Rozhodnutí - 4.finále

16. listopadu 2009 v 21:17 | Fallen Angel |  Super Star
Zrovna teď bych to nečekala. Ale když to musí být...
Zatímco minule chtěl každý z poroty vyhodit Mira Šmajdu, tentokrát - poté, co Palo Habera slíbil, že Mirovo jméno dnes večer neřekne - byly názory jiné. Vše započalo proslovem Ondřeje Hejmy, který pověděl Mirovi, že jeho včerejší hodnocení bylo příliš drsné a Šmajdův výkon byl ve skutečnosti lepší. Pak zmínil jméno Denise Lacha. To v porotě zaznělo ještě jednou, další dva porotci by vyřadili Moniku Bagárovou.
První byl do dalšího kola poslán Jan Bendig, po něm neočekávaně Monika. Denis a Martin skončili v čekárně. Dost mě to šokovalo - mohl by vypadnout Chodúr, jenom proto, že jeho výkon včera jenom nebyl ze všech nejlepší? Dominika Stará a Miro také ihned postoupili. Ben byl poté postaven mezi Martina a Denise.
Chodúr byl vzápětí poslán dál, moderátoři nejspíš vytušili, že tímhle nikoho neoblafnou. Čekala jsem, že vypadne Denis (mnou přezdívaný Cukr), a nahlas jsem to Adele vnucovala, rozhodnutí však bylo jiné - soutěž opustil Ben Cristovao. Poté si na jevišti vystřihl svůj nejlepší výkon, Family Portrait od Pink (jen tak mimochodem, krátce po tom, co ji zpíval, jsem se do něj na chvíli "zamilovala" - než se ovšem objevil Miro se svým Stairway to heaven a já zjistíla, že je má spřízněná duše xD), a bylo to stejně dokonalé jako v semifinále.
Podle mě měl Ben v soutěži ještě chvíli zůstat. Nejenže byl hezký, charizmatický a velmi sympatický, ale poslední dobou se mu dařilo podle mě i ve zpěvu, a ikdyž mě v rockovém kole moc nenadchl, obecně snad panoval názor, že se mu to povedlo. Škoda, no, měla jsem Bena ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama