Srpen 2008

Hlášky Paris

25. srpna 2008 v 11:12 | Crissie |  Paris Hilton
 1. "Netušila jsem, že lidé musejí kvůli penězům pracovat."
 2. "V Curychu jsem poprvé v životě." (Až na to, že letadlo přistálo v Basileji)
 3. "Cokoli píšu v e-mailu, nic neznamená. Jsou to jen slova, která píšu."
 4. "Kdo je Tony Blair?"
 5. "Než mi bude třicet, chtěla bych mít děti - nejlépe tři. Nebo šest, mně je to jedno."
 6. "To nebylo v Británii. To bylo v Londýně!"
 7. "Potkávám tolik lidí, že si ani nepamatuji jména některých svých přátel."
 8. "Má takový podivný řecký jméno, jako Douglas."
 9. "Byla jsem v Evropě a tam se mluví jen francouzsky. Vůbec jsem těm divným lidem nerozuměla."
 10. "Mrtví lidé mně připadají strašně nudní."
Paris Hilton

Proč je čokoláda lepší než kluk

25. srpna 2008 v 11:08 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
Čokoláda se dá často velmi lehce sehnat.
Čokoláda uspokojí i když je malá.
Po čokoláde neotěhotníš.
Čokoládu si můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů.
Před čokoládou nemusíš nic předstírat.
Čokoládu můžeš mít v každou denní i noční hodinu.
Čokolády můžeš mít tolik,kolik chceš.
Na čokoládu nejsi nikdy stará ani mladá.
Můžeš mít tolik druhů čokolády,kolik chceš.
Jediná čokoláda trvá tak dlouho,jak chceš.
Čokoládě nemusíš říkat jaká byla dobrá.

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 7.část

24. srpna 2008 v 19:08 | Crissie |  Povídky
Tanec s Taylorem je úžasný. Jasně, William i Harry tančí dobře, ale s Taylorem je to něco... jiného. Hledí na mě svýma hnědýma očima a mě buší srdce tak, že mám strach, že to uslyší někdo v sále a budu za magora. Únava mě pomalu přechází, i když úplně čilá nejsem. Jenže co bych neudělala pro Taylora. Skladba skončí, ale Taylor a já si počkáme na další. "Tančí se s tebou hezky, vážně jo. Jenom mám strach, jestli ti je dobře." strachuje se znovu. "Ne, to je v pohodě. No - s tebou se taky tančí hezky." dodávám a myslím to upřímně. Jistěže je mi dobře. Tedy, bylo mi i líp. Ale není to tak hrozné, ne tak, abych se vykašlala na tanec s Taylorem a šla brečet k Doree, že je mi špatně. Náš rozhovor přeruší další, tentokrát o něco rychlejší, písnička. A já tančím, nejlépe jak to jde. Soustředím se jen na ty hnědé oči, motá se mi hlava a...
"Sophie Eny! Sophie! Probuď se! Jsi v pořádku?" Proberu se v Maydennově náruči. Nade mnou se sklání Taylor, Doree a Charles a všichni se tváří dost vystrašeně. "Co se stalo?" zeptám se potichu. "Omdlela jsi, když jsme spolu tancovali." upřesňuje Taylor. "Zdálo se mi, že ti není dobře, ale pořád jsi mi opakovala, že je to v pohodě. A pak jsi prostě najednou spadla.." A sakra. První večer ve společnosti a já sebou seknu uprostřed parketu. "Taylor tě chytil, ale kdyby ne, mohlo to dopadnout hůř. Jak ti je?" ptá se Doree starostlivě. "No... už je to lepší. Bylo mi špatně, ale nemyslela jsem, že by to mohlo dopadnout takhle..." krčím rameny. "Ale proč jsi nepřiznala?" zeptá se Taylor. Protože jsem nechtěla přijít o tanec s tebou? To by asi nebyla moc vhodná odpověď, i když pravdivá. "Chtěla jsem si jen užít tenhle večer." odpovím tedy místo toho. Nejde o lež, svým způsobem. Charles se zasměje a poškádlí mě: "Myslím, že takových večerů si užiješ víc, než vůbec budeš chtít, to mi věř." Je to možná pravda, ale teď mi to tak vážně nepřipadá. A tak jdu strávit zbytek slavnosti, vesele, ale vsedě.

Jak se připravit na kariéru hvězdy

24. srpna 2008 v 18:49 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
Paris Hilton
I vy už jste se jistě chtěli stát slavnou osobností, mezinárodní hvězdou, obletovanou a bohatou, po které šílí fanoušci, je neustále zvána do televizních pořadů a chtiví paparazzi ji nenechají na pokoji. Tady je několik typů, co je třeba udělat, než se proslavíte...
1) Naučte se zapomínat kalhotky a vystupovat z auta s roztaženýma nohama.
2) Nafoťte nahé fotky.
3) Začněte střídat partnery.
4) Ochutnejte alespoň 3 typy drog.
5) Veřejně pomlouvejte své kamarády.
6) Oblékejte se stylově a jednoho dne na sebe navlečte něco hrajícího sytými barvami, lesklého a co nejvíce připomínajícího pytel na odpadky.
7) Pokuste se o sebevraždu.
8) Vymyslete si svou specialitu, kterou budete žádat po svých zaměstnavatelích, kdekoli budete, jako je například vždy nové prkénko na záchodě, veškerý nábytek potažený sametem apod.
9) Naučte se psát autogramy i je odmítat.
10) Naučte se mlátit fotografy a co nejoriginálnějším způsobem zničit foťák.
11) Zvykněte si na střídavé hubnutí a tloustnutí, přičemž z vás jeden týden bude anorektička a ten druhý obézní dáma.
12) Dělejte věci, kterými budete šokovat církev.
13) Vypěstujte si nějakou úchylku.
A pak se stačí už jen proslavit...
Tohle jsem napsala sama, takže pls kopčete jen se zdrojem.

Změna starých článků a rubrik

24. srpna 2008 v 18:32 | Crissie |  About blog and so on
Takže, lidičky, změnila jsem, popřípadě i vymazala staré články a rubriky. Nemusíte se děsit, není to o tom, že bych mazala staré články jen proto, že nebyly dobře napsané nebo už s nimi moc nesouhlasím. Udělala jsem jen několik změn:
- zrušila srdíčkové ohraničení a tučné písmo hodně starých článků,
- vymazala jsem galerie obrázků, které už se nezobrazovaly,
- vyhodila jsem rubriky "Glitters a co." (glitters už se stejně většinou nezobrazovaly a byly k ničemu), "Dollz" (žádné Dollzky jsem za celou dobu neudělala a ani mě to nebaví) a "MP3" (většina MP3 ke stažení stejně nefungovala, a i kdyby, je to nelegální, a na serverech, odkud jsem MP3 brala, toho stejně najdete víc, takže kdo by si to stahoval u mě),
- MP3, které nebyly v rubrice "MP3", ale například u článku o zpěvačce, jsem z článků odstranila,
- smazala jsem články o spřátelení s blogy, které už neexistují.
Snad vám těch pár změn nevadí xD.
xoxo, Crissie

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 6.část

14. srpna 2008 v 12:40 | Crissie |  Povídky
Po pár minutách tance s Harrym ho vystřídá William. Musím přiznat, že ten se mi líbil vždycky, ale rozhodně jsem nebyla jako ostatní holky z děcáku, které si jeho plakáty lepily vedle popových zpěváků a hollywoodských herců. Nejsem ten typ, který se zamiluje do celebrity, kterou nikdy neviděl. Netvrdím ale, že by mi Will nebyl sympatický. "Nejmenuješ se Sophia Annie, co?" usmívá se. "Ne. Správně je to Sophie Eny, kdyžtak." "Myslel jsem si to," přikyvuje William. "Budu to asi muset Camille dost často připomínat. Další z jejích trapasů!" Napadá mě, jestli je Camilla skutečně "zlá macecha", jak praví tisk, nebo jsou to jen další žvásty. "Máte jí s Harrym rádi? Zvykli jste si na ní?" ptám se Williama zvědavě. Já tedy tuhle babu nebudu mít ráda asi nikdy, a taky si na ní v životě nezvyknu. Jasně, mohla být jen ve špatné náladě, nebo nervózní, co se ze mně vyklube, ale podle toho, jak se teď William zatvářil, tohla asi byla její permanentní podoba. "Rádi? To bych netvrdil. A jestli jsme si na ní zvykli? No, aspoň už tak často nemíváme chuť vyhodit ji z okna." zasměje se, ale ne moc vesele. "Takže vlastně výborej vztah." zažertuju a modlím se, aby se Will zasmál, protože mám strach, že by začal mluvit o své mámě a asi bych nevěděla, co říkat, jestli ho litovat, nebo pořád dokola opakovat "byla to úžasná žena a velký přínos pro anglickou politiku". Bratranec se ale opravdu směje, a tak se rychle uklidním. Doufám, že princezna Diana nepříjde na přetřes dřív, než se s celou rodinou pořádně seznámím. (Vzhledem k mé babičce, a vzhledem k tomu, že i ona patří do rodiny, o lady Di asi nebudou moct mluvit vůbec nikdy).
Už mě bolí nohy, a tak když William odejde tančit s další dívkou v sále, raději si sednu a zavolám na jednu ze služebných, aby mi donesla vodu bez bublin a pár jahod. Zní to hloupě, když sedím jen kousíček od stolu s občerstvením, ale z toho tance jsem divně unavená. Za chvíli si ale všimnu postavy kluka, která míří přímo k mému stolu. Holly a Doree mě nenaučily, ja odmítat tanečníky, a já vážně nemám náladu na- Je to Taylor. Usmívá se a při pohledu na mě si raději sedá k mému stolečku. "Unavená?" ptá se starostlivě. "A jak. Stačilo pár tanečků s Willem a Harrym a jsem jako na umření." vzdychnu. "Tak to máš štěstí. Představ si, že bys začala u těch nízko postavených a na prince už by ti nezbyly síly." směje se a hnědé oči mu jiskří. Musím si s ním okamžitě zatančit, i kdybych pak měla upadnout do kómatu, složit se na podlaze a rozbít si hlavu, nebo zítra na přímém vysílání do televize usnout. "Jeden tanec bych snad ještě zvládla." zubím se co nejvíc. Taylor si mě prohlédne od hlavy až k patě a prozíravě se zeptá: "Jsi si tím jistá?" Tak je to jasné. Nechce se mnou tancovat. Poslední pokus. "Určitě." odvětím. Taylor už nic nenamítá a vede mě na parket. Ještě se naposledy napiju vody a jdu si zatancovat s nejhezčím klukem nejen z celého Londýna, ale z celé Anglie, Británie, Evropy, světa... a tak dál.

Fotky celebrit - new blogís!

12. srpna 2008 v 22:55 | Crissie |  About blog and so on
Ahojky,
založila jsem si nový blog. Ne, neznamená to, že bych s tímhle sekla nebo ho pozastavila (víte, že to nedělám). Nový je speciálně na fotky (většinou ženských) celebrit a adresa je http://celebrity-photo.blog.cz - docela dobrá, ne? Takže se tam časem mrkněte, pokud byste hledali fotky těhle osob:
- Angelina Jolie
- Anna Popllewell
- Anne Hathaway
- Ashley Tisdale
- Avril Lavigne
- Britney Spears
- Cameron Diaz
- Dakota Blue Richards
- Emma Watson
- Eva Longoria
- Evanna Lynch
- Ewa Farna
- Georgie Henley
- Hilary Duff
- Julia Roberts
- Keira Knightley
- Lindsay Lohan
- Madonna
- Marcia Cross
- Mary-Kate a Ashley Olsen
- Miley Cyrus
- Monique Coleman
- Nelly Furtado
- Nicky Hilton
- Nicole Kidman
- Paris Hilton
- Pussycat Dolls
- Reese Whiterspoon
- Renée Zellweger
- Rihanna
- Vanessa Hudgens
Děkuju moc. Crissinka xoxo

Myslíte, že jsem blázen???

12. srpna 2008 v 22:27 | Crissie |  About blog and so on
Asi jsem se zbláznila, když jsem si vybrala design ze základní nabídky, že jo? Jenže mně se hrozně líbil!!! A myslím, že je míň obyčejný než ten předchozí, a k mému blogu sedí...
Vaše Crissie xxx
P.S.Jestli se vám bude moc hnusit, tak ho možná změním, ale hned určitě ne!!!

Lindsay Lohan

12. srpna 2008 v 22:16 | Crissie |  Stars - životopisy
Celé jméno: Lindsay Morgan Lohan
Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: Rak
Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky učinkování v reklamách (Pizza Hut, Calvin Klein Kids...).V roce 1996 se objevila v soap opeře ANOTHER WORLD, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003.
První role a hned dvojrole - Lindsay zde hrála obě dvojčata, které se navzájem neznají díky rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu (66 milionů v kinech a dalších 30 na půjčovném) s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy.
Poté se Lindsay vrátila k televizi, teď však už pod hlavičkou Walta Disneyho. První počin byl LIFE-SIZE z roku 2000, kde hraje osiřelou dívku, která se pokusí vrátit k životu svou mrtvou matku, ale místo ní ožíví panenku. Ve stejném roce se objevila v pilotním díle show Bette Midlerové, nazvaném BETTE. Televizní učínkování pokračovalo o dva roky později v NAJDĚTE STOPU vyprávějící příběh o novinářce školních novin, jenž objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učitele.

O rok později, 2003 se představuje v remaku komedie o výměně těl mezi matkou (Jamie Lee Curtis) a dcerou, MEZI NÁMI DĚVČATY. S nadšenými recenzemi, 11O miliony na kontě a řadou cen lze mluvit o úspěchu. Současně vychází její debutové album Speak . Rok 2004, Lindsay se stěhuje do L.A. a natáčí ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY, ve kterém se její hrdinka Lola musí smířit se ztrátou kulturní nabídky velkoměsta, kvůli stěhování rodiny na předměstí.

Do konce roku Lindsay ještě stihla natočit s režisérkou Mark Watersovou PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY podle knihy psycholožky Rosalindy Wisemanové, která studovala chování studentů na středních školách. Na MTV Awards tento snímek opravdu zabodoval a pro Lindsay to znamenalo dvě ceny. Původní sestřih filmu byl MPAA "oceněn" ratingem R a tak z filmu musely zmizet některé gagy a dvojsmyslné narážky. Nejen kvůli tržbám, ale také kvůli Lindsaině image. Z těchto důvodů také odmítla i rozhovor pro časopis Playboy.
Filmografie:
2008Best Time of Our Lives, ...Caitlin
2007Woman of No Importance
2007Speechless ...Sara
2007Georgia Rule ...Rachel
2007Chapter 27 ...Jude
2006Zítra nehrajeme! (Prairie Home Companion, A) ...Lola Johnson
2006Just My Luck ...Ashley Albright
2006Atentát v Ambassadoru (Bobby) ...Diane
2005Herbie Fully Loaded ...Maggie Peyton
2004Protivný sprostý holky (Mean Girls) ...Cady Heron
2004Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) ...Mary Elizabeth Step/Lola
2003Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) ...Anna Coleman
2002Get a Clue ...Lexy Gold
2000Life-Size ...Casey Stuart
2000Bette ...Rose #1 (2000)
1998Past na rodiče (The Parent Trap) ...Hallie Parker/Annie James

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 5.část

12. srpna 2008 v 22:01 | Crissie |  Povídky
Moje nervozita ustopila, když jsem si tak hezky popovídala s Taylorem, ale teď je klid ten tam. Nemluvný, dost nepříjemný sluha mě vláčí vstříc veselému Maydennovi a roztěkané Doree. "Sophie Eny, zlato! Pospěš si, honem, královská rodina čeká!" Na to, že je z nás tří vlastně jediná jejich pokrevní příbuzná, je z nich až moc na větvi. Sprintuje přes celý sál a já a Maydenn poslušně klušeme za ní."Bude tu i královna? Totiž - vlastně babička." ptám se Maydenna cestou. "Je mi líto, Sophie, ale mám dojem, že babička si na tebe najde místo v diáři tak nejdřív za měsíc. Když budeš mít štěstí." krčí rameny. Jo, jasně. Je normální, že si babička najde čas na svou "novou" vnučku až čtyři měsíce po jejím přijetí do rodiny, KDYŽ BUDE MÍT ŠTĚSTÍ? Asi ano, když je ta babička hlavou Británie.
Z myšlenek mě vytrhne zvučný hlas prince Charlese... Strýčka. STRÝČKA!!!, sakra. "Doree! Jak se má moje praštěná mladší sestřička? Maydenne, co ty? Už jsi byl na kožním? Ne? Ale na svoje zdraví si musí udělat čas každý..." Pak ale Charles utichne a jeho úsměv se rozzáří. "Sophie Eny? Jsi to ty? Moje další neteř! Jsi krásná! Opravdová malá princezna, že ano?" Princ z předních stran bulváru mě objímá jako svou vlastní neteř, a totéž udělají i William a Harry, i když si se mnou jdou původně jen potřást rukou. Noví bratránci se usmívají, zrovna jako strejda, a když vyprávím o Minowe a svých skutečných rodičích, právě když se dostávám k tomu, jak se mi líbí u McMooreových... někdo mi skočí do řeči. A ten někdo rozhodně nemá tak laskavý a vřelý hlas jako strýček s Willem a Harrym. "Ty jsi ta nová dívka od Doree a Maydenna, že? Líbí se ti u dvora? Asi na tohle nejsi zvyklá, viď?" Stojím tváří v tvář Camille Parker-Bowlesové a jen se přiblble usmívám. "Ne." zní má rázná odpověď. No a? Kolik lidí na planetě by mohlo odpovědět "ano"? V tomhle sále asi trochu víc, ale co. "Jistě si zvykneš. Hezké šaty. Charlesi, drahoušku, pojď si zatančit! Doree a Maydenn jistě také půjdou. To se přece sluší, no ne?" Camilla huláká na celý sál a je mi jasné, že to znamená: OKAMŽITĚ JDEME VŠICHNI TANČIT. "Sophia Annie se musí přece seznámit s Williamem a Harrym také jinak než v okruhu dospělých lidí." připomíná. Mám dojem, že Camille unikly dvě věci: a)jmenuju se Sophie Eny, b)William i Harry už jsou docela dlouho dospělí. Ale jsem zticha. Charles jí však pohotově vyhoví: "Dobrá, dobrá. Sophie Eny-" při vyslovení mého jména se významě podívá na manželku, "chci, aby ses mezi námi cítila jako doma. Možná ses v jednom z bulvárních tisků dočetla, že jsme chladní a nemáme se rádi, ale věř mi, že v obýváku našeho domu je jedno, kdo je dědic trůnu a kdo pochází z Minowe. O královskou korunu mě může někdo připravit hned zítra, ale rodina mi zůstane." Pak na mě mrkne a odejde tančit s Camillou. Charles je v pohodě. I bratranci. Když mi Harry s úsměvem navrhne, že "by si se mnou měl zatančit, než mu někdo vynadá, i když by se tu přirozeně mnohem raději naléval vodkou a potom mě odvezl do jednoho z proslulých londýnských barů", vesele přikývnu a jdu na parket zkazit jeden ze společenských tanců. "Z Camilly si nic nedělej. Ona je prostě taková. A neříkej jí tetičko. Mně a Willymu zakázala říkat jí mami. Jako kdybychom o to stáli!" Směje se, ale je mi jasné, že by tu oba chtěli raději Dianu. Můj žal se samozřejmě nemůže rovnat tomu jejich, ale i já si upřímně přeju, aby se lady Di nikdy nezabila a aby princ Charles nikdy nepotkal Camillu.


Pomsta compu xD

12. srpna 2008 v 19:17 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
Tohle je super, když:
 • si chcete vybít vztek
 • se jen tak nudíte
 • vás naštval comp
 • milujete násilí...muhehehe
 • se nenudíte ale máte čas a chuť
Jestli na vás něco z toho sedí tak klikněte na obrázek a hrajte.;-) A až vás to omrzí, můžete tam nasázet hromady termitů a zahrát si s nimi - nastavit si "mytí" a ničit jejich cestičky, než některý z nich udělá uzavřený útvar xD.
Stačí dát jen spustit =)

5.bleskovka

11. srpna 2008 v 16:14 | Crissie |  Bleskovky
Takže, máme tu další bleskovku, o škole, létě a tak podobně!
1) Kde jsi právě teď?
2) Baví tě to tam?
3) Byl/a jsi už letos u moře? Pojedeš ještě?
4) Těšíš se do školy? Proč?
5) Udržuješ o prázdninách kontakt se svými kamarády ze školy? (voláte si, navštěvujete se...?)
Beru prvních pět, ale nevím, kdy budou ceny!

Pan Božský

11. srpna 2008 v 15:32 | Crissie |  Filmy a seriály
O čem to je: Holly (Hilary Duff) se musí znovu stěhovat. Je to proto, že se její matka Jean rozešla se svým (dalším) přítelem a rozhodla se (zase) začít na novém místě - tentokrát v Brooklynu v New Yorku. Holly je zoufalá, ale když si najde kamarádku a skoro kluka, vlastně jí ani nevadí, žít tam. Když se ale Jean začne dvořit tlustý trapák Lenny, musí Holly jednat - a tak na radu kamarádčina strýčka Bena pošle mámě kytici orchidejí - ne od ní, ale od tajného ctitele. Ta je z toho nadšená - a Holly nemůže přestat. "Pan Božský" pošle Jean i dopis, CD, chatuje s ní a telefonuje. To všechno Holly nebo její kamarádi! Ve všem jí také neřímo radí Ben, který ale nemá o Hollyiných výmyslech ani tušení. Jean se ale začne divit, že jí neposlal ani fotku - jak vůbec "Pan Božský" vypadá? A tak Holly musí jednat - a pošle mámě Benovo foto! Nakonec požádá imaginární ctitel Jean o schůzku a Holly běží za Benem, protože pozná, že tihle dva patří k sobě. Dá mu vytisknuté e-maily, které si její matka a "Pan Božský" psali. Ben odmítne na schůzku jít, a tak tam dorazí Holly a poví mámě pravdu. Ta je naštvaná, ale dcera jí vynadá, že vždycky myslela jenom na sebe. Potom řekne, že teď se chce odstěhovat ona. Skoro to udělají, ale Holly donese její kamarád, který je do ní zamilovaný, komiks, který o ní vytvořil. Jean se tedy rozhodne zůstat - začít znovu, ale na tom samém místě. A vše dopadne dobře - Hollyina sestra Zoey vyhraje hláskovací soutěž, Holly si najde kluka, Jean vyhraje soutěž v pečení - a Ben jí jde požádat o schůzku.

Ashley Tisdale - Headstrong

11. srpna 2008 v 15:02 | Crissie |  Texty a překlady
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Tvrdohlavě
Jsem poctivá a milá holka,jsem
Říkám mám to ráda,já jsem
A to jsem milá holka,jsem
Dozraj,ruce vzhůru
Řekni mi...

Jsi medově milý kluk jsi
Jsi nadaně milý kluk jsi
A to jsi milý kluk jsi
Dozraj,ruce vzhůru
Toto jsou...

Tvrdohlavé,bláznivé dny
Kdy tvoje duše je vytvořená
A muzika hraje
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
Taveně,můžeš cítit vzrušení

Taveně,není to mejdan
V nažhavené,nažhavené místnosti
Jsme v přívalu
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
Taveně,můžeš cítit vzrušení

Přichystej si pocit pod napětím dnes večer
Jsem rozhodně milá holka,jsem
Zanechej moje starosti mezi touto nocí
Postav se,osvoj si
Řekni mi...

Jsi přichystaný zůstat dole se mnou,jsi
(yeach)
Jsi připravený zůstat se mnou,jsi
Protože to jsi milí chlápek jsi
Dozraj,ruce vzhůru
Tito jsou...

Tvrdohlavé,bláznivé dny
Kdy tvoje duše je vytvořená
A muzika hraje
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz

Taveně,není to mejdan
V nažhavené,nažhavené místnosti
Jsme v přívalu
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
Taveně,můžeš cítit vzrušení

(tvrdohlavě,taveně)
(tvrdohlavě taveně)

Chci tě znát,chci tě převést
Chci získat materiál,nechci mít dost
Krok s rytmem(krok)
Udělej pevnost
Tito jsou dny,my žijeme
Miluj,pociť napětí

(Pociť takové napětí)
(Yeach,yeach,yeach,yeach)(yeach)

A my cítíme napětí dnes večer,jsme
Kroky ve světle,jsme
Zanech naše trable dnes večer,jsme
Postav se,osvoj si
Tito jsou...

Tvrdohlavé,bláznivé dny
Kdy tvoje duše je vytvořená
A muzika hraje
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
Taveně,můžeš cítit vzrušení

Taveně,není to mejdan
V nažhavené,nažhavené místnosti
Jsme v přívalu
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
Taveně,můžeš cítit vzrušení

(tvrdohlavě,taveně)
(tvrdohlavě)
Tvrdohlavě,můžeš cítit podraz
(taveně)
Taveně můžeš cítit vzrušení
------------------------------------------------------------------
I'm a straight-up kind of girl, I am
I'm a telling it like it is, I am
And that's just the kind of girl I am
Head up, hands up
Tell me...

You're a honey kind of boy you are
You're a talented kind of boy you are
And that's just the kind of boy you are
Head up, hands up
These are...

Headstrong, crazy days
When your mind's made up
And the music plays
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

Meltdown, it's not a crush
In a hot, hot room
We're in a rush
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

Gonna feel alive tonight, I am
I'm a positive kind of girl, I am
Leave my troubles behind tonight, I am
Stand up, get up
Tell me...

Are you gonna be down with me, you are (yeah)
You're coming along with me, you are
'Cause that's just the kind of guy you are
Stand up, get up
These are...

Headstrong, crazy days
When your mind's made up
And the music plays
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

Meltdown, it's not a crush
In a hot, hot room
We're in a rush
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

(Headstrong, meltdown)
(Headstrong, meltdown)

I want to know you, I want to show you
I got the stuff now, didn't you get enough
Step to the rhythm (step it)
Make the decisions
These are the days we're living
Loving, feel alive


(Feel so alive)
(Yeah, yeah, yeah, yeah) (yeah)

And we feel alive tonight, we are
We are stepping into the light, we are
Leave our troubles tonight, we are
Stand up, get up
These are...

Headstrong, crazy days
When your mind's made up
And the music plays
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

Meltdown, it's not a crush
In a hot, hot room
We're in a rush
Headstrong, can you feel the beat
Meltdown, can you feel the heat

(Headstrong, meltdown)
(Headstrong)
Headstrong, can you feel the beat
(Meltdown)
Meltdown, can you feel the heat

(Headstrong, meltdown)
(Headstrong)
Headstrong, can you feel the beat
(Meltdown)
Meltdown, can you feel the heat

Avril Lavigne - Fall to pieces

11. srpna 2008 v 14:42 | Crissie |  Texty a překlady
Rozpadnout se
Podívala jsem se pryč
Pak jsem se podívala zpátky na tebe
Snažil ses říct
Věci, které nemůžeš odčinit

Kdyby bylo po mém
Nikdy bych tě neminula
Dnes je ten den
Kdy se modlím, že to překonáme

Překonáme to přes pád
Překonáme to přes všechno

Refren
Nechci se rozpadnout
Chci jen sedět a zírat na tebe
Nechci o tom mluvit
Nechci žádný rozhovor
Jen před tebou chci brečet
Nechci o tom mluvit

Protože jsem do tebe zamilovaná

Jsi ten jediný
Se kterým bych byla až do konce
Když přijdu rozhozená
Vždy mě přivedeš zpátky

Zpátky pod hvězdy
Zpátky do tvé náruče

Refren

Protože jsem do tebe zamilovaná

Chci vědět, kdo jsi
Chci vědět, kde začít
Chci vědět, co tohle znamená
Chci vědět, jak to mám cítit
Chci vědět, co je skutečné
Chci vědět všechno, všechno

Refren 2x
Nechci se rozpadnout...

Protože jsem do tebe zamilovaná
Jsem do tebe zamilovaná
Protože jsem do tebe zamilovaná
Jsem do tebe zamilovaná
Jsme do tebe zamilovaná
--------------------------------------------------------------------------
I look away
Then I look back at you
You try to say
The things that you can't undo
If I had my way
I'd never get over you
Today's the day
I pray that we make it through

Make it through the fall
Make it through it all

[Chorus:]
And I don't wanna fall to pieces
I just want to sit and stare at you
I don't want to talk about it
And I don't want a conversation
I just want to cry in front of you
I don't want to talk about it
Cuz I'm in Love With you

You're the only one,
I'd be with till the end
When I come undone
You bring me back again
Back under the star
Back into your arms

[Chorus]

Wanna know who you are
Wanna know where to start
I wanna know what this means

Wanna know how you feel
Wanna know what is real
I wanna know everything, everything

I'm in love with you
Cuz i'm in love with you
And I'm in love with you
I'm in love with you

[Chorus without last line]

[Chorus]

I'm in love with you,
Cuz I'm in love with you
I'm in love with you
I'm in love with you
Fall to pieces má podle mě hrozně hezkej text. A musím přiznat, že Avril má většinou krásné texty, narozdíl od jiných zpěváků, kteří často píší jen několikrát se opakující blbosti.

IN/OUT 11.8.2008

11. srpna 2008 v 14:25 | Crissie |  IN @ OUT
IN x OUT
MUZIKÁL ZE STŘEDNÍ X ROMANTICKÉ KOMEDIE
NICOLE KIDMAN X VICTORIA BECKHAM
ASHLEY TISDALE X VANESSA HUDGENS
KNIHY X FILMY
ŽEHLIČKA NA VLASY X KULMA
NOTEBOOK X COMP
BLOG X SPOLUŽÁCI.CZ

Test hvězdnosti

11. srpna 2008 v 14:07 | Crissie |  Tests
Máš předpoklady stát se opravdovou hvězdou ?

1. Učitelka vybírá žáky do školního představení, ale tebe vynechá, co uděláš ?
a) Po hodině za ní zajdeš a požádáš o nějakou roli
b) Řekneš učitelce, že spolužačka, která dostala hlavní roli, má vadu řeči a nemůže hrát
c) Jsi v klidu - třeba dostaneš příležitost příště

2. Podle tebe musí být opravdická hvězda :
a) náladová
b) krásná na první pohled
c) laskavá k lidem, vždycky usměvavá

3. Kdyby sis mohla vybrat kouzelné zrcadlo,chtěla bys takové, ve kterém je vidět :
a) tvoje budoucnost
b) nejnovější kolekce oblečení a kosmentiky
c) kluk, kterému se líbíš

4. Jsi hvězda večírku. Najednou příjde nová dívka a všichni se začnou zajmat o ni.Co ty na to ?
a) Nevadí ti to, protože za chvilku se zas začnou točit kolem tebe
b) Náhodou se poliješ rybízovou šťávou a pozornost se vrátí k tobě
c) Zapojíš se do diskuze s nově příchozí dívkou

5. Máš příjemný hlas a ...
a)...Chodíš na spoustu soutěží,protože doufáš,že si tě konečně někdo všimne.
b)...Ráda zpíváš doma, když tě nikdo neslyší
c) ...Možná bys ráda změřila svoje síly v nějakém konkurzu,ale bojíš se porážky

6. Módní oblečení je pro tebe...
a)Způsobem, jak vyjádřit svoji osobnost a styl
b)Jednoduše oblečením
c) Zvláštním koníčkem.Baví tě vymýšlet nejrůznější kombinace

A
B
C
1.
2body
3body
1bod
2.
3body
2body
1bod
3.
1bod
3body
2body
4.
2body
3body
1bod
5.
3body
1bod
2body
6.
2body
1bod
3body
Sečti si body ↑


VYHODNOCENÍ
6-9bodů - Normální holka
Obdivuješ hvězdy jak na nebi, tak i na fotkách v časopisech.Ale máš dojem,že nejsou upřímné - rozčilují tě jejich strašné usměvy a drahé oblečení. Radši máš svůj obyčejný život bez zbytečného rozruchu a senzací. Myslíš si, že spíš hvězdy můžou závidět tobě protože si děláš to, co chceš, a nemusíš skrývat své city a přátele.

10 - 13bodů - Snílek
Slavným osobnostem závidíš.Sníš, že se jednou stane zázrak a ty se staneš velkou hvězdou.
Bohužel ti chybí smělost a odvaha. Zkus štěstí při nějaké příležitosti zariskovat a ukázat světu, jaký talent v tobě dřímá ! O podporu můžeš požádat své rodiče nebo kamarádky.

14 - 18 bodů - Stoprocentní hvězda
Ráda všude záříš : ve škole, doma, ve společnosti. I Když jdeš třeba jenom
vynést smetí, dbáš na to, abys vypadala dobře.Každou situaci využiješ k tomu,
abys k sobě přitáhla pozornost. Během školních představení nebo kdekoliv ve světle
reflektorů se cítíš jako ryba ve vodě. V tu chvíli opravdu rozkvétáš. Jestli ti sláva nestoupne do hlavy, čeká tě skvělá budoucnost.

Test závislosti na mobilu

11. srpna 2008 v 13:47 | Crissie |  Tests
Vždycky si vyber smajlíka, který k robě sedne... na konci si spočítej, kolik kterých smajlíků máš

1. Chystáš se na chvíli do obchodu.Bereš si s sebou telefon ?
ano :-)
ne :-(

2. Posíláš během rodinného setkání SmS ?
ano :-)
ne :-(

3. Zlobíš se, když nemáš signál ?
ano :-)
ne :-(

4. Máš večer telefon pod polštářem ?
ano :-)
ne :-(

5. Máš při hodině zapnuté vibrační vyzvánění ?
ano :-)
ne :-(

6. Brečíš, když ti rodiče nechtějí dobít kredit ?
ano :-)
ne :-(

7. Celý den jsi u sebe neměla mobil.Když se vrátíš domů, vrháš se hned k němu ?
ano :-)
ne :-(

8. Přemlouváš rodiče,aby s tebou pozdě večer šli ke kamarádce,u které sis nechala mobil ?
ano :-)
ne :-(VYHODNOCENÍ
Alespoň 6 :-)
Jsi na svém telefonu závislá. Ani na chvíli se s ním nerozloučíš.Jíš, spíš
a koupeš se s telefonem.Uvědom si, že i bez mobilu se dá žít ! A nic
se nestane, když s ním přestaneš být tak svázaná.

Alespoň 4 :-)
Balancuješ an tenkém ledě - moc nechybí a začneš panikařit, když si telefon
zapomeneš vzít třeba jen na chvíli, když jdeš vynést koš.
Telefon je fajn vynález, ale je opravdu potřeba ho mít pořád u sebe ?

Alespoň 2 :-)
Zvláštní ! Takových lidí, jako jsi ty, není moc.Využíváš telefon jen tehdy když je
to opravdu nezbytné.Nevadí ti, když na procházce zjistíš, že tvůj telefon nemá signál.
Jestli s tebou chce někdo mluvit, zavolá později. Ty to bez telefonu vydržíš

Test inteligence

11. srpna 2008 v 13:43 | Crissie |  Tests
Už jsi odpověděl(a) ? Tak řešení najdeš dole !
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
ODPOVĚDI
1. Jak si můžeš po smrti vybírat rakev ?
2. Vždyť 30 koruna přece neexistuje ?!
3. Jak to auto může jet, když nemá kola ???
4. Uprostřed těch čtyř obrázků !!

Zajímavosti

11. srpna 2008 v 13:37 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
1) Na slízání lízátka je zapotřebí průměrně 142,18 líznutí.
2)Světový rekord v plivání zrnek melounu je asi 18 m.
3)Nejkratší válka trvala jen 38 minut.
4)Hlídač aut Hrand Araklein byl zabit zasypáním čtvrťáků v hodnotě 50 000 dolarů.
5)Golfový míček má 360 dolíčků.
6)Rolka toaletního papíru má průměrně 333 útržků.
7)Kanada denně dováží průměrně 822 hokejek ruské výroby.
8)Když se pozorně podíváte na obraz Mony Lisy, uvidíte v pozadí skrytý most.
9)Ženy v Saudské Arábii se mohou dát rozvést, pokud jim jejich manžel nepodá kávu.

Fotky Troye a Gabrielly

11. srpna 2008 v 11:52 | Crissie |  HSM
Fotek Troye a Gabrielly je po celém netu hrozně moc, tak jsem se rozhodla vám sem taky nějaké dát... Jo, a snažila jsem se, aby měla Gabriella pokaždé jiné šaty xD.
http://firstrunvideo.myvideostore.com/images/gallery/79974/01.jpg
http://z.about.com/d/kidsmusic/1/0/A/3/beiBVHE051306-0679.jpg

Taylor McKessieová

11. srpna 2008 v 11:38 | Crissie |  HSM
Taylor je nejlepší kamarádkou Gabrielly. Je velmi chytrá a sebevědomá a než se jí začal líbit Chad, myslela si o školních basketbalistech, že jsou to namachrovaní magoři. Je docela hezká, ale módní trendy jí nechávají chladnou. Taylor hraje Monique Coleman.
High School Musical (High School Musical)

Chad Danforth

11. srpna 2008 v 11:29 | Crissie |  HSM
Chad je nejlepším kamarádem Troye Boltona. Má rád basketbal (je také ve školním basketbalovém týmu) a baseball. Je o něco drsnější než jeho kamarád a s ničím si neláme hlavu. Nesnáší Sharpay a původně také Ryana. Je zamilovaný do Taylor McKessieové. Chada hraje Corbin Bleu.

Ryan Evans

11. srpna 2008 v 11:07 | Crissie |  HSM
Ryan je dvojče slavné Sharpay Evansové a i když si to možná neuvědomuje, spíš jí slouží než by s ní jenom kamarádil nebo ji měl rád. Je talentovaný na zpěv a hlavně tanec a se svou sestrou už vystupoval v ohromném množství divadelních her nebo vystoupení. Od Sharpay, která mu poroučí, se odtrhne až o prázdninách po skončení 3.ročníku střední školy díky Gabrielle, Chadovi a jejich kamarádům. Ryana hraje Lucas Grabeel.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
High School Musical (High School Musical)

Sharpay Evansová

11. srpna 2008 v 10:53 | Crissie |  HSM
Sharpay je jedna z hlavních postav v HSM. Je bohatá, krásná, oblíbená, známá, obletovaná a myslí si, že může mít všechno. Hlavní roli ve školním muzikále, nekonečnou oddanost svého bratra a taky Troye Boltona... Jenže ne všichni dělají to, co chce, a to se jí nelíbí. Sharp je talentovaná na zpěv a tanec a také se vyzná v módě. Jejím "nejlepším kamarádem" je její dvojče Ryan, který jí ale spíš dělá sluhu. Nesnáší Gabriellu a jí podobné a nemá ráda ani Chada a další Troyovy kamarády. Sharpay hraje Ashley Tisdale.
Image from High School Musical

Nudíte se?

11. srpna 2008 v 10:32 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
1. Pojmenujte svého psa "Pes."
2. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte "to si jenom myslíš."
3. Prohlašujte, že musíte neustále nosit cyklistickou helmu, jako součást astronautského tréninku.
4. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, zdali s vámi nechtějí na rande.
5. Schovávejte doma jídlo na nepřístupná místa.
6. Dívá-li se s vámi někdo na televizi, přepněte jiný kanál 10 minut před skončením filmu.
7. Pokud s někým mluvíte, opakujte po něm vše co řekl formou otázky.
8. Napište "X - ZAKOPANÝ POKLAD" na různá místa v něčí automapě.
9. V prádelně použijte vždy jeden celý věšák pro jeden pár vašich ponožek.
10. Ptejte se lidí, jakého jsou pohlaví.
11. Lžete ohledně očividně zřejmých věcí, jako je například denní doba.
12. Nechte si nazdobený vánoční stromeček až do září.
13. Změňte si jméno na "Jan Aaaaanovák" kvůli prestiži a slávě být na prvním místě v telefonním seznamu.
14. Okusujte vypůjčené tužky.
15. Nastříkejte se několika druhy kolínské najednou.
16. Když jdete do divadla na operu, zpívejte spolu s herci.
17. Stříhejte trávu kolem vašeho domu nůžkami..
18. Ptejte se vašich kamarádů na divné otázky a jejich odpovědi si zapisujte. Mumlejte něco o psychologickém profilu.
19. V jukeboxu pusťte tu samou písničku 15x.
20. Pozvěte hodně lidí na cizí oslavy.
21. Když odcházíte od kopírky, nastavte ji na 200% zvětšení, nejtmavší mód, papír A5 a 99 kopií.
22. Pořvávejte a mávejte na cizí lidi.
23. PIŠTE POUZE VELKÝMI PÍSMENY.
24. pište pouze malými písmeny.
25. Vyslovujte špatně sykavky
26.Notujte si nahlas znělku z Milionáře a neustále ji opakujte .
27. Klouzejte se na každém hladkém povrchu.
28. Doma nastavte budíky na náhodné časy a rozmístěte je po celém bytě.
29. Naučte se morseovku a s přáteli mluvte pouze: ?píp pííííp pííííp píp píp pííííp píp??
30. Noste kalhoty naopak.
31. Každou větu začněte s "O-la-la"
32. Předstírejte, že máte ve vaši myši vysílačku a mluvte do ní.
33. Říkejte ostatním, že existují pouze ve vašich představách.
34. Nikdy se nikomu nedívejte do očí.
35. Pořád se někomu dívejte do oči.
36. Když s někým mluvíte, čichejte k jeho ramenům.
37. Dávejte si nohy na stůl.
38. Mluvte s brněnským přízvukem.
39. Noste divné boty.
40. Střílejte z praku na lidi chodící kolem vašeho domu.
41. Každé dvě vteřiny přepínejte televizi na jiný kanál.
42. Předstírejte, že jste R2D2.
43. Volejte na náhodná čísla a říkejte, že držíte jejich dceru jako rukojmí.
44. Mluvte tak tiše, aby vám nikdo nerozuměl.
45. Jezděte na špatné straně vozovky.
46. Říkejte každému, že jste bratranec Miloše Zemana.
47. Foťte lidi chodící po chodníku, zasmějte se na ně a rychle utíkejte pryč.
48. Stěžujte si Microsoftu na chyby ve Windows XP, které tam ve skutečnosti nejsou.
49. Mluvte sami se sebou.
50. Vytahujte lidem z knih záložky.

Troy Bolton

11. srpna 2008 v 10:24 | Crissie |  HSM
Troy je hlavní mužskou postavou v HSM. Učí se průměrně a je velmi talentovaný na sport, hlavně na basetbal (je kapitánem školního basketbalového týmu), ale také na golf. Je idolem školy a spousty holek po něm šílí. Troy si ale vybere vzornou a chytrou Gabriellu. Působí namachrovaně a někdy i trochu nafoukaně, ale ve skutečnosti je to hodný člověk. I když si to nerad připouští, má velký talent i na zpěv a kromě účinkování ve školním muzikále už aké několikrát vystupoval. Většinou zpívá duety s Gabriellou. Jeho nejlepší kamarád je Chad Danforth. Troye hraje Zac Efron.

Gabriella Montezová

11. srpna 2008 v 10:03 | Crissie |  HSM
Gabriella je hlavní ženská postava v HSM. Na East High přestoupila v polovině třetího ročníku. Je chytrá, milá, přívětivá a ke každému se snaží chovat hezky. Chodí s Troyem, který se sice občas nechová zrovna příkladně, ale Gabriellu má rád. Je talentovaná na hodně školních předmětů (někdo by ji označil za šprtku), ale také na zpěv. (S Troyem už zpívala ve školním muzikále a také na letním představení, když byla na brigádě v hotelu Laava Springs). Její nejlepší kamarádkou je Taylor McKessieová. Gabriellu hraje Vanessa Hudgens.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
http://www.agirlsworld.com/rachel/hangin-with/pix/hsmvanessa.jpg

Vanessa Hudgens

11. srpna 2008 v 9:13 | Crissie |  Stars - životopisy
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: střelec

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. Jmenuje se "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".Vanessa má mladší sestru Stellu Hudgens, která je také herečka. Její rodiče se jmenují Greg Hudgens a Gina Guangco. Vanessa ukončila studium v 7. ročníku a od té doby se učila doma. Chodí se svým kolegou z HSM Zacem Efronem, se kterým představují pár jak ve filmu, tak i v reálu.

Ashley Tisdale

10. srpna 2008 v 22:08 | Crissie |  Stars - životopisy
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Profese Modelka, herečka, zpěvačka
Datum narození: 02.07.1985
Místo narození: West Deal, New Jersey
Znamení: Rak
Životopis: Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role "Barbie" Sharpay Evansové v televizních filmech High School Musicial a High School Musicl 2. Již brzy bude natočen i třetí díl této velice úspěšné edice pro teenagery.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Click to view full size image
002.jpg Click image to close this window

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 4.část

10. srpna 2008 v 21:54 | Crissie |  Povídky
"Je to asi trochu nuda, tady ve vyšší společnosti, ne?" zasměje se Taylor, když se Maydenn usadí kus od nás a Doree odběhne bůhví kam. "Mně se tu líbí." přiznávám s úsměvem a nemůžu se těch jeho hnědých očí nabažit. "Vlastně jsem na podobný akci poprvé." "Tak to máš štěstí," tvrdí Taylor, "já to musím zvládat už od šesti let. Nejdřív to bylo to nejúžasnější, co mě v životě potkalo, potom prostě zábava, pak už jen taková činnost - a zakotvil jsem u pojmenování nutné zlo." "Doufám, že tak taky nedopadnu." přeji si, a zároveň doufám, že to nepojal zle, protože mě prostě nic jiného nenapadlo. Taylor naštěstí opustí téma a nabídne se, že dojde pro něco k pití. Zatímco stojím v rohu sálu, kousek od velkého francouzského okna na zahradu, sleduju Taylora, jak se proplétá mezi hosty k obrovskému, bíle prostřenému stolu s občerstvením a vybírá mi drink Shirley Temple, přesně ten, co mám tak ráda.
Ani se nenaděju a jsme v zahradě. Svým způsobem jsem tak vedle, že skoro nevnímám, co dělám, tedy až na ty hnědý oči. Já, malá Sophie Eny z děcáku v Minowe, se procházím po parku anglického šlechtice coby členka královské rodiny s nejhezčím klukem z celého Londýna! Tak tomu se říká štěstí. "Odkud ty vlastně jsi? Slyšel jsem, že jsi adoptovaná, ale jinak nic..." ptá se Taylor a usrkává nealkoholickou piňa coladu. (Páni, kolik já znám kluků, kteří by si už v devíti letech dali tu s alkoholem!) "Z Minowe. Jedna malá vesnice, kousek odsud. Byl to jiný svět než tenhle." Krčím rameny. Jiný svět? Co to plácám? "Lepší?" Jediné slovo ve mně vyvolá hodně myšlenek. "Ne. Asi ne. Jasně, byla jsem tam zvyklá, ale to není všechno. Rozhodně jsem měla radost, když mě Doree a Maydenn adoptovali. Měla jsem tam jen jednu kamarádku, a ta odešla měsíc přede mnou." vyprávím, jako bych Taylora znala odjakživa. Ale nevadí mi to. Rozhodně ne. "Adoptovali ji?" ptá se Taylor zvědavě a dává zbytek piňa colady a mou sklenici jen s pár kapkami grenadiny venku stojícímu sluhovi, aby je odnesl. (Bylo mi jasné, že mu je dal proto, aby vypadl do kuchyně a neposlouchal nás, což dělal už hodnou chvíli.) Vrtím hlavou. "Vzali si ji strýc s tetou. Moc o ni nestáli, ale když jí bylo třináct, usoudili, že jim víc pomůže, než bude na obtíž, a tak se smilovali. Chudák Jilly. Vůbec se jí pryč nechtělo." Taylor se na mě usměje. "Mrzí mě to. Ale tvé kamarádce teď asi moc nepomůžu. Ale myslím, že když řekneš Doree a Maydennovi, dovolí ti pozvat ji třeba na měsíc na návštěvu..." Jenomže naši skvělou konverzaci musí někdo přerušit. Je to jeden ze sluhů, který se vyřítí ze sálu a křičí: "Slečno Sophie! Okamžitě se máte dostavit k lady McMooreové! Princ Charles se syny a manželkou jsou tady!" Rychle se rozloučím s Taylorem a zhluboka se nadechnu. Je mi jasné, že jde do tuhého.

Jak naštvat okolí

8. srpna 2008 v 17:52 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
V KINĚ:
-komentujte nahlas film
-zkuste sehnat lístek doprostřed řady a klidně si několikrát odskočte na WC
-pusťte si v vaši oblíbenou melodii na mobilu
DOMA:
-při sobotním úklidu strčte bratrovi do postele podprsenku
-místo solničky vždy podávejte cukřenku a naopak
SEZNAMUJTE SE:
-ptejte se nových lidí neustále"a jak že se to jmenuješ?"
-ptejte se lidí jakého jsou pohlaví
-řekne-li vám někdo,že je mu 16let,nevěřícně odpovězte,že vypadá na 13
VOLEJTE:
-zavolejte operátorovi a při otázce"Jak vám můžu pomoci?"odpovězte"ne,děkuji,jen se tu rozhlížím"
-volejte v telefonní budce třeba i několik hodin
MEZI LIDMI:
-pokud budete stát ve frontě,pohybujte se pomalu a to i v případě,že je před vámi 2 metrová mezera
-na všechny mávejte a pokřikujte
-střílejte po kolemjdoucích z praku
-čtete-li si v autobuse,ve škole nebo práci,tak vždy nahlas a s prožitkem
-zeptejte se někoho 15x za den,jak se má

Od Kay

8. srpna 2008 v 17:39 | Crissie |  For me
Dostala jsem zase diplom, tenhle je od Káji - TENHLE blog - za spřátelení. Je moc hezkej.
Děkuju! xD

Jak vystrašit stopaře

8. srpna 2008 v 17:23 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
Jednoduchý a vtipný návod jak vystrašit stopaře...
1.Zastavte, zeptejte se kolik je hodin a poté rychle odjeďte.
2. Zeptejte se: "Máš strach ?"
3. Při rychlosti nad 130 km/h simulujte epileptický záchvat.
4. Vypijte za jízdy 1 litr 40% vodky.
5. Při rychlosti nad 180 km/h pusťte volant a začněte strašně ječet.
6. Po nastoupení stopaře se zadumaně dívejte na volant a poté vyrkněte zaklínadlo: "Abraka dabra, čárymáry fuk!" Poté vyčkejte pět minut a rozjeďte se se slovy: "Umřeme".
7. Nedržte volant a tvrďte, že až vjedete do zatáčky, zhypnotizujete volant, aby se sám otočil.
8. Dělejte mrtvého
9. Vydávejte zvuky typu: Hulááááhhhh, muheháááá, uruguááááá, muuuummmuuu ugrrrrr.
10. Opakujte: "Vždycky jsem chtěl spáchat sebevraždu."
11. Poté, co stopař nastoupí, zakřičte: "Ty vrahu!"
12. Zastavte, otevřete kufr, vystupte a mluvte do kufru: "Jestli nebudeš hodnej, tak te stáhnu z kůže!"
13. Nepřetržitě se smějte, pokud možno nahlas.
14. Přilepte se co nejblíž k volantu a broukejte si: "Všechny je zabiju, všechny je zabiju."
15. Nařiďte stopařovi, aby řadil kdykoliv mu to řeknete.
16. Přezujte se za jízdy.
17. Převlékněte se za jízdy.
18. Při zpozorování policejního vozu začněte ječet: "Sakra, našli nás!" a snažte se nenápadně ujet.
19. Zpívejte si nahlas: "Jsi moje máma, moje máma!"
20. Zdřímněte si.
21. Nasaďte si hokejovou přilbu.
22. Jeďte s vykloněnou hlavou.
23. Za jízdy se upřeně dívejte před sebe a zeptejte se: "Taky nevidíte vůbec nic?"
24. Na semaforu začněte strašně vulgárně nadávat.
25. Sledujte upřeně tachometr a ustrašeně naříkejte: "Ne, ne, ne, nééé!"
26. Zastavte na vlakovém přejezdu a začněte hrát Game-boy.
27. Před prudkou zatáčkou začněte brečet se slovy: "Já to nedokážu..."
28. Vytáhněte mobil, vytočte jakékoliv číslo a mluvte do telefonu: "Haló, Zede, chytil jsem jednu mouchu."
29. Vyhrožujte, že jestli nezačne zpívat Tragedy od Bee Gees, tak se nabouráte.
30. Řiďte zubama.
31. Řiďte nohama.
32. Při rychlosti 100 km/h v obci se zeptejte: "Kde že je ta brzda?"
33. Utečte.
34. Mávejte stopařům.
35. Používejte často klakson.
36. Při policejní kontrole, či na celnici se vyklo'nte k strážníkovi a potichu šeptejte: "To je on, to je on".
37. Při nastoupení stopaře si nožem udělejte zářez na volantu.
38. Hrajte retardovaného.
39. Houpejte se v sedadle.
40. Při vyložení stopaře se rozlučte se slovy: "Vím kde bydlíš!" a s psychopatickým smíchem se rozjeďte pryč.

Jak se zabavit v obchodě

8. srpna 2008 v 17:20 | Crissie |  Zajímavosti a blbůstky
Znáte to. Jste s rodiči v obchodě a nudíte se. Tady je pár typů jak zahnat nudu :-)
1) Vzít několik krabiček kondomů a náhodně je vložit do vozíkům nakupujícím, kteří se nedívají.
2) Nastavit všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili v 5 minutových intervalech.
3) Udělat na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
4) Přistoupit k zaměstnankyni domácích potřeb, říct oficiálním tónem: "Kód 3" a sledovat, co udělá.
5) Přijít k pulku Služby zákazníkům se žádostí koupit balení lentilek na splátky.
6) Přesunout nápis "Pozor mokrá podloha" do části pokryté kobercem.
7) Rozložit jeden ze stanů v kempingové části, a zvát nakupující dál, pod podmínkou, že si přinesou polštář.
8) Kdykoli se vás zaměstnanec zeptá, zda nepotřebujete pomoct, rozplaka se a křičet: "Proč mě lidi nenecháte na pokoji?"
9) Dívat se přímo do bezpečnostní kamery a používaje jako zrcadlo, šťourat se v nose.
10) Ptát se u pultu se zbraněmi zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.
11) Podeřeně se pohybovat po prodejně a hlasitě si při tom pobrukovat melodii z Mission Impossible.
12) Schovat se mezi věšáky a s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírají, pokřikovat: "Kup si mě! Kup si mě!"
13) Vždy když se ozve hlášení z reproduktoru, schoulit se do klubíčka na zem a křičet: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"
14) Vejít do zkušební kabinky, chvíli počkat a potom začít velmi hlasitě vykřikovat: "Není tu toaletní papír!"

Začíná SONB 2008!

8. srpna 2008 v 16:47 | Crissie |  Soutěže
Pozor! Přihlaste se do soutěže o nej blog roku ´08!
Vůbec první soutěž na mém blogu se týká nejlepšího blogu. Já vím, docela obyčejné téma, ale pro začátek to snad stačí. Na vítěze čeká snad jenom diplom, ale SONB jsou přece o cti, ne o cenách! Do komentářů mi, prosím, napište přihlášky (přezdívku, adresu blogu), a až se zase dostanu k internetu, vyhlásím 1.kolo! Nikoho nemůžu do soutěže nutit, ale všem SB vřele doporučuji se přihlásit :-). Soutěže se ale může účastnit každý, kdo splňuje tyto podmínky:
1, Vlastní blog,
2,Má na svém blogu alespoň nějaké články.
Doporučení: Pokud jste celé léto pryč, asi nemá cenu hlásit se do SONB, když si nemůžeš v průběhu soutěže shánět hlasy. Ale dělejte, jak myslíte!

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 3.část

8. srpna 2008 v 16:28 | Crissie |  Povídky
"Co to je?" ptá se Doree docela ostře Maydenna, když zaslechne z CD přehrávače v autě nějakou hodně špatně nahranou písničku. "Přece Marilyn Monroe. Tu bys mohla znát." upřesňuje Maydenn a směje se. Mě to ani nepřekvapuje, protože dobře vím, že můj "táta" je milovník staré hudby - čím starší, tím lepší - a že děsivě nahraný, jediný song, který kdy Marilyn nazpívala, byl tou největší vykopávkou, která se dala stáhnout na internetu. "Chováš se, jako by ti bylo sedmdesát, ne třicet. Sophie, holčičko, už nejsi nervózní?" zajímá se Doree, aby změnila téma. ASI STOKRÁT VÍC NEŽ PŘEDTÍM!!!, chce se mi zařvat, ale usměju se a zašveholím: "Už tolik ne." Nechci svým adoptivním rodičům kazit večer. Takže se musím srovnat. Jsem v klidu. Jsem v klidu. Jsem... VŮBEC NEJSEM V KLIDU!!!
"Jsme tady. Madam. Pane. Slečno." Alex, náš rodinný řidič, nám otevře dveře od auta a pokloní se. Vůbec nejsem na tyhle věci zvyklá. Řidič autobusu, který nás vozil z děcáku do školy, s námi promluvil jen tehdy, když nám nadával, že máme špinavé boty a bude muset všechno čistit (to když měl blbou náladu), nebo když si stěžoval, že ho bolí záda (to měl náladu ještě o tolik horší, že už si ani nevšiml, že máme špinavé boty). Taky se neklaněl, už kvůli těm bolavým zádům.
Spolu s Doree a Maydennem kráčíme po rudém koberci do obrovských prosklených dveří domu jednoho ze šlechticů, který "večírek" pořádá. Fobii mám ze všech hostů, ale hlavně z královské rodiny. Bože můj. Ne. Ne. I JÁ jsem členka královské rodiny. Možná vám přijde hloupé, že jsem si za ty tři měsíce neudělala čas na "strýčka" a "bratrance". Ale není to moje chyba. To oni si neudělali čas na mě. Ale vcelku je chápu, když musíte vládnout zemi, nemáte čas na nevlastní příbuzenstvo.
"Baron McMoore! Lady McMooreová! Ó, tohle je slečna Sophie Eny McMooreová? Omlouvám se. Taylor Silver." Asi šestnáctiletý, tmavovlasý kluk mi podává ruku a já se nestačím divit. Tak tady už mě každý zná. "Ráda vás poznávám, Taylore." usměju se, přesně tak, jak mě to Doree a Holly naučily. Ale při pohledu do Taylorových hnědých očí se nemusím do úsměvu vůbec nutit. "Klidně se bavte. Charles s Camillou a syny tu ještě nejsou a ty už nejsi malá holčička, abys musela chodit všude s námi. Doree tu bude pištet vzrušením nad každou svou známou a já si jako správný vlk samotář sednu někde do kouta a počkám na královskou rodinu. Zvládneš to?" Rozhodně na Maydenna kývnu a ten mě nechá s Taylorem o samotě.

Rihanna

8. srpna 2008 v 15:42 | Crissie |  Stars - životopisy
Mazlíčci: 2 kočky Miss Kitty a Leo
Sourozenci : 2 bratři (9 a 15 let)
Oblíbené zpěvačky : Alicia Keys, Beyoncé, Mariah Carey
Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to. Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip- hopu a soulu. Zrodila se nová R´n´B hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.
Dále na jaře 2007 vydala další své CD - Good girl gone bad, z něhož jsou nejvíce známé hity Umbrella (feat. Jay-Z), Don´t stop the music a Shut Up and Drive.

Nové menu

8. srpna 2008 v 15:30 | Crissie |  About blog and so on
Nejspíš už jste si všimli několika velkých změn na mém blogu. Kompletně jsem změnila menu, protože už jste si možná všimli, že skoro všechny blogy mají rozcestníky, jenom já ne. Jinak taky jsem zrušila Karmu blogu. Protože už mám dlouho 100, nemá to teď cenu. Takže, doufám, že jste se nelekli, a bavte se tu :-).
C xxx
Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 2.část

4. srpna 2008 v 9:36 | Crissie |  Povídky
"Tak dobře, zlatíčko. Rozhodla jsem se, že ani růžovobílé šaty nebudou špatné, že ne? No, tak vidíš. Moc ti sluší." pištěla Doree. Jenže ony mi opravdu slušely. "Páni! Děkuju, Doree!" Vesele mě objala, zahleděla se na mě a laskavě mi řekla: "Jsi pořád členkou královské rodiny, ale teď tak i opravdu vypadáš." Já? Vážně? Měla jsem skoro chuť říct Doree "mami".
"Dávej si pozor na prince Williama, holčičko. Jakmile zjistí, že nejsi jeho pokrevní příbuzná, bude si tě chtít na místě vzít!" rozkřikl se Maydenn na chotbě. "Voilá, vypadáš jako pravá princezna! Nebudeme pro tebe za chvíli jako rodiče málo vznešení?" Rozesmálo mě to. Oba jsou tak milí. Dokonce i Maydennovi jsem teď měla chuť říct "tati".
"Ne, ne, já to nezvládnu!!!" ječím na Doree, Maydenna, Tinu a Holly (naše komorné) a Lance (našeho správce domu), kteří se mnou všichni stojí v sále pod schody a čekají, až se uráčím vyjít ven, abych mohla odjet na ples. Doree a Maydenn - "máma" a "táta" - jedou samozřejmě se mnou. Ten zbytek tu logicky zůstává. "Zvládneš to, jistěže ano." ujišťuje mě Doree a aby mě uklidnila, hladí mě po tváři. "No, slyšel jsem, že ses na to vyspala dostatečně, takže, kde je problém?" Maydenn se snaží vtipkovat i ve vážných situacích, a přestože se nikdo nezasměje, docela mě to uklidní. "No jistě, že to zvládnu!" zvolám a se vztyčenou hlavou kráčím do auta - limuzíny, jak jinak -, i když si nejsem jistá vůbec ničím.

Růžovobílý svět podle Sophie Eny - 1.část

3. srpna 2008 v 19:58 | Crissie |  Povídky
Takže, začala jsem psát příběhy o dívce jménem Sophie Eny. Bude to na pokračování... Dobře se bavte.
"Sophie! Sophie! No tak - růžovou, nebo bílou? Tapetu, nebo nátěr? Satén, nebo bavlnu?" Ještě chvíli, zněla moje volba. Bohužel, Doree si to nemyslela. "Co je s tebou? Bože můj, ty ještě spíš? Už je deset! Tohle nejde! Ty jsi praštěná, Sophie." Ne, to TY jsi praštěná, pomyslím si. Ale život s Doree a Maydennem je super. Svým způsobem.
Abych to uvedla na pravou míru, Doree a Maydenn jsou něco jako moji rodiče. Tedy, nejsou to moji praví rodiče, ale mám je ráda. A to jsem s nimi teprve tři měsíce. Moji opravdoví rodiče zemřeli, když mi bylo sedm měsíců. Musím přiznat, že si je nepamatuju. Žila jsem potom na hodně místech. U pěstounky jménem Emily, která byla strašně chudá a stará, ale měla mě ráda. Jenomže potom odjela Emily do Afriky a mě musela vrátit do děcáku. A tam jsem žila ještě šest let. Než mě adoptovali Doree a Maydenn. Příbuzní královské rodiny. A je to venku.
Doree je vlastně teta Williama a Harryho. Jo, těch dvou. Je to sestra prince Charlese, tedy, o hodně mladší sestra. Vzala si Maydenna - to je zase baron, což je taky docela pěkná funkce - a protože se deset let marně pokoušeli mít děti, nakonec si adoptovali čtrnáctiletou Sophii Eny Reedovou - tedy mě. A Doree se od té doby zabývá vybavováním mého pokoje.
Zavrtám se pod deku a jen rychle pronesu: "Růžovobílou. Jednu stěnu tapety, druhou nátěr. Padesát procent bavlny a padesát procent saténu. A hodinu spánku, okay?" Tak. Vůbec nad tím nemusím přemýšlet. A spím, rychle, abych se stihla vyspinkat do růžova - nebo spíš do růžovobíla - na svůj první ples u dvora, který totálně zvorám. Ne na padesát procent, ale na sto. Určitě.

3. srpna 2008

3. srpna 2008 v 9:01 | Crissie |  My diary
Dneska v jednu odjíždím z Plzně...
Informace o mém pobytu v Plzni:
návštěvy minigolfu: 1
návštěvy přátel: 1
procházky: nepočitatelně
návštěvy knihkupectví: asi 1 000 000
počet nových knih: 14
počet přečtených knih: 0,5
seznam knih:
Karen McCombieová - Šíleně pubertální kámoši, Karen McCombieová - Šíleně nadutá Ráchel, Cathy Hopkinsová - Sladké lži a hořké pravdy, Annie Daltonová - Hvězdé sny, Meg Cabotová - Princezniny deníky, Meg Cabotová - Místo pro princeznu!, Meg Cabotová - Zamilovaná princezna, Meg Cabotová - Povinnosti princezny, Jean Ure - Melanie a já, Melissa de la Cruz - Au pair: Léto začíná, Melissa de la Cruz - Au pair: Koupání na adama, Cameron Dokeyová - Jak se nechystat k maturitě, Sissi Flegelová - Láska a zklamání, Sissi Flegelová - Výlet do Maroka.
Doma mám ještě: Philip Pullman - Jedinečný nůž, Philip Pullman - Jantarové kukátko, Annie Daltonová - Zamlženo, Annie Daltonová - V aréně, Annie Daltonová - Na vlnách, Annie Daltonová - Ztracená duše.
Jedním slovem: mám co číst!!! Ale nemůžu za to, že mám úchylku na knihy.