Rozhodnutí - 2. finále

3. listopadu 2009 v 22:21 | Fallen Angel |  Super Star
Odešly dvě nepříliš výrazné holky!
Tentokrát porota opět sázela na vyřazení Paulíny Ištvancové (jak je tomu už od poloviny semifinále), ale vyhodit chtěli také Bena Cristovaa nebo Mira Šmajdu. Do dalšího kola - jako obvykle - ihned postoupil Martin Chodúr a následovala jej Leona Šenková. Třetí na řadu přišla Paulína a té byl bohužel oznámen jasný rozsudek - v soutěži končí. Paulína byla ale v naprostém klidu. V den druhého kola jí totiž zemřela babička, porota neustále tvrdila, že už by měla vypadnout, a navíc se o ní v bulváru psalo, že postupuje díky svému otci, který jí posílá spoustu hlasů, na čemž si vybíjelo zlost i dost lidí z řad fanoušků ostatních, a tak byla Paula nakonec ráda, že nepostoupila. Ještě se chladně zmínila o Daře Rollins, která jí podle všeho neměla moc v lásce, a potom nám předvedla naprosto vyrovnaný výkon s písničkou Can´t take my eyes off you, kterou zpívala v semifinále. Zkrátka odchod hodný profesionála.
Druhé vyřazení už bylo o něco dramatičtější. Několik soutěžících postoupilo hned, ovšem Denis Lacho, Ben Cristovao, Markéta Konvičková a Monika Bagárová byli umístěni do "čekárny". Poslední zbyl Miro, kterého díkybohu poslali do dalšího kola. Během reklamní pauzy si prý byli všichni čtyři finalisté jisti, že vypadnou. Poté se však ukázalo, že Ben ani Monika to tentokrát nebudou. A nakonec bylo rozhodnuto - SuperStar opustila Markéta, jak se zdálo jedna z největších favoritek a dle poroty jedna z nejtalentovanějších dívek v soutěži. Podle mě Markéta dojela na svou nevýraznost, všednost, přílišnou skromnost a nedostatek stylu, sebevědomí i schopnosti to na jevišti prostě rozbalit.
Mně tedy ani jedna z těch holek moc nemrzí - ostatně já sama jsem holka, a ty obvykle fandí spíš klukům (kromě Kay xD).
Příští kolo se týká hlavně popu - budou se totiž zpívat písně pouze od Michaela Jacksona a Madonny (skvělý, a hlavně chudák Miro!).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama