Duben 2009

Vynálezy Blogu.cz

13. dubna 2009 v 19:24 | Midnight Princess |  About blog and so on
Tak nám Blog.cz svůj server zase pěkně vylepšil...
Nevím proč, ale admini Blogu.cz mají nejspíš pocit, že naše stránky jsou příliš originálního rázu a měly by se více podobat "internetovému deníčku" než - přiznejme si to - placeným webovkám. A tak "nasadili novou verzi vykreslování blogů" - lépe řečeno blogy zkazili. Rubriky mi z nějakého důvodu zmizely, rozcestníky nefungují a informace o aktualizaci spolehlivě ničí design celého článku. Takže děkujeme mnohokrát, drazí admini, ale já začnu pořádně přispívat až ve chvíli, kdy se to srovná!
P.S. Co kdybyste se chvíli zaměřili, já nevím, třeba na to, aby se mi aktualizoval profil?

Od Šárky

9. dubna 2009 v 15:50 | Midnight Princess |  For me
Dostala jsem úúúža diplomek od svého SB ŠárinKy.
Děkuju!

Anetqa

7. dubna 2009 v 18:15 | Midnight Princess |  Friends
Mám nové SB - Anetqu s blogem aanullkaa.blog.cz. Má moc hezký bloček, kde najdete všechno možné, a docela se i zasmějete. Určitě se mrkněte xD.
Diplom za SBéénkovství:
Snad se ti líbí!

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 22.část

4. dubna 2009 v 21:54 | Midnight Princess |  Povídky
"Dakota mě pozvala na Silli." prozradila jsem večer Doree, která mi rozčesávala vlasy, čekajíc na Tinu a Holly. "Nemám ponětí, jestli má zrovna Dakota právo zvát tě na Silli, ale dneska odpoledne ti přišla skutečná pozvánka." prozradí "máma" a podá mi tmavě červenou obálku. To, co stojí zlatým písmem uvnitř, si musím číst pořád dokola: Vážená slečno Sophie Eny Reedová-McMooreová, s úctou bychom vás chtěli pozvat na schůzku londýnského klubu mládeže Silli. Budeme velmi rádi, pokud přijmete pozvání do podniku Modrá laguna, Oxford Street 752. Emilia a Sett Chauboccovi, zástupci pro Silli. "Znamená to, že jsem smetánka?" zeptám se pro jistotu Doree. "A jaká, zlato." usměje se a vtiskne mi pusu do vlasů. "Kdy se ta událost vůbec koná?" zajímá mě ještě. "Každý čtvrtek." oznámí Maydenn. Jeho příchodu jsem si ani nevšimla. "Nemůžu uvěřit, že tě k té šaškárně přemluvili. Jako malého mě tam semtam taky někdo dokopal. Je tam příšerná nuda." zasměje se a zastrčí mi pramen vlasů za ucho (mé vlasy budou asi rodinná úchylka). "Vzpomínáš na dobu, kdy se na Silli přednášelo náboženství a všichni byli nuceni tančit společenské tance. Dneska je to jediný divoký večírek, na jaký jsem ochotná Sophii pustit." uklidňuje Maydenna (ale myslím, že hlavně mě) Doree. Přijde mi legrační, že mi chodí podobná pozvání. Vzpomínám si na diskotéku v děcáku, když mi bylo osm. Pořádala ji jedna holka, co tam byla jenom nakrátko. Jmenovala se Hayley, bylo jí šestnáct, měla červené vlasy, piercing v nose a prohlásila, že na "její" disco můžou jenom "cool" lidi. To znamenalo, že jsme s Jilly a hordou dalších lidí museli předstírat, že je nám zle, aby nás zavřeli v pokoji a nechtěli po nás účast na Hayleyině vyprošené diskotéce pro "všechny z děcáku". Jinak by nám asi vymáchala hlavu v záchodě nebo tak něco. Myslím, že Hayley tam byla proto, že jí její máma nezvládala. Párkrát utekla, ale myslím, že jí nakonec vrátili domů. Nejspíš aby měli pokoj. "Říkalas divoký večírek?" V myšlenkách se mi zobrazují americké večírky, o kterých píšou v časopisech jako je InTouch a Juicy, kde se slavné osobnosti, jako třeba Paris Hiltonová a Lindsay Lohanová, opijí, zdrogují, a nakonec nasednou do auta, za což je zatknou (a vyfotí). "Bude to legrace, neboj, kočko. Takže - půjdeš pozítří?" Pokývám hlavou. Něco takového si přece nesmím ujít. Ať už dopadnu jako Paris, nebo ne.

Jak kašlu na blog

4. dubna 2009 v 13:12 | Midnight Princess |  About blog and so on
Možná jste si všimli, že poslední dobou toho moc nepřidávám. Je to tak, protože už mě to zas tolik nebaví. Omlouvám se, třeba to zas přijde, ale nedávno jsem se vrátila z lyžáku a teď řešim jiný věci...