkovou! Určitě nejsem jediná, koho to zklamalo, a když potom zpívala Lásko, voníš deštěm, bylo mi téměř do pláče (jistěže jenom TÉMĚŘ). Takže, Leona v soutěži končí a já mám o favoritku míň. To nás opravdu donutí dívat se jenom na krásné, hubené, nevkusné popové hvězdičky? Ještě by mohli vyhodit i Chodúra, že? Tohle je vážně tak nefér! Já jsem chtěla aby vyhrála...
P.S. Miro byl tentokrát oblečený a Dominiky si ani nevšiml, takže jsem mu asi odpustila. Jsem to já taková dobrá duše xD.

3. finále

9. listopadu 2009 v 17:57 | Fallen Angel
Včera to skutečně nebyl šálek mojí kávy. Madonnu jsem sice kdysi dávno poslouchala, ale dnes nepatřím zrovna mezi její skalní fanynky, no a Michael Jackson - to je snad jiná generace, ne?
Tentokrát k hodnocení přidávám i tanečníky - ovšem ne že by souvisely s výkony soutěžících.

Leona Šenková (16)
Co zpívala: Michael Jackson - Beat it
První výkon večera, a podle mě hned nejlepší. Z téhle skladby na mě poprvé (a naposled) během včerejška zazněl rock. Nejspíš se není čemu divit, když se jednalo o noc krále a královny popu, ale na Leoně si cením toho, že i v této situaci zůstala věrná svému stylu (narozdíl od... ale to si nechme na jindy). Zpěv jako obvykle skvělý (ne že by se mi nějak dařilo to rozpoznat) a vystoupení, které mělo podle mě šmrnc. Ne Michaelův, ale Leonin.
Tanečníci: Musím se přiznat, že mě rušili u každého z těch vystoupení. Tady si alespoň, mohu-li to tak říci, v klidu tancovali a neotravovali zpívající Leonu.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Madonna - This used to be my playground
Do slova a do písmene umírám nudou. Ta písnička sama o sobě asi není žádná pecka se silným refrénem, ale určitě šlo tuhle baladu podat o něco líp. Zkrátka a jednoduše - tradiční Bagr ztrácející se na velkém pódiu. Je klidně možné, že zpěv byl vynikající, ale to přece nestačí! A Bagrův rádoby roztomilý kukuč a dětský hlásek mu protentokrát moc nepomohli. Ale mě Monika nebavila nikdy, takže kdo ví, jak bych ji hodnotila, kdyby předvedla bravurní výkon.
Tanečníci: Co si o tomhle jenom myslet? Ten romantický pár se k písni sice hodil, ale myslela jsem, že tanec má doplňovat zpěv, ne naopak. U Moniky, která to na jevišti ještě rozbalit neumí, podle mě ne moc dobrý tah.

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Michael Jackson - Dirty Diana
Co to bylo? Co to proboha mělo znamenat? Kde je můj Šmajda? A co je tohle? To prosím vznikne, když se skříží Michael Jackson, rocker a ještě se tam přisype trocha trapnosti, že? Přesně takhle šokovaná jsem byla, když Mirovo vystoupení v televizi skončilo. Když jsem si to teď pustila znovu, už mi to zas tak strašné nepřišlo. Zpěv byl dobrý, a během písničky byl Miro taky chvilkami "normální". xD (Ikdyž někdy mi ty rockové pózy, které zaujímal během toho jinak popového vystoupení taky přišly trochu nevhodné.) Co bylo ale na tomhle jinak dobrém výkonu to nejhorší? Pokud jste čekali, že jako Mirova obdivovatelka omdlím v okamžiku, kdy si rozepne košili, tak jste se spletli. Tělo má pěkné, to ano xD, ale mně to nepřišlo normální. Citlivý rocker Šmajda - kde je teď? Místo toho jsem zhlédla téměř erotické vystoupení, a ten závěr, kdy byl Miro už v podstatě nahý - to mělo být co? Mně to připomínalo takové ukřižování.
Tanečníci: Aneb vedle nahoty druhá chyba Mirova vystoupení. Ty polonahé tanečnice to celé zkazily. Troufám si tvrdit, že kdyby Šmajdík zpíval oblečený a sám, možná bych se zase rozplakala - ne následně pozvracela (jasně, že to s tím asi nesouvisí, ale kdo ví).

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Michael Jackson - Heal the world
Určitě to bylo dobře zazpívané. Ostatně, on Honza Michaela Jacksona tak trochu připomíná. Ale dojetí, které se nejspíš mělo dostavit, mě minulo, a po chvíli mi ta písnička začala připadat tak trochu nudná. Nicméně Bendig je mi zase o něco sympatičtější, poslední dobou fakt boduje (ale nebojte se, je na mě trochu moc zženštilý xD). Takže - výkon velmi dobrý, hodný finalisty SuperStar, ale příště by to mohlo být o něco zábavnější (jen už prosím ne další Bum, bum, bum!).
Tanečníci: Ach ty děti! No já nevím... Rozhodně lepší než Mirovy štětky, ale to je asi tak všechno. Bez těch dětiček by to bylo asi lepší, tohle hraní na city na mě neplatí. Ale k písničce to asi patřilo.

Denis Lacho (16)
Co zpíval: Michael Jackson - You are not alone
Hm. Typická balada od "roztomilého" Denise. Nezajímavé, nezáživné, prostě nuda. Fanynky se asi mohly zbláznit - já ne. Na Denisovi je tak trochu vidět, že je ještě kluk, nemá žádný styl, prostě jenom umí dobře zpívat a dělá, co mu řeknou ostatní. Holky se do něj zblázní, když bude zpívat pomalé romantické písničky? Tak dobře, zpívá každý večer pomalou romantickou písničku. Tímhle mu asi trochu křivdím, protože finalisté si písničky nevybírají sami, ale on je pro mě jednoduše nudný. Jeho minulé vystoupení se nikomu nelíbilo, a ani já jsem z něj nebyla nadšená, ale aspoň to bylo něco jiného. Denis tedy dokázal, že takovýhle typ písně je nejspíš jediný, jaký dokáže zazpívat.
Tanečníci: Tohle vystoupení bylo jiné - Denis ani moc nebyl na pódiu, ale procházel mezi fanoušky, kteří tak trochu tančili, nebo spíš jenom doplňovali atmosféru. Mně se to ale moc nelíbilo, bylo to takové hrozně nepřehledné.

Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Madonna - Don´t tell me
Jasně, zpěv byl tentokrát určitě lepší než kdy jindy. Písnička taky nebyla špatná, takže v tomto ohledu bych Benovo vystoupení neohodnotila jinak než jako podařené. Až na jeden "drobný" detail - že to bylo místy hrozitánsky trapné! Co mělo být to oblečení, do kterého ho navlékli? Co měl být ten tanec, který tam předvedl? Jinak bylo ale vidět, jak si Ben zpěv užívá. Takže dle mého je výsledek: zpěv - super, to okolo - děs! A to jsem si myslela, že poté, co jsem shlédla Mira, mě už nic tak trapného nečeká...
Tanečníci: O tanci jsem se už zmiňovala - nelíbil se mi. Opět polonahé tanečnice tomu podle mě zase nikterak neprospěly, spíš naopak.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Madonna - Like a virgin
Plus za to, že nebýt těch děsivě třpytivých modrých stínů by to Dominice strašně slušelo - oblečení bylo báječné. Druhé plus určitě za zpěv, jako obvykle. A tím to končí. Pro mě totiž jedno výrazné minus: vzpomínáte si na první finálové kolo a Dominičinu písničku od Kim Wilde? Tohle bylo velmi podobné. Zase vizáž i pohyby popové hvězdičky z osmdesátých let. Jo, u šestnáctiletý holky v roce 2009. Navíc ten taneček - tohle mě prostě zklamalo! Domča je výborná v romantických baladách, minulé Vyznanie nebo nezapomenutelné Je suis malade je tomu důkazem. Tak proč ze sebe dělá tuhle diskotékovou princezničku? Takhle by dle mého uspěla někdy před třiceti lety! Nebo je to vážně její styl? (Tak si říkám... Mirovi se nemůže líbit, no ne?)
Tanečníci: Celý ten tanec byl děsivý, a tanečnice ve sportovních oblečcích zrovna tak.

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Michael Jackson - Billie Jean
Jasně že okouzlující výkon. Tentokrát mě Chodúr opravdu bavil. Dřív mi dost lezla na nervy samozřejmost, s jakou všichni tvrdí, že Martin zpívá nejlíp, je nejúžasnější a měli by ho poslat hned do dalšího kola, nebo ještě lépe domů a přivézt ho až na poslední finále, ale pravdou je, že na to prostě má. S největší pravděpodobností zpívá líp než celá porota, jednoduše dokonale. Dřív jsem mu vyčítala, že tohle přece nemůže být idol mladých, ale kdo vlastně tvrdí, že jím chce být? Zpívá si po svém a lidem se to líbí - a kdyby se jim to nelíbilo, bude tak zpívat dál. Nejsem žádná jeho uječená fanynka, ale je mi jasné, že nějaký Miro mu nesahá ani po kotníky.
Tanečníci: Příliš mi tam nevadili, ale pochybuji, že by bez nich byl výkon o něco ochuzen. Ostatně Martin si dneska zatančil sám xD.

Komu teď vlastně fandím?
Trochu složitá otázka. Z holek jednoznačně Leona. Dominika u mě upadá v zapomnění, a svým způsobem ji teď nemám moc ráda. (Ne že by to nedejbože souviselo s tím, že se jí líbí Miro... xD) Bagr se mi nikdy nelíbil, což pořád trvá, a tipuju jí na vypadnutí, které by ani mně nebylo moc proti mysl. Co se týče kluků, podle mého má plné právo vyhrát Chodúr, a myslím, že už to připouští téměř každý. Bendig už mi nevadí zdaleka tolik jako dřív, je mi i vcelku sympatický. Ben - okouzlující, a tentokrát i dobrý zpěvák, čili jeden z favoritů, kterým ale je už delší dobu. Denisovi pořád nefandím a ani nikdy nezačnu, nelíbí se mi. No a kdo nám to zbyl? xD Jsem na něj pěkně naštvaná, a on ví proč (ne že by ho to snad v nejmenším zajímalo), ale copak můžu za to, že je božskej? Stále mám trochu uražený výraz a vrčím "Doufám, že vypadne Šmajda", ale už se na něj v tom rockovém kole moc těším... To bude zase můj Miroušek xDDD.
 
 

Reklama