About blog and so on

Moving (Dreams made in the UK.blogspot.com)

10. července 2011 v 11:00 | C.
Dlouho jsem se vyhýbala tomu, co udělala spousta blogerek - zrušily své staré blogy a přestěhovaly se na "modernější" blogspot. Nakonec jsem ale neodolala, takže jediné, co vám můžu oznámit, je, že tady už pokračovat nebudu. Stálo mě to hodně přemáhání, protože tenhle blog mám už asi od čtvrté třídy, ale beru novou adresu jako nový začátek. Mám totiž pocit, že poslední dobou se toho v mém životě změnilo až nečekaně dost, a tak jsem si řekla, proč to nevyužít i v tomhle směru? Třeba mě blogspot konečně nakopne, abych psala víc. Rozhodně si nehodlám založit nic ve stylu "módního blogu" (fotit svoje "outfity", vkládat obrázky stovek věcí, které "musím mít" a za nejsouvislejší větu považovat "Dneska jsem jela konečně do Prahy a koupila jsem si bílé kalhoty v H&M!") - bude to tam nejspíš podobné jako tady, i když budu možná vkládat víc fotek a třeba se dočkáme i něčeho umělečtějšího. Abych nezapomněla, adresa zní
A jen tak pro uklidnění, tenhle blog rozhodně nechci smazat - už kvůli sobě. Pokaždé se sem přihlásím, aby se náhodou nedopatřením nesmazal, a taky nechám viditelné všechny staré články. Nemá smysl kvůli něčemu novému zavrhnout to staré.
Naposledy,
C xx

The real start

15. října 2010 v 22:52 | Fallen Angel
Kupodivu teď ze všech stran slýchám, že bych měla začít zase psát na blog. A tak si řikám, proč nakonec ne? Na netu poslední dobou dělám jenom samý kraviny (a přitom mi většinou zaberou docela dost času) a po blogu se mi začíná znovu stýskat. Neříkám, že budu přidávat deset článků denně, ale zkusím aspoň jednou za den nebo dva něco napsat. Asi vytvořím novou rubriku (obrázky na určité téma, protože jinak tu mám jenom colorfull, pixelky, dollz a další sračky), a možná se budu věnovat i módě (MOŽNÁ). Tak eště uvidíme, jestli z toho vubec něco vznikne.
C

Comeback - proč ne?

31. července 2010 v 10:46 | Fallen Angel
Začíná se mi stýskat po blogu.
Všechno to určitě přišlo v pravou chvíli - v okamžiku, kdy už to všichni mí bývalí "fanoušci" a vytrvalé SB zabalili a přestali sem chodit, protože už zkrátka nemohli čekat, že bych milostivě cokoli napsala. Problém je ale v tom, že už mě (zhruba po roce) přestává bavit každodenní rutina zapnout internet - podívat se na Face - pročíst novinky (pokud nějaké jsou) - podívat se, kdo je online (většinou nikdo zajímavý) - prohlédnout si dva nebo tři "oblíbené" profily (no dobře, hlavně ten JEDEN) a pak už jen znuděně projíždět stránku pořád dokola, než se zase přinutím celé to vypnout a dělat něco mnohem energičtějšího a společenštějšího (což samozřejmě není na škodu). A do toho všeho chátrá mé "spisovatelské" nadání. A tak si říkám, proč teď, o prázdninách, kdy (pokud jsem doma, což se stává málokdy) nemám na práci nic jiného než chodit ven se svými miláčky (pochopili jste určitě správně, že myslím kamarádky :*), číst haldy knih a nutit lidi, aby se mnou šli do kina (všichni víme, na co), zase nezprovoznit tenhle blog? Je sice do jisté míry sračkoidní (viz adresa a moje články z 5. třídy), ale asi nemám to srdce založit si nový. A tak to zkouším zase tady. Třeba mi to tentokrát vyjde.

Christmas + SuperStar

28. prosince 2009 v 11:21 | Fallen Angel
Tak byly Vánoce, já měla dokonce dvoje jako obvykle xD.
Zaprvé bych se vám chtěla omluvit, že jsem zase zapomněla psát. Vykašlala jsem se na dvě poslední kola SiSííí, což je dost hroznej zločin, ale napadlo mě, že bych je eště mohla dodělat... No uvidíme, jestli budu mít náladu, a jestli už to nebude trapný.
A o čem jsem se to chtěla ještě zmínit? Jo, aha, o Vánocích! U mě byly určitě super, no a moje letošní knižní skóre je 25 (wow)!
Lisi Harrison - Dívčí parta: Povedený večírek aneb Past na kluky
P. C. Castová a Kristin Castová - Škola noci: Označená
Lev Grossman - Mágové
N. D. Wilson - Sto tajných dvířek
Jane Austenová - Lady Susan
Jane Austenová - Mansfieldské panství
Helen Fieldingová - Bujná fantazie Olivie Joulesové
Richelle Mead - Vampýrská akademie
Cecily von Ziegesarová a Anabelle Vestryová - Gossip Girl: Trojčata
Rick Riordan - Percy Jackson: Zloděj blesku
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků: Klíč k určování kouzelných tvorů
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků: Kámen ke koukání
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků: Tajemství tety Lucindy
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků: Strom ze železa
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků: Mulgarath se zlobí
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků, A co bylo potom: Rusalčina píseň
Tony DiTerelizzi a Holly Blacková - Kronika rodu Spiderwicků, A co bylo potom: Obrovité potíže
L. J. Smith - Upíří deníky: Probuzení
L. J. Smith - Upíří deníky: Souboj
Krystyna Kuhn - Past na Sněhurku
Krystyna Kuhn - Pohádkový zločin
Nava Semelová - Láska pro začátečníky
Michael Scott - Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela: Vědma
Cathy Hopkinsová - Škoricové dievča
Což znamená 24 česky a 1 slovensky - jo, já vím, sem cvok, ale když ono bylo to knihkupectví v Bratislavě tak nádherný...

Díky...?

24. listopadu 2009 v 13:25 | Fallen Angel
Co k tomu říct? Děkuju?
Na blog nepřispívám už zdaleka tolik jako dřív, což se obvykle odráželo na návštěvnosti. Zatímco někdy jsem dosáhla téměř padesátky, poslední dobou jsem byla ráda, když blog navštívilo za den aspoň 10 lidí. Proto mě trochu šokovalo, když jsem dneska ráno otevřela Blog.cz a našla tam tohle:
A moje reakce? Děkuju nestačí, co? Tak co takhle: slibuju, že budu psát víc článků, a ne jenom o SuperStar?

New start

29. srpna 2009 v 23:00 | Fallen Angel
Prostě jsem tak nějak obnovila blog. Vidíte, že o záplavy článků se nejedná, pořád víc makám na photoshootech, ale sem tam něco přidám. Bohužel, to, že jsem měla kratší (nebo spíš delší) pauzu je znát taky na návštěvnosti. Nicméně doufám, že se tenhle blog časem vrátí tam, kde byl, a bude znovu docela oblíbený. Neprahnu po tom, aby sem proudily denně stovky lidí, abych si SB musela vybírat a diktovat jim podmínky, abych denně přidala sedmdesát článků ani abych měla u každého z nich hned padesát komentářů. Stačí mi, když se najdou lidi, kterým se budou líbit moje příběhy, když budu mít přiměřený počet spolehlivých SBéček se zajímavými blogy, a když bude občas někdo na něco reagovat. No, asi jsem nějak zeskroměla, a taky jsem se rozepsala xD. Asi už mi ten nedostatek blogaření leze na mozek, z věčného přidávání shootů se dá zblbnout! A teď k těm změnám, co blog čekají:
Příběhy - nejspíš bloček zaměřím hlavně na svoje příběhy. Je to lepší něž někde něco kopírovat, a navíc jste moje storky vždycky přijali s nadšením. Budu samozřejmě pokračovat v nejspíš nekončené Sophii Eny, občas přidám nějakou tu jednorázovku a taky vám nemohlo uniknout, že jsem začala s novou sérií Letiště. (Nevím, jestli je to zrovna "série", spíš něco mezi seriálem a jednorázovkou na části.) Ješitnost ale ve mně je, takže jsem se přistihla, že odkládám další díl na chvíli, kdy přibude alespoň jeden pochvalný komentář xD. Takže dělejte, než to pokračování zapomenu! xDD
Obrázky, celebrity - nevím jestli budu přidávat obrázky. Je vám asi jasné, že galerií Avril Lavigne nebo Paris Hilton, započatých někdy v roce 2007, se ode mě asi nedočkáte, i vzhledem k tomu, že mám blog s photoshooty. Nějaké colorfull se tu možná občas objeví, třeba i pixelky, a uvažovala jsem o obrázcích "na téma", ale myslím, že toho "pikčrování" si užiju právě spíš na těch shootech, a tady budu chtít být sama kreativní. Takže nejčastěji tu asi uvidíte obrázky doplňující nějaký jiný článěk. Ani jiných článků o celebritách už asi moc nebude, něco do "About stars" nejspíš jednou za uherský rok přidám, ale životopisy si můžete najít na Osobnostech nebo kdekoli jinde, tak nemá smysl vkládat je sem.
Knihy a filmy - o knížkách už sem asi nikdy psát nebudu (kromě toho vytahování, co všechno jsem si koupila). Mám totiž vlastní blog o knihách, který (pozor všichni) hodlám nejspíš taky vzkřísit! Navíc jsem uvažovala i o založení blogu o filmech, jen tak vyhlídkově, takže potom bych popisy filmů logicky zkopírovala odsud a nadále přidávala tam.
Design - zatím si nechám tenhle s Bellou a Edwardem, protože ikdyž to není už zdaleka taková mánie, Stmívání pořád žeru. Problém je taky v tom, že nemůžu najít nikoho, kdo umí udělat opravdu luxusní dess. Pokud o někom takovém víte, napište please! Akutní je teď ale hlavně design na knížky a pak hned na shooty.
Název - určitě jste si všimli (pokud ten zatracenej Blog.cz pracuje dobře), že se mi změnil název blogu na Naive dreamer. Na první pohled o mně řeknete asi spíš opak, žádná křehká dívenka nejsem xD, ale vzhledem k mému vymýšlení příběhů a psaní textů se nemohu nazvat jinak!
VGS - chvilku před (mírně řečeno) opuštěním blogu jsem vyhlásila VGSku, na jejíž první kolo ale dosud nedošlo. Těch několik přihlášených na soutěž už určitě zapomnělo, ale počítám s nimi, a pokud se mi ozvou, nebo se přihlásí další, prvnímu kolu už nic nebrání!
Tak to je asi všechno xD. Pokud by se něco nelíbilo, napište!

Vynálezy Blogu.cz

13. dubna 2009 v 19:24 | Midnight Princess
Tak nám Blog.cz svůj server zase pěkně vylepšil...
Nevím proč, ale admini Blogu.cz mají nejspíš pocit, že naše stránky jsou příliš originálního rázu a měly by se více podobat "internetovému deníčku" než - přiznejme si to - placeným webovkám. A tak "nasadili novou verzi vykreslování blogů" - lépe řečeno blogy zkazili. Rubriky mi z nějakého důvodu zmizely, rozcestníky nefungují a informace o aktualizaci spolehlivě ničí design celého článku. Takže děkujeme mnohokrát, drazí admini, ale já začnu pořádně přispívat až ve chvíli, kdy se to srovná!
P.S. Co kdybyste se chvíli zaměřili, já nevím, třeba na to, aby se mi aktualizoval profil?

Jak kašlu na blog

4. dubna 2009 v 13:12 | Midnight Princess
Možná jste si všimli, že poslední dobou toho moc nepřidávám. Je to tak, protože už mě to zas tolik nebaví. Omlouvám se, třeba to zas přijde, ale nedávno jsem se vrátila z lyžáku a teď řešim jiný věci...

Profil

29. března 2009 v 20:09 | Midnight Princess
Už mě fakt jako štve ten profil! V nastavení jsem sice už dávno změnila možnost přihlásit se do 10. bleskovky za možnost přihlásit se do VGS, a taky už dávno neposlouchám Decode, ale blogu je to ukradené! To si nemůžu aktualizovat informace na profilu?
Kdyby vás to zajímalo, můj současný Playlist (tentokrát trochu širší, když top není v tom profilu):

My Chemical Romance - Welcome to the black parade
My Chemical Romance - Cancer
Metallica - Nothing else matters
Gabriella Cilmi - Sweet about me
Emilia - Big big world
Lady Gaga - Poker face
Linkin Park - Leave out all the rest
The Ting Tings - That´s not my name
Gwen Stefani - What you waiting for
No Doubt - Don´t speak

Co se týče knih, přerušila jsem Žóžu, pže musím dolouskat Povídky malostranské (který stejně nemám všechny) a už se těším na Rozbřesk, kterej mám doma (ikdyž už nejsem tak zažraná do Twilight).

Blog je vadnej a já UPÍR!

14. března 2009 v 22:41 | The Stupid Lamb
Už jste byli na mém blogu o Twilight? Protože jestli ne, tohle stojí za juknutí. "Životopis" Belly Swanové jsem přidala někdy v únoru tohoto roku... blog však tvrdí něco jiného.

No, a nebo mi možná v roce 1970 bylo taky třináct a přidávala jsem si v klidu životopisy na blog...
 
 

Reklama
Reklama