4. finále

16. listopadu 2009 v 18:05 | Fallen Angel |  Super Star
Rockové kolo - u někoho bomba, u někoho...
Na tohle kolo jsem se strašně moc těšila. Mám ráda rock, a samozřejmě jsem se nemohla dočkat, jak to Miro rozbalí - a narozdíl od minulého kola mě skutečně nezklamal. Stejně jako celý večer. Pár výkonů sice bylo trochu nezáživných, jindy jsem si zase říkala - je tohle alespoň trochu rocková písnička? a mnohdy jsem došla k závěru, že není, ale i tak podle mě skvělý kolo! No a protože rocková image se mi moc líbí, proč si ji tentokrát zase neohodnotit?

Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Lenny Krawitz - American Woman
Porota byla z Benova rocku u vytržení. Prý se pro tohle hodí jako nikdo jiný, výkon byl ohromný a Ben by si měl nejspíš založit rockovou kapelu a seknout s hip-hopem i tancováním - alespoň tak jsem jejich chválu pochopila já. Jestli jsem byla taky tak nadšená? V žádném případě. Mě ten výkon vůbec nebavil. Nejspíš to ale nemůžu zazlívat Benovi, ale písničce, která měla pomalé, stále stejné tempo, sama o sobě byla taky pořád stejná a vůbec se mi nelíbila. Podle mě Benovi sedí spíš rychlejší pecky, u kterých se může vytancovat.
Image: Kam zmizel hezký, roztomilý Beník? Místo toho tady máme skoro hrůzu nahánějícího rockera. K němu to vůbec nesedí, šup zpátky do volných kalhot nebo klidně do toho cylindru.

Denis Lacho (16)
Co zpíval: Jon Bon Jovi - Always
Asi všichni se shodneme na tom, že tohle se Denisovi zrovna moc nepovedlo. Sám uvedl, že nemá rád rock, ale tohle byl prostě takový slaďák od rockového zpěváka, který by se, nebýt interpreta, dal snad zařadit i do popu. Nebo alespoň s Denisovým k uzoufání nudným hlasem. Jak jsem již zmiňovala, jedinou věcí, kterou Lacho umí - a tedy zpívá - jsou pomalé romantické songy. Je to všechno na jedno brdo, a i kdyby Denis zpíval nádherný hit (což tohle možná byl), ani si toho nevšimnu - bude to prostě pořád stejný ploužákovitý Denis Lacho.
Image: Rocker z něj nikdy nebude, a zjevně o to ani vůbec nestojí. Ovšem tu bundičku, která mi chtě nechtě připomíná Formuli 1, si mohli odpustit.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Katy Perry - Hot´N´Cold
Další neochvějný důkaz, že hudbě vůbec nerozumím. Porota Moničin výkon jakžtakž ocenila. Což jsem nechápala. Podle mě to byl absolutní děs, něco neuvěřitelně příšerného! Zaprvé, jestli je Hot´N´Cold rock, tak se můžu rovnou považovat za příznivkyni dechovky nebo heavy metalu. Což bych Monče odpustila. Jenomže podle mě tu "rockovou pecku" zazpívala falešně, jednou si spletla text, a ta výslovnost - nic proti, ale má to být spíš "hat", a ne zřetelné "hot", které jsem od Bagra několikrát slyšela (což Hejma, expert na angličtinu, blahosklonně přešel). Dle mě ten song absolutně nezvládla, měla jsem pocit, že se koukám na Hvězdnou pěchotu.
Image: Líbily se mi nohy - boty, návleky, a taky rukavice. Ale ty šaty? Nejspíš chtěli Bagra připodobnit Katy, ale místo toho jen vypadala jako magor mezi všemi těmi lidmi v kožených bundách.

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Queen - Don´t stop me now
Když písnička začala, měla jsem trochu strach, že bude zase pomalá - to by teda bylo rockové kolo jak něco. Jenže potom zrychlila a ta show, kterou tam Honza předvedl, byla prostě skvělá! Bendigovi nefandím, ale jeho výkony se mi opravdu začínají líbit. Tohle mě neskutečně bavilo a zachránilo to prozatím nudný večer. A, přestože na celém Janovi bylo včera rockové maximálně tak oblečení, to rockově vyznělo. Jednoduše výkon hodný tohohle kola.
Image: Čekala jsem, že Honza jako rocker bude spíš k smíchu. Ale, ikdyž to není jeho parketa, vážně mu to slušelo.

Dominika Stará (16)
Co zpívala: Sinead O´Conor - Nothing compares to you
Už jsem určitě zmiňovala, že se mi Dominika nelíbí v rozjuchaných diskotékových hitech, ale spíš v pomalých, procítěných písničkách. A to tahle byla. Nechápu, co se porotě tentokrát nezdálo, ačkoli jindy dle mě nezábavnou Starou vychvalují do nebes, tentokrát to s tou chválou moc nepřeháněli. Mně se to vážně líbilo. A z Dominiky to udělalo opět jednu z mých favoritek - příliš sympatická mi není, a o jejím vkusu si povíme jindy (o vkusu na muže pak vůbec nikdy, tímhle nemůžu ovlivňovat svůj "nestranný" pohled), ale zpívá výborně a mě to baví.
Image: Ta mašle byla dost přehnaná. Domča nevypadala špatně, ale moc jí to nesedělo a vůbec se to k ní nehodilo.

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Deep Purple - Smoke on the water
Od Mira, jakožto rockera, se toho tenhle večer hodně očekávalo. Ale..
To co předvedl bylo... Má smysl psát fantastické, božské, úžasné? Když víte, že Mira zbožňuju, ať předvede cokoli (no dobře, jak víme z minulého kola, téměř cokoli), no a když udělá takovouhle show... Stačí říct, že když dozpíval, zůstala jsem sedět přimrazená na gauči, a - když jsem to kvůli vedle sedícímu tátovi radši neřekla nahlas - v mysli jsem měla jedinou větu: "Toho chci!". Tohle byl konečně pravý Miro!
Image: Tahle image k němu sedí, je to prostě on. Strašně mu to slušelo, samozřejmě...

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Aerosmith - Crazy
Tradiční chodúrovské "byl jsi jednoznačně nejlepší, ty už jsi prostě někde jinde, jsi dokonalej zpěvák a určitě musíš vyhrát" se tentokrát nekonalo, a to z jednoho důvodu - že jistý zpěvák před Martinem je zkrátka rokcer tělem i duší. Spíše jazzově laděný Chodúr s jistě vynikajícím pěveckým výkonem ho tentokrát prostě nemohl trumfnout. Ale určitě zpíval skvěle a kdyby ho umístili kamkoli jinam, určitě by vynikl. A čím mi udělal radost? Výběrem písničky. Text o nesrozumitelné, ničivé posedlosti láskou mi po tom minulém výkonu krásně pomohl uklidnit se - aspoň do jisté míry...
Image: Tentokrát vypadal Martin k sežrání! xD Ne, to netvrdim, ale fakt mu to moc slušelo. Třeba mu ta rocková image nakonec sedne...?

Výsledek
Nejlepší výkon kola - Miro Šmajda
Vítěz - Martin Chodúr
Můj favorit z kluků - Miro Šmajda
Moje favoritka z holek - Dominika Stará, ale největší výběr zrovna nemám
Příští vypadnutí - Monika Bagárová

P.S. Já vím, že nejsem normální... Nemůžu se dočkat, až dorostu do věku, kdy se zamiluju jedině do někoho, koho znám! (Ale možná se toho nikdy nedočkám.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama