2. finále

3. listopadu 2009 v 22:00 | Fallen Angel |  Super Star
Nemyslím si, že bych to poznala lépe, protože jsem tam byla.
Takže - pořád stejně nahluchlá Crissie a její hodnocení druhého finále. No a protože tenhle večer byl i o elegantním oblečení, proč se nezmínit?

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Ben E. King - Stay by me
Na to, jak Honzu moc nemusím, se mi tenhle výkon docela dost líbil. Jan totiž dokázal to, co se mu snad ještě nepovedlo - udělal svou pověstnou show, která tentokrát docela bavila i mě, a zároveň nebyĺ zženštilý (samozřejmě, pořád to byl Bendig, takže žádný drsný rocker nebo tak něco, ale stejně). Co se mě týče, rozhodně do něj nejsem zblázněná, ani mu nefandím, ale přestal mi vadit tolik jako dřív. Což je na něj docela úspěch xD. Kdyby to takhle šlo dál, alespoň já bych to brala.
Image: Myslím, že tenhle styl oblékání k němu docela sedí. Rozhodně dobrá změna oproti tomu fialovému kompletu minule.

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Carole King - You´ve got a friend
Ha, ha, ha! Tady máte tu vaši SuperStar Bagra! A teď už seriózně. Nuda. Nepředstavitelná nuda. Stěží si teď vzpomenu, co to vlastně zpívala. Během vystoupení jsem se radši soustředila na to, co dělají semifinalisté v hledišti, kde je jaká kamera a jestli někde v zákulisí náhodou nezahlédnu Mira. Ale tak co, porozhlédnout jsem se tam taky musela, takže díky za Moniku, ne? Nevím, jestli to bylo dobře zazpívané, ale - jak by řekla Dara Rollins - mně se to nelíbilo.
Image: Vlasy - dobrý. Šaty - kdyby jí bylo o patnáct víc, taky dobrý. Proč měla nejmladší finalistka podle mě nejusedlejší a nejmíň nápadné šaty?

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Elán - Voda čo ma drží nad vodou
Jo, já to slyšela. Zazpíval to špatně, falešně, vůbec se mu to nepovedlo... Jenomže mně se to nezdá. Ten výkon byl procítěný, bylo to prostě úžasné. Jasně, že se mi to nelíbilo tolik jako Stairway to heaven, ale bylo to krásné. V okamžiku, kdy se Miro dostal k refrénu, mi vytryskly slzy a vydržely mi po celou následující reklamu - no, nebo spíš ještě celé pondělí. Takže, možná to nebylo profesionální a byla v tom spousta chyb, ale bylo to úžasné.
Image: Konečně kluk, který nebyl oblečený jako nějaký přiblblík z 50. let! Vlasy - krása, hadry - krása, on - ta naprosto největší krása!

Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Frank Sinatra - Fly me to the moon
Víte co? Ikdyž Dara (nebo možná Marta, kdo se v nich má vyznat, když se navlečou do stejnejch hadrů?) tvrdí, že Ben snad ani nepatří do finále, mně to bavilo. Stejně jako u Mira - možná ne excelentní pěvecký výkon, ale oproti tomu zábavný. No a není to nakonec důležitější? Mimo to je Ben taky pořád hezký a velmi charismatický. Podle mě mu tenhle styl docela sedl (ikdyž se v něm asi moc nevyžívá). Takže pro mě dobrý!
Image: Fakt mu to moc slušelo! To oblečení bylo krásný! A ten klobouk se zdal přehnanej, ale bylo to hustý!

Dominika Stará (15)
Co zpívala: Marika Gombitová - Vyznanie
Dominičin silný hlas ve vás prostě musí vzbudit emoce. Je docela obyčejná a nijak výrazná, ale způsob, jakým zpívá, z ní dělá mojí jasnou 2. favoritku mezi holkami. Každý ví, jak dokonalé to vystoupení bylo, takže snad není třeba to tady sáhodlouze popisovat (tedy kromě mojí kamarádky, jejíž matka během Domčina zpěvu vybuchla a začala křičet, že je to "hrozně falešné, ať si přijedou poslechnout Elišku do Jizbic, která jim tak nádherně zpívala v autě u semaforu" - promiň, Kelo, ale to sem nešlo nenapsat). Domča je prostě hvězda.
Image: Ty šaty se mi líbily hlavně zezadu. Něco jim podle mě ještě chybělo, ale slušely jí.

Paulína Ištvancová (16)
Co zpívala: Amy Winehouse - Valerie
Nic úchvatného to nebylo, ale narozdíl od poroty, já jsem tam jakousi energii cítila. Nejspíš to bude mým mizerným hudebním sluchem, ale to vystoupení mi nepřišlo špatné, vážně ne. Jediné, co jsem nechápala, byl Paulínin kontakt s fanoušky. Místo aby to tam rozbalila a užívala si publikum se postaví do rohu pódia, podívá se do země (tzn. na diváky) a jen tak nenápadně k nim natahuje ruce. Jako by to zpívala jenom pro těch pár lidí, u kterých stála! Jinak mi ale Paulína byla sympatičtější než dřív.
Image: Tak to musím říct - úžasné! Hrozně jí to slušelo, měla krásný účes, skvělé boty a božské šaty... Alespoň jedno nej mezi dívkami pro ni.

Denis Lacho (15)
Co zpíval: Gene Kelly - Singing in the rain
Nikdy jsem neměla Denise příliš v lásce (slaďounký hezounek, po kterém všechny holky šílely, ale mně připadal naprosto nezajímavý), a včerejší výkon mě rozhodně nepřesvědčil, abych mu začala fandit. Tentokrát na něm bylo totiž opravdu znát, že je mu patnáct - písnička ani styl k němu absolutně neseděli, a mně připomínal vyplašeného prvňáčka, který jde poprvé do školy. Prostě nic pro mě.
Image: To byl jednoduše děs! Džíny a k tomu sako s motýlkem, kombinované s příšerným ulízaným účesem - snad ani těm jedenáctiletým fanynkám se nemohl líbit!

Markéta Konvičková (15)
Co zpívala: Shirley Bassey - Where do I begin
Tohle mi přišlo jako opravdu jedinečný případ. První tóny mě do té skladby vtáhly, zaslechla jsem Markétin skvělý hlas a vážně se mi to zalíbilo. Jenomže během písně mě to zase rychle přešlo a začalo mě to docela nudit. To ale samozřejmě nic nemění na tom, jak dobře Markéta zpívá. Čím mě ale trochu naštvala bylo, jak vykládala o tom, že jí nikde moc nepoznají, protože je taková skromná a nevýrazná. Je to přece i její chyba! A jako by tím ostatním finalistům vyčítala, že se předvádí.
Image: Vlasy měla udělané fakt hezky, ale ty šaty? Několik odstínů růžové, dole fialová a ještě ten stříbrný pásek... Mně ta róba fakt přišla hrozná!

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: The roar of the grasepaint - Feeling good
Musím přiznat, že na Martina jsem změnila názor poté, co jsem ho potkala, ne kvůli jeho výkonu. Proto také nevím, jestli se mi tohle vystoupení líbilo víc než ta minulá proto, že jsem začala mít radši jeho, anebo proto, že bylo skutečně lepší. Ale bylo to hezké, a samozřejmě také výborně zazpívané. Pořád zastávám názor, že Martin nemůže být žádnou teen-hvězdou, ale to mu přece nebtání stát se SuperStar, ne? Akorát to jódlování na konci si snad mohl odpustit.
Image: Styl oblečení samozřejmě seděl k tématu večera. Ovšem podle mě tuhle neděli vypadal mnohem lépe než dřív - anebo vypadal lépe zblízka? Ale nebojte se, Mira neopustím, zas tak děsná nejsem xD

Leona Šenková (16)
Co zpívala: Marta Kubišová - Modlitba pro Martu
Úžasný zpěv jako obvykle. Líbilo se mi to a nenudilo mě to, ale podle mého (ačkoli Marta si myslí praví opak - jaký důkaz mé znalosti hudby) se Leona prostě hodí na rockovou scénu. Už jenom proto, že by jí to jednoduše bavilo. Výkon to byl ale grandiózní a Lea jím opět dokázala, jak výtečná zpěvačka je a co všechno zvládne. Co se týče sympatií, ona je prostě má dívčí favoritka, má svůj styl a je fakt skvělá.
Image: Myslím, že Leoně to tentokrát hrozně slušelo. Šaty byly hezké, ale hlavně ty vlasy - super!

Shrnutí mého hodnocení
Favorité:
Holky - Leona Šenková, po ní Dominika Stará
Kluci - Miro Šmajda, po něm Martin Chodúr a Ben Cristovao
Oblečení:
Holky - Dominika Stará, Leona Šenková
Kluci - Miro Šmajda, Ben Cristovao

A komu fandíte vy?
Photoes made by me - shooted from videos!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama