Září 2009

Arsenic

19. září 2009 v 20:04 | Fallen Angel |  My thougs

Sometimes when I´m home alone
I´m thinking of what I´ve done
To make you feel so much wrong
About my love which´s now so long

Sometimes when I´m out with friends
We are speaking or do dance
I´m thinking what was the date
When you decided to hate

Ref.
And sometimes
When I can´t sleep
Thinkin´ of the lies
I guess I love you keep

Sometimes when I´m at boring school
I´m thinking why you´re so cool
Maybe because of the second face
Remember, just a passing fame

Ref.
And sometimes
When I can´t sleep
Thinkin´ of the lies
I guess I love you keep

And some-sometimes
When I can´t sleep
Thinkin´of the lies
I love you keep
I love you keep

No jo, zase madam skladatelka xD. Asi bych si pomalu mohla založit samostatnou rubriku... K názvu: třeba se k tomu vůbec nehodí, ale o arzenu sem četla něco na netu - dokáže ovládnout vaše tělo a zabít vás, ale prý se nachází úplně všude - dokonce i v pitný vodě. Takže se dost podobá tomu klukovi v písničce, na kterýho ta holka myslí, kdekoli je. No a... to zatim ve výčtu důvodů stačí, ne? Ikdyž bych měla ještě jeden xD.

Letiště - 2.část

16. září 2009 v 20:09 | Fallen Angel |  Povídky
Rosie
"Není to křídlo rozpadlé?" zkoumá máma trochu moc nahlas hned po usazení na místa. "No, to si vyprošuju, aby tady nebylo něco v pořádku! Normálně, pamatujete si, jak jsem se radoval z těch levných letenek? Tak nakonec nám k tomu napočítali ještě spoustu dalších blbostí, takže by to vyšlo levněji i s Tunis air. Ale jsme na dovolené, tak to tady nebudu rozebírat." uzavře rozhořčenou mluvu táta. Ve skutečnosti myslel: "Nestěžujte si, víte, kolik jsem za to dal?" Sedím mezi rodiči, zatímco Daphne dřepí na druhé straně a šklebí se na mě. Ona je nejspíš přesvědčená, že do týdne ze mne udělá "svůj klon", který bude pochodovat po škole v růžových balerínkách. Tak s tím ať nepočítá. Ale, moment, vedle její mámy sedí ten kluk v klobouku! Nejspíš ten je příčinou Daphneniných úšklebků. Nejspíš mu za pár minut sdělí, že je mou životní láskou nebo tak něco. Ale neznám ho, tak mě to zas tak moc netrápí.
Když se konečně odlepíme od země, máma začne zmatkovat, až mi to připomíná scénu ze Sám doma - s tím rozdílem, že mě bohužel doma nenechali. Pár minut po vzletu si všimnu, že nejsem připoutaná, a přestože se snažím pás nenápadně zapnout, všimne si toho táta a ztropí ohromnou scénu, týkající se mé neschopnosti, nepozornosti, nesamostatnosti a všeobecné tuposti, obohacenou o výkřiky: "Už ti bude patnáct let!" a "Řekni mi, o čem jsi přemýšlela, když tě upozorňovali, že se máš připoutat!" Raději si jenom převážu kašmírovou šálu a jsem zticha.

Patrick
"Kde sedíme?" povykují Stella, Eloise i máma najednou už v momentě, kdy se octneme jednou nohou na palubě. Přívětivá, avšak trochu zaskočená letuška jim klidně oznámí: "Čísla vašich sedadel najdete na palubních vstupenkách vlevo." Chápavě na ni kývnu, vezmu si ze stojanu noviny a vleču famílii na místa. Pěkný výlet, a to jsme zatím ještě pořád v Anglii! Po chvíli konečně všichni najdeme svá místa. Pro jistotu posadím ženy k sobě (Stelliny spekulace, jestli nás nemůžou za letu vyhodit, pokud nebudeme sedět na těch místech, která byla uvedena na letence, kterou dotyčná osoba držela v ruce, rázně zamítnu ještě předtím, než něco zaslechne i Eloise a nedejbože matka, a celé trio spustí hysterický křik) a sám zamířím na místo za nimi, vedle jakési dámy středního věku a zmenšeniny panenky Barbie. Paní se nejspíš zamlouvám, tyrkysová na mém tričku je totiž letos v módě, ale holka nade mnou ohrne nos. Mě zajímá jenom to, aby mi uvolnily cestu, což žena s chutí a dívka s nevolí udělají, a já se probojuji na místo k oknu. Barbie nakrčí nos ještě víc, nejspíš čeká, že jí sedadlo nabídnu "aby viděla ven", to se ale mýlí. "Patricku!" zaslechnu před sebou. "Ano?" zeptám se rychle, než matka pojme podezření, že jsem skutečně zmizel. "Kde máme cucavé bonbony?" "V kabelce. Přední kapsa." Unaveně se opřu do křesla, zapnu pás a čekám, až letadlo vzlétne.

Try it

3. září 2009 v 19:50 | Fallen Angel |  My thougs

No, I don´t think
I am normal
And I don´t think
I am cute

I can´t change
Winter to summer
And I think
I can´t be better
Never in this life

But today
In the rainy time
I was walkin´ the street
and I saw your name everywhere

Ref.
So just try it with me
Risct it and do not linge
Just try it with me
You´ve got nothing to lose
I don´t need big love, just try it
and have some fun

We will enjoy
this love affair
and than we´ll go
our own way

Ref.
So just try it with me
Risct it and do not linge
Just try it with me
You´ve got nothing to lose
I don´t need big love, just try it
and have some fun

Ref.
So just try it with me
Risct it and do not linge
Just try it with me
You´ve got nothing to lose
I don´t need big love, just try it
and have some fun

No jo, zase "skládací" nálada xD. Pro ty, co vědí, srovnejte ten text s tímhle a pochopíte ten rozdíl... A ty, co nevědí, by ho srovnávat neměli, protože tamten je mnohem lepší - v depresi to jde totiž líp!

1. září 2009

1. září 2009 v 22:07 | Fallen Angel |  My diary
1. 9. 2009
20:41
modrý tříčtvrťáky a červený tričko Gymnázium Nymburk, přes den školní uniforma xD a potom béžová sukně a růžový tričko
online.gif image by spookys-graphix Bar, přes den Sussie, Mychie, Kay...
nic, přes den voda, Kofola
nic, přes den asi čokoládový kuličky, tyčinka Corny, zmrzlina, těstoviny, houska + sýry a paštika, jablko
teď je mi skoro zima (takže ideální), přes den vedro k umření
tv.gif image by spookys-graphix nic černá tužka na oči, řasenka, červenej pudr na rty
teď nic, přes den Broken (miluju ten song!), něco od MCR, Lily Allen a taky ty hip-hopový "pecky", co pouštěla Mychie
study.gif image by spookys-graphixjo, dvě hodiny sme tam seděli a vůbec nic se nedozvěděli

No, tak dneska byl ten slavenej první školní den. A co se dělo? Nic. Přišli jsme tam, začali (nebo spíš začaly) jsme se objímat, potom jsme si vyslechly dvouhodinový výklad o ničem a zase jsme šli domů - teda spíš do města. Dneska jsem to měla pestré xD. Nejdřív jsem šla do knihkupectví s Ali, ta ale potom musela na vlak. Jenomže jsem potkala Annie a Wer, tak jsem byla chvíli s nima. Potom mi ale zavolala Ann, ať přijdu před hudebku, že spolu někam půjdem. Tak mě Annie vyprovodila a potom jsme šli a Ann(etkou) do Balady pro pití (já nemám ani korunu). V cukrárně jsme potkaly Monču a Katku, které čekaly v obří frontě na průkazky na autobus (po dlouhý době jsem byla šťastná, že žiju v Nudburgu). Cestou zpátky jsme potkaly Tóňu, kterýho sem nakonec překecala aby mi koupil zmrzku xD. Potom už musela Aneta na zastávku, tak jsme ji doprovodili a potom jsem zmizela domů. Kde jsem se flákala, seděla u kompu atd. Jo, dočetla jsem Airhead, ta kniha je úžasná! Před pátou jsem pak vyrazila na hřiště, kde jsme se sešly s Kay a Mychie. Kecaly jsme a poslouchaly písničky, a potom jsme byly chvíly u Kay doma. Když jsem se vrátila, už jsem byla zas jenom u toho kompa xD.