Říjen 2009

Rozhodnutí - 1.finále

26. října 2009 v 22:45 | Fallen Angel |  Super Star
Takhle mě ničit, to je od Novy moc pěkné!

Všechno začalo tipováním poroty. Všichni se shodli na Thomasu Puskailerovi, zazněla i jména Paulíny Ištvancové, Nikolety Balogové či Mira Šmajdy. Jako první byli samozřejmě osvobozeni Chodúr a Bendig, z toho už se, koukám, stává tradice. Potom před moderátory předstoupil Thomas - a co udělali? Na místě ho vyrazili! Poslechli jsme si tentokrát výborné Ain´t no sunshine. (I moje máma řekla, že kdyby takhle zpíval celou dobu, nejspíš by nevypadl.) Thomas udělal fakt skvělou show, jakou jsme od něj ještě neviděli, a je fakt škoda, že už tam není :-(. Nicméně bral to úplně v klidu - ostatně jeho odchod všichni prorokovali už dlouho. Pak nám moderátoři představili zvláštní místnost "čekárnu", avšak Bena, kterého si pozvali, poslali
hned do dalšího kola. Nikoleta, Bagr a Miro takové štěstí neměli. Čekárnu obsadili právě oni. Poté bylo všem zbylým finalistům oznámeno, že postupují. A začala rekla
ma. Větší radost mi udělat nemohli. Začala jsem vyhrožovat obrazovce, jako bych se skrz ni mohla spojit s Novou, a větami typu "Už se na to nebudu dívat!" a "V žádným případě tam nepojedu!" ji nutila, aby nechala Mira okamžitě postoupit (jako by snad komukoli ze štábu Novy, nebo komukoli na celé planetě, kromě mě a mých kamarádek, nějak ublížilo, pokud bych se rozhodla nejet na
SuperStar). Když jsem se tedy dostatečně vyřvala Suttii do telefonu (rozumějte vykřičela, žádná videa se mnou a Ali už po netu kolovat nebudou), vrátila jsem se před obrazovku. Když Leoš prohlásil "a do finále postupuje", napůl vztekle jsem na něj párkrát po sobě zařvala "Miro Šmajda!". A Mareš, jako poslušný papoušek, řekl: "Miro Šmajda". Potom už mi bylo, upřímně, všechno jedno. V skrytu duše jsem sice toužila, aby oba národy skutečně dostaly rozum a všemi obdivovaný Bagr zmizel, ale zmizela Nikoleta - no co, Beyoncé, Mariah Carey, nebo co to vlastně bylo, tady dle mého moc nepotřebujeme (a v případě potřeby to obstará Bendig). Takže, sice mě trochu mrzí odchod Thomase, ale pro mě je teď důležitá jediná věc: MIRO!
No, a vlastně ještě jedna: PŘÍŠTÍ NEDĚLE!

1.finále

26. října 2009 v 21:46 | Fallen Angel |  Super Star
...očima (a ušima) téměř hluché Cris. Kromě názorů na dnešní vystoupení se tu samozřejmě promítnou i obecné názory na finalisty.

Miro Šmajda (20)
Co zpíval: Led Zeppelin - Stairway to heaven
Ben a Tom to maj od dnešního večera docela blbý. To by v podstatě mohlo stačit, ne? xD Naprosto úžasný vystoupení jenom podtrhlo jeho styl a osobnost... Achjo, asi se ze mě stává pořádně přelétavá mrcha, ale přestože porota ho nevychválila zrovna do toho nebe, mně to naprosto okouzlilo - nebo že by mě okouzlil jenom on? Prostě nová "láska" na obzoru xD. Teď jsem si tu písničku pustila znova... dokonalost!
Poslala jsem hlasů: 2

Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Aretha Franklin - Say a little prayer
Vypadala hezky a vybrala si dobrou písničku - takže 1 za přípravu, ale jinak?! Bagr jsem nikdy moc nemusela, no a včerejší výkon jenom podpořil mé rozhodnutí doufat, že se stane zázrak, Bagr vzlétne a vyletí ze soutěže. Vypadala docela zmatená z halové atmosféry, tak trochu neporfesionálně, a místy se hlasem blížila snad i mojí ne zrovna oblíbené "Adriane Craft". Ale co, svým způsobem jásám, jelikož porota konečně má muka neohodnotila "skvělý, výborný, zpíváš báječně, prostě SuperStar".
Poslala jsem hlasů: 0!

Nikoleta Balogová (17)
Co zpívala: Beyoncé - Listen
Nikoletu považuju za dobrou, ale nijak excelentní. Což se podle mě potvrdilo i tady. Výkon lehce zábavný, ale ne úžasný, zajímavý, ale ne geniální. Balada od Beyoncé rozhodně není můj styl, ale Nikoletin ano, a to je důležité. Když se k tomu tedy přikloním, určitě nepředvedla nic špatného, ikdyž alespoň z mého pohledu ani uchvacujícího (narozdíl od... ale to už jste slyšeli, co? xD). Na vypadnutí to určitě není, na výhru taky ne. Jenom mám trochu pocit, že na svůj věk působí dost staře.
Poslala jsem hlasů: 0

Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Justin Timberlake - My Love
To vystoupení bylo profesionální, zábavné, prostě úchvatné, do toho Benova krásná tvářička a tentokrát i dokonalý ohoz, navíc bylo vidět, že mu to opravdu jde... achjo. Škoda, že má láska k hip-hopu je skoro tak velká jako třeba ke špenátu, k pavoukům nebo ke sladce růžové barvě. Mělo to šmrnc, to ano, ale já čekám na jediné - že mě báječný Ben po svém jistém postupu do dalšího kola přesvědčí něčím, co se mi bude opravdu líbit.
Poslala jsem hlasů: 1

Paulína Ištvancová (16)
Co zpívala: Michael Jackson - Black or White
Udělala moc pěknou show, to se musí nechat. Ale jinak mi tahle holka začíná lézt pořádně na nervy - za chvíli (pokud se bude hezky snažit) možná trumfne i ten Bagr. Rozmazlená holčička, jejíž tatínek vyvádí kvůli každé hlouposti a posílá jí stovky hlasů, je mi prostě trochu protivná. I její výkon mi byl takový nesympatický, no nevím. Bylo to výrazné a lepší než minule, to asi ano, ale mezi moje favoritky jí to v žádném případě nezařadilo.
Poslala jsem hlasů: 0

Thomas Puskailer (28)
Co zpíval: Madcon - Beggin
Thomas už mě pomalu začínal štvát tím svým zubením. Úsměv má pěkný, ale poslední dobou jsem měla pocit, že snad posílá jeden úsměv každé své fanynce - až jsem s tím svým už pomalu přestávala počítat. Po jeho výkonu jsem si však instinktivně vynutila SMS (skutečně omylem jsem poslala dvě) a během dalších téměř 24 hodin uvažovala, proč jsem to dělala. Teď jsem si to pustila znovu a došlo mi to - protože ten výkon, ať si říká kdo chce, co chce, byl dobrý. A Thomas, i se svými otravnými zuby, znovu krásný.
Poslala jsem hlasů: 2

Leona Šenková (16)
Co zpívala: Pink - Just like a pill
Opět božská Leona se svým božským stylem a božským hlasem. Všechna ta opakující se přídavná jména v tomhle článku už mě unavují (zábavné, zajímavé, úžasné, božské, pěkné, originální, dobré, profesionální...) Ale co jiného říct? Že Leona zpívala děsně? Mělo to všechno, co to mít mělo, a ještě něco navíc, zkrátka jako to u téhle zpěvačky bývá, a vneslo to trochu rocku mezi "slaďoučké" soutěžící, kterých je víc než dost. Jo, Leono, ty jedeš!
Poslala jsem hlasů: 1

Markéta Konvičková (15)
Co zpívala: Natasha Bedingfield - I bruise easily
Nuda nuda, šeď šeď. Samozřejmě je to určitě i vina písničky. Porota Markétu chválila. Mě to příliš nebavilo. Stylově podobné výkonu Nikolety Balogové, ale ta mě tentokrát zaujala o něco víc. Já nevím, nemám Markétu příliš ráda, přijde mi celkově nezajímavá, a když si k tomu vybere i nezajímavou píseň, může snad vzniknout něco... zajímavého? Aspoň vidíte, jak krásně se mohou rozcházet mé názory s profesionály, což jen svědčí o mém skvělém hudebním sluchu xD.
Poslala jsem hlasů: 0

Dominika Stará (15)
Co zpívala: Kim Wilde - You came
Po jejím úžasném výkonu v posledním semifinále jsem od ní čekala hodně - a dneska to teda nesplnila! Porota ji opět považovala za úžasnou, jenomže od toho je to porota, že posuzuje tak nestranně. Protože já se na tuhle "popovou hvězdičku z 80.let" nemohla koukat! Jasně, asi to patří k písničce, ale proč by nemohla patnáctiletá zpěvačka zpívat starou píseň moderně? Tentokrát dělala Dominika opravdu čest svému jménu - bylo to prostě staro-módní. A výběr písničky? O tom, proč si holka jejího věku zvolí píseň, kterou poslouchali spíš její rodiče, už budu přemýšlet sama - tolik kritiky na tak dobrou zpěvačku je prostě moc.
Poslala jsem hlasů: 0

Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Elvis Presley - Little let convrsation, Blue Suede Shoes
Ha, ha, ha. Jako ono to chvílemi i vtipné bylo. Jenom škoda, že mu není čtyřicet. Tím nemyslím proto, že by se nemohl do soutěže přihlásit. Proto, že způsob, jakým to podává, by k tomu seděl. Martin je vtipný, zábavný showman, je nad věcí a umí pobavit. Nemluvě o vynikajícím hlasu. Ale je skutečně tohle to, co potřebují čeští a slovenští teenageři? Devatenáctiletou kombinaci Elvise a Toma Jonese? V roce 2009?
Poslala jsem hlasů : 1 - z donucení

Denis Lacho (15)
Co zpíval: James Morisson - You give me something
Určitě dobře zazpívaný ploužák, na který určitě sbalil velkou spoustu dvanáctiletých holek, mě trochu nudil. Bylo to hezké, bylo to roztomilé, ale chybělo tomu cokoli, co by to odlišilo od ostatních výkonů. Žádný silný refrén, písnička sama o sobě ničím vyjímečná - no a Denis mi taky nepřijde ničím vyjímečný. Nepříliš zajímavé, ve chvíli, kdy to slyšíte, je to moc fajn, ale za pár minut už si na to ani nevzpomenete. A rozhodně nemáte chuť si to pustit desetkrát za večer jako já Stairway... no nic xD. Prostě pořád ten samý Denis.
Poslala jsem hlasů: 0

Jan Bendig (15)
Co zpíval: Mariah Carey - Hero
Ačkoli jsem nikdy moc písniček od Mariah neslyšela, považovla jsem ji za takovou tu "trapnou, kterou nikdo neposlouchá". No, Bendig zjevně ano. Rádoby procítěná písnička od holky, už to asi byla chyba. Nikdy jsem Honzu moc nemusela, ale byl to showman a vystoupení se mi docela líbila. Tohle? Ne! Stejné jako u Denise, poslechnu si a zapomenu, a ještě mnohem více. Ikdyž jsem si to pustila podruhé, jediné na co si z celé písničky vzpomínám je Bendigův klobouk. No a pokud se vám něco líbí, vryje se vám to do paměti, ne?
Poslala jsem hlasů: 0

Jo, a abych nezapomněla, ještě jsem poslala hlas nejspíš Marešovi - STAR, mezera, odesláno.
Pamatujte: Kdo je nejlepší? Božskej, úžasnej MIRO!
Photoes made by me - shooted from videos!

SiSííí

25. října 2009 v 13:52 | Fallen Angel |  Super Star
Jo, je to pravda!
Za týden mě čeká dlouhá jízda do Bratislavy... Ale já jí vydržim xD. A napíšu!

Rozhodnutí - 3.semifinále

19. října 2009 v 23:07 | Fallen Angel |  Super Star
Kdo postoupil do finále? A kdo NE?
První, kdo byl vyřazován, byli čeští kluci. Porota se shodla na tom, že soutěž by měl opustit Leo. Martin Chodúr a Jan Bendig byli samozřejmě hned propuštěni. V ten moment jsem se začala klepat a okusovat si nehty. Leo versus Ben - tak jak? Nakonec soutěž skutečně opustil Leo Machala. Bylo to neskutečně dojemné - on, soutěžící, porota a snad i moderátoři plakali. I mně to přišlo trochu smutné, ovšem neutlumilo to radost nad Benovým postupem!

Další v pořadí byli kluci ze Slovenska. V porotě nastala téměř shoda - tři z nich chtěli vyřadit Marka-, pouze Hejmovi se "už i
zdá o Thomasově úsměvu" (ten musí mít ale hezké sny...). Miro Šmajda i Denis Lacho byli hned mimo nebezpečí a mé nervy se napjaly znovu - a opět zbytečně. Vyřazeným se totiž, dle očekávání, stal Marek Lacko. Nijak zvlášť to neprožíval, a i já si myslím, že čas jeho odchodu už přišel.

Další masakrování proběhlo na straně slovenských holek. Naprosto celá porota se shodla na odchodu Paulíny Ištvancové, kterou chtěli
někteří vyhodit už předtím. Dokonce i Hejma, který dříve navrhoval odchod Nikolety Balogové, nebyl proti. Ale chyba lávky. Hned po Dominice Staré byla do zákulisí poslána i Paulína a nastal duel Nikolety a Karolíny. K velkému překvapení skončila Karolína Majerníková, jejíž poslední výkon byl nezapomenutelný.

Vypadávání uzavíraly české holky. V jejich případě bylo rozhodování vůbec nejtěžší, protože jejich výkony minulý večer byly bravurní. Mezi porotci padala jména Markéty a Anety. Leona Šenková a Bagr (chci říct Monika) samozřejmě hned postoupily. Předpokládala jsem, že soutěž opustí Markéta Konvičková, ale můj odhad byl zase špatný - tou nešťastnou byla Aneta Galisová. Ani po vypadnutí ale nebyla nijak smutná.

Už teď se určitě všichni nemůžeme dočkat prvního finálového kola, nazvaného Můj idol, a také Leony Šenkové, Moniky Bagárové (to určitě!), Markéty Konvičkové, Paulíny Ištvancové, Nikolety Balogové, Dominiky Staré, Jana Bendiga, Miroslava Šmajdy, Martina Chodúra, Denise Lacha a OBZVLÁŠŤ Thomase Puskailera a Bena Cristovaa xD.
Aspoň teda já xD.

Holky - osmička ze semifinále

19. října 2009 v 22:43 | Fallen Angel |  Super Star
Včera jsem neměla přístup k netu, no a dneska odpoledne se mi do toho nějak nechtělo. Takže článek mimo jiné o včerejším kole je tu až po vyřazování.
Zmíním ale i soutěžící, které vypadly. A slibuji vám, že všechny mé "tipy" budou nezávislé na tom, jak to nakonec dopadlo. Stejně jako u kluků, budu psát hlavně o sympatiích a schopnosti bavit při výkonech jednotlivých zpěvaček, ikdyž o pěveckých schopnostech se určitě taky zmíním (ostatně nejsem hluchá a slyším - porotu a tisk xD).

Markéta Konvičková (15)
Co zpívala: There You´ll be od Faith Hill
Markéta určitě zpívá dobře, ale její vystoupení mě moc nebaví. Obyčejná, nepříliš zajímavá holka, a obyčejně, nepříliš zajímavě zazpívaná písnička. Co se týče sympatií, není mi nepříjemná, ale úžasná mi taky nepřijde. prostě průměr. No a průměr znamená nudu. Vzhledem k tomu, jak její výkony chválí porotci, bych čekala o něco víc.
Můj tip: Přiznám se, že jsem čekala, že Markéta vypadne už v tomto kole. Nestalo se tak. Vzhledem k tomu, že teď bude Markéta bojovat i se slabšími kluky (proti Leoně a Monice by určitě neobstála), třeba zůstane i při příštím vyřazování, ale moc velké naděje na úspěch bych jí nedávala.


Paulína Ištvancová (16)
Co zpívala: Can´t take my eyes off you od Lauryn Hill
Paulínino včerejší vystoupení se mi docela líbilo. Narozdíl od těch předchozích mělo šmrnc. Nemohu se však zbavit pocitu, že Paulína je další "hodnou holčičkou" (už kvůli tomu dohadování jejího otce s Marešem). Nevím, nepřijde mi nikterak vyjímečná, ale na druhou stranu ani špatná. Pro mě samotnou není nikým, komu bych fandila, ani komu bych přála postup. Ale docela sympatická je, a možná u mě patří k té oblíbenější polovině.
Můj tip: Porota jí neusále prorokuje vypadnutí, ale myslím že to hned tak nebude. Někde v polovině následujících kol nejspíš nastane konec.


Karolína Majerníková (25)
Co zpívala: Over the rainbow od Evy Cassidy
Karolína rozhodně není žádná showmanka, ale na pomalejší, procítěné písničky se hodí. Vždycky mě docela bavila, a včerejší vystoupení bylo jednoduše skvělé. Samozřejmě se tam odrazila i lítost nad smrtí učitelky, a proto zpěv všechny tak dojal, ale i tak myslím, že Karolína je dobrá a zábavná. Co se týče povahy, je to tak průměrné, není mi ani extra sympatická, ani protivná.
Můj tip: Předpokládala jsem, že se dostane do finále, a tam někde zapadne do šedi průměrnosti a po takových dvou kolech zmizí. Osud tomu však chtěl jinak.


Monika Bagárová (15)
Co zpívala: Fun Day od Stevieho Wondera
Zabte mě. Klidně. Ale já už se na "roztomilou, sladkou Moničku, kterou má každý rád, všem se líbí a navíc skvěle zpívá" nemůžu dívat. A ne, nejsem rasistka (což si při mým nesympatiím i vůči Bendgovi klidně můžete myslet), ani nejsem xenofobní (což si při mé neustále se zvětšující náklonnsoti k Benovi, ale zároveň přetrvávajícímu obdivu k Thomasovi myslet nemůžete). Já jí prostě jen... nesnesu. Ani to, jak zpívá, mě nijak zvlášť neoslovuje. Bagr ven! A nadávejte mi, jak chcete. Nemůžu za to. Nejspíš si tímhle léčím komplexy z vlastního nedostatku talentu.
Můj tip: Jistěže se dostane daleko. Všichni ji přece milují. Omlouvám se, Moniko, možná jsi ve skutečnosti moc milá.


Nikoleta Balogová (17)
Co zpívala: Bena od Michaela Jacksona
Nikoleta se moc dobře poslouchá. Dokonce i já poznám, že zpívá hezky. K tomu je i docela sympatická. Výkony bývají zábavné, ale ikdyž si libuje ve vysokých, dramatických polohách, mohla by nám občas předvést i něco jiného. K čemu bych se ale vyjádřila je její styl. Když zpívala "Hopelessy Devoted to you", měla jsem chuť zavřít oči, abych tu panenku neviděla. Tentokrát to bylo o něco lepší. Doufejme že v rukou stylistů se Nikoleta změní v opravdu vkusnou krásku.
Můj tip: Nevím, jak daleko je schopná se dostat. Nechápu, proč v porotě už tolikrát padlo její jméno. Viděla bych jí tak na páté místo.


Leona Šenková (16)
Co zpívala: Lásko voníš deštěm od Marie Rottrové
Pokud bych musela vybrat favoritku z holek, byla by jasná. Leona. Její úžasný hlas, originální styl, báječná vystoupení, to všechno z ní dělá SuperStar, kterou alespoň já hledám. A taky konečně fandím někomu, koho ostatní neodsuzují za nedostatek talentu xD. Leona je úžasná a nadaná, víme to všichni. Přestože je třeba taková Bagárová považována za stejně dobrou zpěvačku, já mezi nimi vidím obrovskou propast zbláštnosti, originality a stylu. Kdo asi vede?
Můj tip: Že by vítězka? Kdo ví. Já bych jí tedy přesně na tom místě viděla.


Aneta Galisová (19)
Co zpívala: Take a bow od Rihanny
Musím se přiznat, že mi Aneta vždycky připadala trochu nafoukaná a neměla jsem ji příliš v oblibě. Až když zpívala Rehab od Amy Winehouse, doopravdy mě zaujala - ten zpěv mě bavil. A včera to potvrdila. Tahle - jaká? soulová? - poloha jí svědčí. Nicméně to neznamenalo, že by patřila mezi mé favoritky. Ikdyž jakési osobní kouzlo svým způsobem měla.
Můj tip: Spolu s Markétou Konvičkovou byla mou kandidátkou na vypadnutí. Lépe řečeno, před semifinálovým večerem jsem byla přesvědčena, že vyletí Aneta, po něm jsem spíš sázela na Markétu. Nemůžu za to, když Konvice zpívala, vypadávala nám televize, takže jsem z jejího výkonu téměř nic neměla - a svedla to na ni.


Dominika Stará (16)
Co zpívala: Je suis malade od Lary Fabian
Dřív jsem Dominiku nepovažovala za nikterak vyjímečnou soutěžící. Vlastně jsem si jen těžko vzpomínala, kdo za ty Slovenky vlastně ještě soutěží. Se třetím semifinále a jejím Je suis malade se ale všechno změnilo. Udělala na mě ohromný dojem a byl to jeden z největších zážitků, který jsem v hudebních soutěžích kdy viděla. Mezi holkami patří hned za Leonou mezi mé favoritky.
Můj tip: Je jasné, že to dotáhne daleko. Na vítězku jí netipuju, ale takové třetí místo by si zasloužila.

Shrnutí mých tipů:
Příští vypadnutí - Markéta Konvičková, Paulína Ištvancová
Vítěz - Leona Šenková
Mé favoritky - Leona Šenková, po ní Dominika Stará

Kluci - osmička ze semifinále

18. října 2009 v 12:49 | Fallen Angel |  Super Star
Konečně je tu ten slibovaný článek o SuperStar, sice asi s týdenním zpožděním, ale jsem momentálně plná dojmů ze včerejška!
Hodnotit nebudu semifinálové výkony, protože zpěv není zrovna moje parketa (jak se ostatně mohly Mychie i Kay přesvědčit), ale spíše jak mě jejich vystoupení bavilo, jak mi jsou sympatičtí atd. (Což znamená, že očekávám komentáře typu: "Jak můžeš napsat, že se ti tenhle nelíbí, vždyť zpívá úžasně!" či "Nechápu jak můžeš fandit tomuhle, pomalu ani zpívat neumí!"...). Ikdyž se v textu dozvíte, kterou písničku semifinalista zpíval včera, text bude celkově o něm, ne jenom o tomto kole.


Martin Chodúr (19)
Co zpíval: Hallelujah od Leonarda Kohena
Všichni se samozřejmě shodneme na tom, že má Martin vynikající hlas, zpívá úžasně, to je daný fakt. Ovšem mám dojem, že vzhledem k věku působí tak trochu nemoderně. Proč nosí košile, vestičky a uhlazené vlasy? Tahle image mu možná sluší, ale proč nezkusit něco trochu odvázanějšího? Poslouchá se ale dobře.
Můj tip: Možná máme i vítěze celé soutěže... Každopádně je jasné, že se dostane hodně daleko.


Miroslav Šmajda (20)
Co zpíval: Home od Doughtry
Je zajímavé, že se mi Miro líbí pořád víc a víc. Samozřejmě jsou tu i lepší zpěváci, ale on má styl, který mnohým chybí. Když přijde na pódium, prostě vás něčím zaujme. Plus je docela sympatický. Není to můj největší favorit, ale patří mezi ně. Upřímně si myslím, že mu sedí spíš drsnější písničky, ale na těch pomalejších zase může ukázat, jak umí zpívat.
Můj tip: Nemyslím si, že by soutěž vyhrál, ale ani, že by ji brzy opustil. Do finále se dostane určitě, myslím že skončí někde v polovině.


Marek Lacko (23)
Co zpíval: Wherever you will go od The Calling
Marek mi včera udělal radost výběrem písně, protože Láska nebeská patří mezi mé oblíbené filmy. Problém je ale v tom, že zas tak dobře podle mě nezpívá. Když ho srovnáte s ostatními - no, rozhodně jsou tam lepší. Nehledě na to (protože zpěvu prostě nerozumím, beru to podle poroty a hodnocení ostatních), že mě jeho výkony zas tak moc nebaví.
Můj tip: Jo, je to pravda. Považuji Marka za hlavního kandidáta na vypadnutí mezi slovenskými kluky.


Jan Bendig (15)
Co zpíval: If you ain´t go od Alicii Keys
Ze všech stran slyším, jak úžasnou show umí Bendig udělat, jak krásnou barvu hlasu a úžasná vystoupení má... Aby bylo jasno, jistěže Bendig asi umí dobře zpívat. Problém je v tom, že já tyhle kroutící se "roztomilé" hošíky prostě nemusím. Jasně, je to moje vina, ale Bendiga jsem si prostě neoblíbila. Ale netvrdím, že zpívá špatně. Ostatně fanoušků má dost, tak mu můj názor nic neudělá.
Můj tip: V soutěži se určitě udrží dlouho. Že by i vyhrál? Neřekla bych, ale je to možné.


Leo Machala (20)
Co zpíval: Angels od Robbieho Williamse
Leo určitě nepatří mezi špatné zpěváky, ale mě už začíná trochu nudit. A to je, vzhledem k tomu, že ho slyším potřetí, docela špatné. Nevím, ale jeho výkony mi přijdou takové průměrné a nezajímavé, nedělá žádnou show, prostě si jenom stoupne a něco tam jakože odzpívá. Ani nejsympatičtější mi tedy není, no a ten titul "nejhezčího muže castingu" bych mu taky nejradši vzala... ale to už je soukromá záležitost xD.
Můj tip: Stejně jako Marek - dle mého se Leo finále "nedožije".


Thomas Puskailer (28)
Co zpíval: Ain´t no sunshine od Lighthouse Family
Omlouvám se, ale všechno tohle nemůže být nestranné. Pokud totiž odmalička zbožňujete Londýn jako svůj druhý domov, aniž byste tam kdy byli, a potom se na obrazovce objeví velkohubý krasavec shodou okolností právě odtamtud, nemůžete dělat nic jiného než přisát se na sklo a posílat SMSky. Upřímně se za to stydím, ale když on je tak milý a okouzlující...
Můj tip: Thomas je tak úžasný, že určitě vyhraje! Ne. Chápu, že rozhodně nemá nejlepší hlas ze všech. Můj soukromý tip je první finále, ale tajně se modlím, aby to bylo až o trochu déle... xD


Denis Lacho (15)
Co zpíval: Myslím že može byť od IMT Smile
Porota chválí Denise kvůli zpěvu, ale mně tedy tak úchvatný nepřijde. Jeho výkony mě nijak nebaví, a navíc mi je zkrátka a jednoduše trochu nepříjemný. Nejspíš to bude mou osobní nebraživostí vůči fotbalistům, vyvolanou již kdysi dávno, ale Denis mezi mé favority nepatří, spíš naopak. A že by byl tak krásný? To mi tedy taky nepřipadá.
Můj tip: Nejspíš se dostane do lepší poloviny soutěžících, možná skončí tak na šestém, pátém, možná čtvrtém místě.


Ben Cristovao (22)
Co zpíval: Family Portrait od Pink
Ben mi přišel vždycky docela milý, ovšem včera večer jsem měla co dělat, abych nepodvedla Thomase xD. Ta písnička se mu podle mě dost povedla, navíc je dost hezký, má svůj styl... No, jednoduše vím, komu budu posílat hlasy, když mi vyhodí TP.
Můj tip: Do finále se dostane jednoznačně, ale co dál, nevím. Tipla bych si, že skončí tak devátý, ale možná nás ještě překvapí. Fanoušků má určitě dost, a teď se vážně zlepšil.

Shrnutí mých tipů
Příští vypadnutí - Marek Lacko, Leo Machala
Vítěz - Martin Chodúr
Mí favorité - Thomas Puskailer, za ním Ben Cristovao a potom Miroslav Šmajda

A vy? Jak se vám líbí kluci?

Česko Slovenská SuperStar

5. října 2009 v 21:47 | Fallen Angel |  Super Star

Koukáte se na SuperStar? Já jo a - ikdyž jsem to nečekala - totálně to žeru!
Rozhodla jsem se, že jako to bylo u minulých řad SS nebo X-Factoru, budu vám sem vždy psát o jednotlivých kolech atd. Dneska jsem na to nějaká unavená, ale myslím že tenhle týden můžete očekávat nějaký ten článek o semifinalistech.
A ještě něco: napište mi do komentů, komu fandíte!
Pro mě je teda jednoznačným favoritem Thomas Puskailer, z holek asi Leona Šenková.