Prosinec 2008

Hm... Silvestr

30. prosince 2008 v 12:14 | *The black princess* |  About blog and so on
Jenom Vám chci oznámit, že dneska odjíždím na Moravu a vracím se až ve čtvrtek. Což znamená, že:
1, nepůjdu ke SBéénQům,
2, nic sem nepřidám,
3, nebudu reagovat na maily,
4, nebudu na ICQ,
5, atd....
Taky mě to mrzí! Ale příští rok jsme na Silvestra spolu, že, Honey? Prosím! Musím obvolat půl třídy, abych to přežila.
Seznam věcí, které si beru s sebou:
1, hromadu knih,
2, mobil,
3, sluchátka do mobilu,
4, nabíječku na mobil,
5, iPod,
6, sluchátka do iPodu,
7, PlayStation,
8, nabíječku na PlayStation,
9, a, uhuhu, dárečky pro ostatní...
Vaše
*The black princess*
P.S. Uvidíme se brzy! (Doufám...)

Třídění SBs♥

29. prosince 2008 v 22:27 | *The black princess* |  About blog and so on
Hodně z mých SBééneQ začalo s tříděním spřátelených blogů. Nejdřív mi to připadalo jako drzá blbost a mazání SB za to, že si zrovna nenašli čas k vám zajít. Teď si ale říkám, že je to dobrý nápad! Fakt totiž chci, aby sem moje SB chodily. A tak: kdo se pod tenhle článek nepodepíše do 3.1.2009, toho mažu ze seznamu SB! Vím, že je to kruté, ale nechci nutně navštěvovat blogy, jejichž majitelé ke mně nechodí. Blogy se spřátelují za určitých podmínek, a ty je také třeba dodržovat. Pokud mi potom někdo třeba napíše, že nemohl na počítač apod., tak ho samozřejmě doplním, ale fakt chci, abyste to brali vážně a na můj blog chodili.

Katch

28. prosince 2008 v 20:23 | *The black princess* |  Friends
Mám zase další SBéénQo - je jím moje kamarádka Katka "Vlasajda". Adresa jejího blogu je vlasajda20.blog.cz, tak se tam mrkněte! Píše o všem možným, zaměřuje se třeba na Ewu Farnou nebo Hannah Montanu.
Diplomek za SBéénkovství:
Snad se ti líbí!

Já v SONBs

28. prosince 2008 v 16:06 | *The black princess* |  About blog and so on
Jsem momentálně ve dvou SONB (soutěže o nejlepší blog). Jedna je u Kačky, hlásněte pro mě prosím TADY (je tam adresa mého blogu). Další ze SONB potom probíhá u Sussie a hlasovat můžete TADY pro The black princess.
Děkuju mocinQy!

Honeys

21. prosince 2008 v 22:35 | *The black princess* |  About blog and so on
Mám zase nový blog, ale neděste se, nezakládám to jen tak z nudy. Tentokrát je to společně s mojí partou Honey - já, Ann, Di a Ali. Jestli chcete, mrkněte se na forever-honeys.blog.cz. Snad se vám tam bude líbit! Nebude tam moc obecných článků (tzn. o celebritách, o blozích obecně), ale spíš o nás, naší partě, zážitcích atp.
Vaše
Honey Crick (Honey přezdívka)

What´s your scene name?

20. prosince 2008 v 14:39 | *The black princess* |  Zajímavosti a blbůstky
Našla jsem skvělou adresu, která vám podle vašeho jména vytvoří "scene" jméno. (Teda fakt nejsem scene girl, jestli to s tím má něco společnýho, ale je to sranda...).
Odkaz je tu.
Mně i s příjmením vyšlo Kristen Katastrophe (to je fakt boží!) a bez příjmení Kristen Aristocrat (to jako aristokracie? Aristokratická katastrofa!)
Zkuste to taky a napište, co vám vyšlo.

Od kayako

18. prosince 2008 v 22:25 | *The black princess* |  For me
Od kayako (blog winky13.blog.cz) jsem dostala krásný diplomek s kočičkou.
Díky, je fakt boží! xD

16. prosince 2008

16. prosince 2008 v 21:15 | *The black princess* |  My diary
16. 12. 2008
20:57
růžovošedé pyžamo
online.gif image by spookys-graphix celý den offline
teď nic, přes den voda, Cappy Ice Fruit multivitamín, Coca Cola zero
právě teď nic, přes den puding, jablko, mandarinka a hašlerka (od Annie a Katch xD), řízek s bramborovým salátem, banánek v čokoládě, 3 Fornetti, párek, houska, sýr
zima, ale momentálně (s topením na nula stupních a otevřenými okny) je mi vedro
tv.gif image by spookys-graphix nic, ale večer budou Zoufalky
stříbrné stíny, řasenka, lesk na rty
Just wanna be with you z HSM, celý den songy z HSM
study.gif image by spookys-graphixve škole nic, příprava, učení: nic

Dneska to bylo docela fajn. Ve škole bylo všechno v poho. (Dostala jsem 1 ze zemáku.) Během poledňáku jsem byla s Ditou a Al. Odpolední vyučování jsem pak trávila hlavně s Katkou V. (Snad lidem nevadí, když je tady zmiňuju.) Odpoledne jsem měla jít sama nakupovat dárky, ale nakonec jsme šly s Ann spolu a bylo to hrozně fajn. Asi za dvě hodiny jsme stihly oběhnout Rossmana, Shleckera, SOS, knihkupectví a klenotnictví. (Utratila jsem asi 1500, ale jsou přece Vánoce!). Cestou domů jsem se pak stavovala ještě v Tex-Bo a ještě dalším knihkupectví. Jinak letos budu rozdávat menší dárečky, ale skoro všem (myslím tím všem holkám ze třídy, ne všem lidem světa.)... Zahraju si na Santovu pomocnici a budu tahat z pytle. A bude to. Odpoledne jsem si hlavně četla a poslouchala hudbu (nevíte, jak se zbavit závislosti na Just wanna be with you z HSM? Kay mě určitě přizabije, protože tenhle muzikál bytostně nesnáší, ale - jak by řekla Mychie - ono je to tak BOŽÍÍÍ!).

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník - film

14. prosince 2008 v 21:11 | *The black princess* |  HSM
Zase jednou absolutně boží film v kině... (Viď, Ann?)

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

O čem to je? Troy (Zac Efron), Gabriella (Vanessa Hudgens), Sharpay (Ashley Tisdale), Ryan (Lucas Grabeel), Chad (Corbin Bleu) a Taylor (Monique Coleman) jsou zpátky! Po prázdninách se opět vrátili do školy - ale tentokrát je čeká maturita! Gabriella se chce dostat na prestižní univerzitu Stenford, Taylor se plánuje po studiu stát prezidentkou, Sharpay usiluje o hereckou akademii - a Troy? Ten je přece předurčen k basketu! Alespoň to si myslí jeho táta i Chad. On sám si tím ale zas tak jistý není. Paní Darbusová ho navíc upozorní, že mu známá umělecká škola Julliard chce nabídnout stipendium! Do smutného loučení a příprav na maturitu ale zasáhnou hned dvě další události - chystaný školní muzikál na rozloučenou a samozřejmě maturitní ples! Do děje navíc zasahují tři nové postavy - Tiara (Jemma McKenzie Brown), která se rozhodne dělat Sharpay asistentku, Jimmy (Matt Prokop), který se pro změnu touží dostat do týmu Tygrů, a jeho kámoš Danny. Chvíli před maturiťákem se ale všechno zvrtne - zoufalá Gabriella odjíždí na čas do přípravky na Stenfordu, ale ani se nechce vracet - myslí si totiž, že loučení s Troyem by nezvládla. Ten pro ni ale přijede chvíli před maturitním plesem. Ten tím pádem nestihnou, ale vůbec jim to nevadí. Druhý den je ale muzikál, ve kterém mají hrát Troy a Gabriella hlavní role. Dostaví se pozdě, ale oba. (Plánovaně nepřítomnou Gabriellu měla zaskočit Sharpay.) Nakonec se ukáže, že Tiara není chudinka obdivující Sharpay, ale zákeřná mrcha, která přijela očíhnout East High z Julliardu. Chce přebrat Sharpay její vystoupení, ale ta se jen tak nedá, a tak se o něj podělí. Na konci muzikálu paní Darbusová oznamuje publiku školy, na které studenti půjdou. Troy se ale místo basketu na plánované univerzitě rozhodne pro školu, kde může studovat basketbal i herectví, a zároveň bude blízko té Gabrielliny. S tím nakonec souhlasí i Chad, kterému by se po starém kamarádovi stýskalo. Ryan a Kelsi (Olesya Rulin), kteří se do sebe nejspíš zamilovali, získají oba stipendium na Julliard.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník, Lucas Grabeel, Olesya Rulin

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník, Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Upřímná omluva

13. prosince 2008 v 18:00 | *The black princess* |  About blog and so on
Hrozně moc sorry, že jsem sem tak dlouho nic nenapsala. Nějak se mi nechtělo, a hlavně jsem měla málo času (vánoční besídka, kino, odjezd do Plzně...). Ale dneska snad něco přidám a vůbec začnu psát víc. Fakt se omlouvám!
Snad mi odpustíte, když už se blíží vánoce!

Hodnocení od tere

7. prosince 2008 v 18:16 About blog and so on
Tere ohodnotila můj blog následovně:
pozadí 5/5
desing 5/5
menu 4/5
návštěvnost 4/5
první dojem 5/5
bodů 23/25
Děkuju!
Pokud se chcete podívat, jak jsem já hodnotila její blog, koukněte sem.

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 19.část

6. prosince 2008 v 15:26 | *The black princess* |  Povídky
Doree je přehnaně starostlivá a tak podobně, ale já jsem vážně docela nervózní. Pochopte, čtyři holky z leších rodin, co spolu vyrůstaly, a mezi nimi já, holka z vesnického děcáku, co sotva přijela do Londýna. Co si asi budou myslet? Určitě vědí, že jsem adoptovaná, to je mi jasné, ale... Cink. Domovní zvonek. Sleduju po očku Holly, jak otevírá dveře do sálu. Vchází hubená, zrzavá žena v elegantním kabátku a staženými vlasy. To musí být určitě Tammy, probleskne mi hlavou. Za ní jde způsobně stejně hubená a stejně zrzavá, bledá, pihatá dívka. Bude asi podobně stará jako já. To musí být Marcia. Ze svého pozorovatelského místečka mám tu výhodu, že osoby v hale vidím, kdežto ony mě ne. Sleduju Doree, jak pobíhá okolo Tammy, a pak něco říká Marcie. Zcela očekávaně pak zavolá: "Sophie Eny! Sophie? Jsi tu?" Rychle vylezu, narovnám se a kráčím dolů po schodech, jako bych právě vyšla z pokoje. "Tammy, Marcio, to je moje dcera Sophie Eny. Sophie, tohle je moje skvělá přítelkyně Tammy a její rozkošná dcera Marcia. Vy dvě si jistě budete rozumět." Při pohledu na Marciin zjevně falešný úsměv "jsem-svatá-a-hodná-holčička" o tom okamžitě začnu dost pochybovat.

Jsme v mém pokoji. Myslím já a Marcia. Tammy a Doree se šly bavit někam do salónku. ("Jistě budeš tak milá a ukážeš Marcie svůj pokoj, že ano, zlato? Zrovna si ho totiž vylepšila, vypadá ještě mnohem lépe." - Doree "Ó, to je báječný nápad. Marcia se zrovna chystá předělat si pokojíček a neví, jak by měl vypadat. Podívej se, drahoušku, slyšela jsem, že Sophiin pokojíček je nádherný." - Tammy) Marcia bez zeptání vyskočí na postel a otevře mobil. "No, tak co... líbí se ti tady?" Zkouším zapřést konverzaci. "Ujde to." zahučí a dál hypnotizuje mobil. "Hm... kdo ti píše?" zeptám se a opatrně se usadím do nohou postele (a tím pádem i vedle nohou Marcii). "Kamarádky." Marciiny jednoslovné odpovědi mě dost štvou. "Hele, budeš se mnou komunikovat, nebo co jako?" Marcia mi věnuje snad první pohled (přesto velmi znuděný) a oznámí: "Ne." Pak se zase vrátí ke svému mobilu. Navazování přátelství v Londýně bude asi těžší, než jsem myslela. Zvonek zvoní znovu. To by mě zajímalo, jestli budou Dakota, Susan a Lemee aspoň o něco příjemnější. Dost v to doufám.

Dík, že lezete na shooty

6. prosince 2008 v 15:06 | *The black princess* |  About blog and so on
Chtěla bych mocky poděkovat všem lidem, kteří přišli na starsshoots. Nové blogy se vždycky pomalu rozjíždějí a návštěvnost je ze začátku mizerná, ne však tady! Lidé pořád nechávají komenty a jukněte:
A to mám ten blog teprve od včerejška!

Změna blogu s fotkami

5. prosince 2008 v 22:30 | *The black princess* |  About blog and so on
Změnila jsem adresu blogu s fotkami - celebrity-photo.blog.cz. Fotky tam byly páté přes deváté, jednou bylo hvězdě patnáct, podruhé čtyřicet. Nový blog bude ale zaměřen pouze na photoshooty celebrit. Adresa je starsshoots.blog.cz.

Pixelky 1.7

5. prosince 2008 v 19:25 | *The black princess* |  Pixelky
Téma: No já nevim co to má bejt... Jahodový dorty?
Počet: 26
gasp.gif image by Saliskocry-10.gif image by Saliskocool.gif image by Saliskoblush-3.gif image by Saliskocontent.gif image by Saliskobiggrin-1.gif image by Saliskoblank.gif image by Saliskoangry-6.gif image by Saliskoyes.gif image by Saliskoyum.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskowink-7.gif image by Saliskosilent.gif image by Saliskosurprised.gif image by Saliskosick-1.gif image by Saliskosad-3.gif image by Saliskoregular.gif image by Saliskono.gif image by Saliskonotfunny.gif image by Saliskolove-4.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskokiss-2.gif image by Saliskohuh-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by Saliskododgy.gif dodgy picture by iconicallydevil.gif devil picture by iconically

Od The Cllarynky

5. prosince 2008 v 18:31 | *The black princess* |  For me
Od svého ♥SB, Cllarynky, jsem dostala super diplomek za rychlovku.
Děkuju!

Animace s Avril

5. prosince 2008 v 11:11 | *The black princess* |  Avril
Našla jsem na Internetu boží animky Avril. Hrozně se mi líbí!!!

http://avril-source.com/media/gifs/canon/004.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/001.gif
http://avril-source.com/media/gifs/canon/007.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/003.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/005.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/006.gif
http://avril-source.com/media/gifs/canon/002.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/009.gifhttp://avril-source.com/media/gifs/canon/008.gif

Zdroj ↓

TalkAboutIt

5. prosince 2008 v 0:14 | *The black princess* |  About blog and so on
Zase mám nový blog. Tentokrát se však nejedná o "žvásty jedné puberťačky". Moje totožnost na něm totiž není vůbec důležitá. Adresa blogu je talk-about-it.blog.cz. Zdá se vám to divné? Založila jsem asi historicky první fórový soutěžní blog. Navrhni si své vlastní fórum a vyhraj!
Více info na blogu.
Vaše
*The black princess*

Řetězáky 0.1

4. prosince 2008 v 19:28 | *The black princess* |  Řetězáky
Tyhle řetězáky jsem našla tady.

Tvoje nej pití Coca-cola, Nestea, voda bez bublin, horká čokoláda (bo kakao), zelený, černý nebo bílý čaj
Tvoje nej jídlo Těch je hodně a newim jestli myslíte teplý nebo studený...
Tvoje nej písnička 7 things, I don´t love you, Barbie Girl
Tvoje nej trapasy Ty si všechny nepamatuju... Trapasy je lepší zapomenout
Tvoje nej rádio Neposlouchám rádio
Tvoje nej roční období Zima

Máš ráda květiny? Vcelku, ale nijak extra
Máš radši léto/zimu...Zimu
Tulipán/Růže Růže
Je lepší moře/bazén... obojí
Chtěla bys od někoho dostat kytici růží? To jako od koho? Rozhodně po tom nijak netoužim...
Máš ráda rozkvetlou louku? Nn, na mě je to moc sentimentální
Líbí se ti víc blogy o celebritách nebo deníčky? Deníčky
Baví tě řetězáky? Vcelku
Kdo má pokračovat? Newim je mi to jedno

Nej. herec : Skandar Keynes
Nej. herečka : těch mám víc
Nej. zpěvák : nemám, možná Mika
Nej. zpěvačka : Hilary, Avril, Rihanna, Miley...
Nej. celerita : Paris
Nej. pití : Pfff... Mrkněte se do toho řetězáku nahoru
Nej. jídlo : nwm
Nej. zvíře : kočka?
Nej. blog : můj xD
Nej. sbčko : Čím víc píšou, tím jsou lepší
Nej. písnička : Ale neotravujte furt
Nej. pornohvězda : nemám
Nej. modelka : taky nemám
Nej. barva : černá, růžová
Nej. květina : černá růže
Nej. den :.sobota
Nej. měsíc : prosinec
Nej. stát / město kde se toužíš podíwat: Londýn
Nej. skupina : ABBA, My chemical romance
Nej. předmět : angličtina
Nej. učitel/ka : Košťálová, Martínková, Trnečková... (vy je stejně neznáte)

Těšíš se na Vánoce? A jak už jsem zas sentimentální...
Co si přeješ za dárky? Tak různě, oblečení, knížky, DVD...
Pečeš vánoční cukroví? Peču s rodiči
Vyber si:
Ježíšek/Santa Stejně ani jeden neexistuje
Stromeček/Ponožka Stlomeček
Perkníčky/Rohlíčky Rohlíčky
Sníh/Sucho Sníh v každým případě
Lyže/Snowboard Víc se mi líbí snowboard ale umím jen na lyžích
Vánoce s rodiči/kamarády rodiče
Jaké změny proběhnou o vánocích u tebe na blogu? asi žádný
Budeš dělat speciální dárky pro svá SB? Nwm asi ne
Kdo má pokračovat...? To je mi fuk

Tere 19/25

4. prosince 2008 v 18:07 | *The black princess* |  Hodnocení blogísQů
Hodnocení blogu terky-world.blog.cz:
Záhlaví - k blogu ladí a je hezké, ale proboha, co to má znamenat? Obrázek máš nacpaný na jednu stranu a zbytek záhlaví pokrývá bílá. Je vidět, že to je omylem, tak šup, oprav to! 2/5
Stránka - je pěkná, ale třeba rámeček by mohl být trochu jinou barvu nebo nějaký vzor. Ale jinak v pohodě. 4/5
Články - jsou dobré, různorodé a dost si jich píšeš sama. Jen bys mohla přispívat trošku častěji, ale nevadí. 5/5
Menu - normální. Nebudu tě znovu plísnit za stejnou barvu (už jsem ti za to strhla bod u stránky). Co mi ale vadí jsou šedé odkazy (v tmavě růžové se trochu ztrácí), mohla bys taky menu seřadit podle abecedy a rozhodnout se, jestli budeš psát malými nebo velkými písmeny. (Ani to, že první v pořadí je vyhledávač a až pak rubriky, se mi nelíbí, ale to je třeba jen můj názor.) V menu se mi ale líbí animace. 3/5
Návštěvnost - je šest a na tvém blogu už bylo 50 lidí! To je super! 5/5
Získala jsi 19 bodů z 25! Gratuluji!
Diplomek s tabulkou:
Gratuluji!

Miley Cyrus

3. prosince 2008 v 19:21 | *The black princess* |  Stars - životopisy
Málokdo do zpěvačky a herečky Miley Cyrus řekne, že je jí teprve patnáct. Už teď je totiž známá po celém světě a sklízí obrovský úspěch.

Miley Cyrus

Vlastním jménem se jmenuje Destiny Hope Cyrus(hodně lidí to o ní newí). Její rodiče se jmenují Billy Ray Cyrus a Leticia Cyrus. Má tří bratry Trace, Braison a Christopher Cody má taky dvě sestry Noah(mladší) a Brandi(starší). Má taky psy Loco a Tag. Její přezdívka je Smiley(smíšek), protože když byla malá tak se hodně smála na svého tatku a on jí začal říkat Smiley a potom se z toho vyklubalo Miley. Miley je v Americe velmi známá díky seriálu Hannah Montana. Taky už od malička hrávala v různých reklamách. Miley ráda tančí, zpívá, hraje na kytaru a taky skládá písničky. Miley už natočila 2 CD's s písničkami, které si píše sama nebo jí je píše její taťka. Některé písničky byly dokonce použity jako soundtrack k Hannah Montana. Miley taky natočila film s názvem HANNAH MONTANA AND MILEY CYRUS BEST OF BOTH WORLDS 3D. Tento film měl premiéru tento rok v lednu. Miley má rozjetou velmi slibnou kariéru...

Miley Cyrus


Od Ali

3. prosince 2008 v 14:24 | *The black princess* |  For me
Dostala jsem super diplomek za spřátelení blogů od Ali. Je fakt hezkej, děkuju!

AlinQa

2. prosince 2008 v 20:26 | *The black princess* |  Friends
Obnovila jsem spřátelko se svou kamarádkou ze třídy, Ali. Už nevím proč jsem její blog ze SBéček vymazala, ale to je jedno. Hlavně že je zpátky. Adresa bločku je betushkaxoxo.blog.cz.
Diplom za SB:
Snad se ti bude líbit...
P.S. Mám nový Flagcounter, aby mi ladil s okolím, takže začínám od 0. Nevíte, jak na zavedeném počítadle změnit barvu? Pro příště...

Změna des...

2. prosince 2008 v 20:09 | *The black princess* |  About blog and so on
Takže jsem se rozhodla zase změnit design. (Doufám, že Catherine nevadí, že už jsem nepoužila záhlaví, které mi vytvořila. Bylo super, jen to potřebovalo změnu!) Jsem na něm já xD, Paris (moje ikona) a colorfullka, co se mi hrozně líbila (navíc je na ní tužka, takže vyjadřuje, že na blog píšu). Snad se vám design líbí!
*The black princess*
(Mám doma Mozillu, na níž vždycky trvá dlouho, než se na stránce začne zobrazovat nový vzhled, ale záhlaví vypadá takhle. Doma se mi to s tím ještě neukázalo, je tam minulý pokus, kde byl obrázky hůř umístěné a Paris rozmazaná.)

Piggy

2. prosince 2008 v 17:47 | *The black princess* |  Friends
Mám nový spřátelený blog, a to Markétu, která si říká Piggy. Její blog je market-piggy. Markéta právě začíná, ale doufejme, že se jí povede dobře.
Diplom za ♥SB:
Snad se bude líbit!

PROČ JÁ!!!!!! - 1.kapitola, Zlata

1. prosince 2008 v 18:36 | *The black princess* |  Povídky
Zlata

Takže super. Nemám co na sebe. Tedy, ne že by zrovna záleželo na tom jak vypadám, ale mám zásadní důvod, a to ten, že když budu muset uklidňovat své naprosto zoufalé kamarádky (jedna je totiž na prahu sebevraždy J - nebo to alespoň tvrdíJ - a ta druhá bude předhozena před svého idola v šatech s medvídkyJ, za což může její matka, která je - přirozeně - špatná matkaJ), nebudu mít samozřejmě čas se upravovat a zdržovat je tím, že vypadám špatně či snad tím, že se mi rozmazala řasenka, protože tu nesmazatelnou voděodolnou jsem si nechala do bazénu. No, a pak je tu ještě jeden důvod... No, jak to jen říct... Jedná se o jistého kluka... Je to takový kámoš... Jmenuje se Vendelín - jo, vážně! - a... No, je prostě docela hezkej... Ale jinak je to fuk. Takže to vezmu následovně:
Model č.1: Tmavomodré džínsy, stříbrné tílko. Ach jo! Strašně jsem ztloustla a ty třpytivé džínsy, které nosím jen na "sváteční příležitosti", mě mačkají. Vypadám jako tlustej debil.
Model č.2: Džínová minisukně, tmavorůžové tílko, džínová bunda. Ach jo! Bunda má flek od čokolády, ale jinak to docela jde. Sláva! Bunda je vyčištěná! Ach jo! Radostí jsem se polila vodou! (samozřejmě ne schválně!) No ta sukně neuschne! Ach jo!
Model č.3: Bílé přiléhavé šaty se skládanou sukní. Ach jo! Rozbitý zip - to mi tak chybělo!
Model č.4: Poslední dostupná možnost, jinak bych musela jít ve starých teplácích! Držte palce, ať to vyjde! Černá minisukně a bleděmodré tričko! Takže: zapínaní dobré, skvrny žádné (už jsem jak z reklamy na Vanish!), a zas tak moc jsem asi neztloustla, že vypadám docela přípustně. Ach jo! Ještě to chce silonky! Bílé nepřichází v úvahu! Beru si černé! První černé silonky jsou roztrhané jako blázen. Vůbec nechápu, že je mám v prádelníku. Radši je vyhodím! Z druhých, nadějně vyhlížejících černých silonek se vyhrabou legíny. Tak v tom nejdu. Vzpomněla jsem si, že včera jsem měla na sobě černé silonky. Po chvíli jsem dokonce objevila, kde jsou! Když jsem se převlékala, zapadly za postel! Když jsem je konečně vylovila, zjistila jsem, že jsou upatlané od barvy, protože jsem v nich včera byla kde? Samozřejmě u babičky, kde se malovalo, a kde jsem to jistě taky zkoušela! Ošmudlat to nejde, takže buďto se to vypere, nebo možná i vyhodí. To je fuk. Jenomže co mé punčocháče,které si vezmu na večírek? Bez nich zmrznu!
Napadlo mě podívat se za postel, a tam jsem samozřejmě našla i jiné černé silonky! Nebyly tam moc dlouho, asi tak týden (já jsem prostě bordelářka!), ale špinavé byly fakt dost! Ale co, moje záchrana! Zbavila jsem silonky prachu a navlékla si je. Na kotníku je malá dírka. Zkouším jí zastavit lakem na nehty. Výborně! Tak a je to! No, a teď mám... půl hodiny na to, abych se oblékla, učesala, nalíčila a zvládla čtvrthodinovou cestu na večírek! To nezvládnu! Proč jsem zrovna já tak nemožná v oblékání? Proč já???

PROČ JÁ!!!!!! - 1.kapitola, Lenka

1. prosince 2008 v 18:26 | *The black princess* |  Povídky

Lenka

Jsem schopná přežít téměř všechno, jenom tohle ne. Myslela jsem, že mně miluje. Taky že miloval. Ale jenom chvíli. Jak dlouho mohl? Měsíc? Dva? Nemůžu za to, že za ním nejdu a neřeknu: "Marku, miluju tě, budeme spolu chodit." Vy byste to snad dokázaly? To přece dělají kluci! A vůbec! Tak stydlivá holka jako já se o to přece ani nemá pokoušet! Jenomže, napadlo by vás, že když mu to během dvou měsíců neřeknete, ON se zamiluje do vaší nejlepší kamarádky? Já mám vlastně nejlepší kamarádky dvě - Žanetu a Zlatu. Žaneta říká, že ještě není dokázáno, že miluje ji, a ne Zlatu, ale uznejte sami, to by mi asi moc nepomohlo. Miloval mě, a navíc, moje kámošky ho nechtějí, už jenom kvůli mně, a stejně se jim nelíbí, a, jak se říká, "za srdce nemůžeš", takže bych mu měla prominout, že se zamiloval do Zlaty nebo do Žanety nebo do koho ještě, takže vlastně nevím, na kom si mám vybít vztek. Snad možná na rodičích, kteří mají vinu na tom, že jsem se (bohužel) narodila. Nebo možná... No, nejradši bych někoho ZABILA! Zde je seznam lidí, které můžu zabít:
Žanetu? Ne.
Zlatu? Ne.
Marka? Ne.
svoje rodiče? Ne.
sebe
kohokoli cizího? Ne.
Pokud jste si všimli, moc možností tu není. Hm, asi zavolám Žanetě.
Myslím, že to není zas TAK ZLÉ. Říká, že jsou kamarádi, a navíc Žaneta měla už hodněkrát pocit, že jí někdo balí, a nebyla to pravda. A vůbec, se Zlatou to může být zrovna tak. Možná, že to všechno ještě přežiju. Hlavně to na tom večírku nesmím dávat znát. Seznat toho, co tam musím:
a)vypadat úžasně,
b)vůbec si Marka nevšímat? Ne.
b)všímat si Marka pořád? Ne.
b)všímat si Marka přiměřeně,
c)nedávat na sobě VŮBEC, VŮBEC, VŮBEC nic znát
d)neumřít.
Ach jo. Co si vezmu na sebe? Začal mi zvonit mobil. Volala Žaneta. Že prý mám převzít od její matky nějaký pitomý tričko, dělat, že je moje, a pak jí ho donést na ten večírek. Taky že její matka byla za chvilinku tady. To tričko je NÁÁÁDHERNÝ. A Žaneta v něm bude určitě vypadat BÁÁÁJEČNĚ. Což ona skoro ve všem, protože je krásně hubeňoučká a ne tak tlustá jako JÁ. Mám chuť to triko vzít a něčím "nešťastnou náhodou" polít. Už jsem na něj téměř lila mléko a v duchu skládala důvod, PROČ mi to mléko takovou NÁÁÁHODOU ukáplo na to tričko, když v tom mi to docvaklo. Žaneta je moje kamarádka, Marka nechce a touží vypadat dobře kvůli Jakubovi. Já jsem ale pitomá. Dělá TOHLE ona mě?
Volala mi Karolína (jedna z našich otravných spolužaček), jestli bych jí prý nechtěla nalíčit. Není jen otravná. Za zády všechny pomlouvá. Taky do všech rejpe. Náš rozhovor probíhal následovně: "No čau, co chceš?"obrátila jsem oči v sloup. Po zjištění, že volá Karolína, jsem už neměla ani minimální chuť telefonovat. "Nemohla bys mě nalíííčit?" řekla nafoukaně. "Ne, nemohla." zasyčela jsem."A proč ne?" "Nemám čas. Jestli sis nevšimla, za hodinu to začíná." "Už chodíš s Markem?" změnila ne zrovna taktně téma rozhovoru. Znovu jsem obrátila oči v sloup. "Ne." "A kdy s ním konečně začneš chodit? Nechceš, doufám, aby ti ho někdo přebral..." "Ne, to bych fakt nechtěla. Hele, já nemám čas. Sbohem." vydechla jsem a típla to. Takže super. Nemám co na sebe a navíc jako nejzoufalejší člověk na světě přece nemůžu jít na večírek. Ale já tam jdu. Pane Bože, já jsem ale pitomá. Ale - proč já???

PROČ JÁ!!!!!! - 1.kapitola, Žaneta

1. prosince 2008 v 18:23 | *The black princess* |  Povídky
PROČ JÁ!!!!!! je příběh o 3 holkách, Žanetě, Lence a Zlatě. Každá z nich mi je něčím blízká... Musím se přiznat, že v 5.třídě, kdy jsem ho psala, se trochu týkal mého osobního života (jména byla samozřejmě změněna), ale snad to v tom není moc znát...

Žaneta

Před domem jsem se rozloučila s Lenkou, shodila batoh a rychle vsunula klíč do zámku. Dveře cvakly. Přehodila jsem batoh před dveře, co nejtišeji je zabouchla a vyslechla si rodičovské kázání o práskání dveřmi. I když už jsem slyšela svoje rodiče, matčino "Nikam nepůjdeš, bojím se." a otcovo "Ještě by tě mohl někdo přepadnout. To já v tvým věku...", bleskurychle jsem prohodila, že zítra přijdu ze školy pozdě, jelikož je od dvou do sedmi nějaká akce,ani jsem nečekala na odpověď a oznámila, že se "jdu učit" (tzn. rozevřít si učebnici a poslouchat MP3), ale to bych nemohla mít zrovna tyhle rodiče. Samozřejmě, že některým rodičům by to bylo úplně fuk. Třeba taková Tereza. Ta může doma říct jen: "Jdu ven, čau!" a nikoho to nezajímá. Jenomže moji rodiče samozřejmě takoví nejsou. "A kam jdeš?" zeptala se mě matka, bohužel dříve, než jsem za sebou zabouchla dveře pokoje. "No, na takovou školní akci..." "Je to oficiální?" zeptal se táta. Coby podnikatel má nejraději slova jako oficiální, realita, finance nebo ještě lépe finanční prostředky, z čehož si bere i další slovo,což je zprostředkovat.
"Já ani nevím, říkala mi to Lenka..." hučela jsem. "Tak Lenka?" zeptal se otec. "Neměla by ti to říct spíše paní profesorka?" Pokud vím, tak mezi kamarády a rodinou mluví o naší učitelce jako o "paní profesorce" pouze moji rodiče. "A co si hodláš vzít na sebe?" zeptala se matka. "Hluboce doufám, že něco slušného." "Neboj, mami, slušného. Džínsy, tričko sahající nejmíň do pasu, mikinu, abych nenastydla..." "Tomu říkáš slušné? Myslela jsem, že půjdeš v těch... Ano, v těch šatech pro družičku ze svatby tetičky Zory!" rozjasnila se matčina tvář. Tak to tady ještě chybělo! Úplně a naprosto všichni tam budou v džínsech a topech s odhaleným břichem, jenom já půjdu v šatech pro družičku. Zahučela jsem, že to není žádná svatba. "To vím," řekla matka, "ale nechci, aby ses cítila trapně ve své obvyklé džínsovině, když kolem budou samá děvčátka v krásných společenských šatech." Bože, čím jsem si vysloužila tyhle rodiče? Abych vše uvedla na pravou míru, tak za prvé tam v džínsovině budou všichni, za druhé nejsme žádná děvčátka a za třetí ty šaty pro družičku nejsou v žádném případě krásné a jsou společenské jen do té chvíle, pokud je vám osm a společnost jsou staré tetičky a babičky, které vás obdivují a dělají z vás pětiletou, což jsem nesnášela ani do svých osmi let, ale od té doby to nenávidím tak zarputile, že mne už matka od poslední návštěvy v mých osmi letech nikam nevodí. Jedinou výjimkou byla svatba, z níž jsem bohužel zdědila šaty pro družičku. "Mami, tam budou v džínech všichni." "Nemel hlouposti, Žaneto," řekla mi, "určitě všichni přijdou nastrojení, jenom ty budeš vypadat jako hlupáček v obyčejném oblečení." "Žádnej hlupáček nejsem. A ty šaty se mi nelíbí." "Opravdu ne?" rozplakala se téměř matka. "A navíc mi jsou malý." lhala jsem. Věděla jsem, že na to máma skočí. "Tak víš co, zlato? Půjdeme do města a koupím ti nové šaty. Nějaké moc krásné." Podle názoru mé matky budou krásné šaty jistě podobné těm družičkovským. Pokud už nějaký šaty, a ne džínsy nebo minisukni, tak ať jsou to, alespoň, koktejlky nebo něco ulítlého. Pokud vím, ulítlé věci moje matka nezná a koktejlky odsuzuje i na šestnáctkách a považuje je za hanbaté (pokud vím, moji rodiče by nikdy neřekli o žádné holce (i kdyby to byla na první pohled prostitutka), že vypadá jako děvka, i kdyby si to mysleli). Oni si prostě myslí, že jsem malé děcko. Nejspíš zapomněli, že je mi třináct.
"Tak co tyhle, zlato?" ptala se moje matka dost hlasitě, stála před kabinkou a snažila se mi vnutit téměř přesnou kopii drůžičkovských šatů. Cestou sem jsem se jí zeptala, jestli nemůžeme zajet do Letňan a podívat se do Takka nebo do Time Outu. "Ale zlato, tenhle rozkošný salón se společenskými šaty je pro tebe přeci to pravé. Tamto je pro větší..." Pokud vím, Lenka nakupuje v Takku a Time Outu od svých devíti let. Ale, boj s matkou jsem bohužel nevyhrála, a tak se v kabince snažím vměstnat do růžových květovaných šatů. Zoufale a s očima v sloup vylezu z kabinky. "Ty ne, zlatíčko. Mají moc velký výstřih. Nechceš si zkusit ty s medvídky na kapsách? Ó, v těch budeš tak roztomilá a rozkošná." Pokud vím, chci být krásná a svůdná. Jenomže to mojí matce prostě nikdy nevysvětlím.
"Co je tohle, zlató?" zeptala se mně moje matka, když prohrabovala v mojí minikabelce na večírek. Byl to malý černý top s holým břichem, který jsem si tajně koupila, když mě zázračně pustila jít nakupovat se Zlatou. Sukni si těsně před odchodem strčím pod velký kabát. A hádejte, co s tím udělám! Moje matka mně totiž donutila jít v těch šatech s medvídky. "To...to jsem si půjčila od Lenky, chci jí to vrátit na tý párt... společenském večírku." (Tak jsem nucena v rodičovské společnosti párty říkat.) "Počkej, donesu to k Vroubkům sama. Zatím se obleč." No jasně! Takhle si mě Jakub ani nevšimne!
Došlo mi, že bude hůř. Všimne, a nejen mně, ale také šatů s medvídky! Musím rychle něco udělat. Fajn plán: zatímco půjde moje matka o dvě poschodí níž, brnknu Lence, všechno jí vysvětlím, ona v pohodě převezme "své" tričko a dá mi ho, až půjdeme z domova. Vyjdeme o něco dřív a já se převléknu v restauraci, která je cestou. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Ještě propašovat minisukni ze dveří, což nebude problém, a jde se! Uf! Když se ale tak zamyslím nad svými rodiči, v duchu si říkám: Proč já???Staré příběhy

1. prosince 2008 v 18:22 | *The black princess* |  Povídky
Už odmalička jsem psala různé "knihy" a příběhy na pokračování. A protože jich mám spoustu uložených v počítači, rozhodla jsem se začít přidávat je sem. Většinou mám v jednotlivých edicích jen pár kapitol. Začnu sérií PROČ JÁ!!!!!!, kterou jsem začala psát v 5.třídě.
Snad se vám to bude líbit.
xoxo, *The black princess*

1. prosince 2008

1. prosince 2008 v 14:15 | *The black princess* |  My diary
1. 12. 2008
14:09
růžovošedé pyžamo
online.gif image by spookys-graphix online, nemluvím s nikým
teď nic, přes den čaj, barborková Kofola, pomerančové pitíčko, voda
momentálně taky nic, přes den pudink, housky, sýr, jablko, holandský řízek s kaší
normálně, zima
tv.gif image by spookys-graphix dneska zatím nic
nic
Teď nic, přes den Aqua a My chemical romance
study.gif image by spookys-graphix ve škole jsem nebyla, nic jsem se neučila

To je taková nuda, být nemocná! Ráno jsem jela k doktorovi (je to prý nějaká viróza a až mi bude dobře, mám jít do školy). Potom jsem prostě byla doma. Navštívilo mě pár lidí (myslím příbuzných) a přečetla jsem asi půlku knihy, ale stejně mě to tu nebaví. Vůbec nemám co dělat. Ozvěte se aspoň někdo na tom ICQ!

Diploms for SBs 2

1. prosince 2008 v 10:27 | *The black princess* |  For you
Vyráběla jsem diplomy pro ♥SBéénQa, ale přestalo mě to bavit, takže některé blogy diplom dostaly a jiné ne. Možná je to mrzelo, a tak přidávám další.


Zase je mi :-(

1. prosince 2008 v 9:23 | *The black princess* |  Me
Zase jsem nemocná. Hrozně mě to štve, doma je to pěkná (N)nud(d)a (promiň, Ann!). A taky je mi špatně, mám horečky a prostě děs...
Vaše
*The black princess*