Prosinec 2007

Já, Váha!

25. prosince 2007 v 19:25 | Kiki Kutnarová |  Me
Moje znamení je Váhy a tohle (něco o Vahách) jsem našla na blogu http://hime.blog.cz a mám pocit, že to na mě většinou úplně skvěle sedí, takže tohle je o mém znamení...
Vzdušné znamení pod vlivem planety VENUŠE
JAK POZNÁTE 100 % VÁHY
Zpočátku na sebe příliš neupozorňuje, zaujme však vytříbeným vkusem, elegancí, melodickým hlasem, vtipnými postřehy a nakažlivým smíchem. Postavy je střední, plnoštíhle až silnější, hlavu má oblou, symetrickou, rysy v obličeji rovnoměrné. Pohled očí prozrazuje bystrého duchy, jemnost a váhavost, což se projevuje také rozkolísaností, náladovostí a nápadně se v nich zrcadlí radost i smutek. Říká se, že oči Váhy, Panny a Štíra nikdy nelžou, naopak prozrazují vnitřní citové rozpoložení. V sexuální oblasti se vyznají, bývají mistrnými milenci, rádi se mazlí a nekonečně vášnivě milují.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Váhy jsou proslulé nerozhodností. Nesnášejí samotu, hádky a bezcílné diskutování. Mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou citlivé a oplývají krásou a vášní Venuše.Jejich láska bývá často povrchní a krátkodobá. Skutečně hluboký cit potřebují více než fyzické tělo; taková láska vydrží mnohem déle. Neskonale touží po partnerské harmonii, souznění duše i těla, ale neumějí říkat NE, chtějí-li se s partnerem rozejít. Nesnáší komplikace, dohry na úřadech a u soudů. Kdo hledá partnera tak říkajíc od všeho trochu - citlivého a bouřlivého, i když občas nerozhodného - ten je na správné adrese.

S KÝM SI VÁHY ROZUMÍ
Váhy si především rozumí se svými vzdušnými druhy, s Blíženci, jinými Vahami a Vodnářem. Všichni rádi analyzují vše, co je obklopuje, nechybí jim společenský duch, vzletné i zajímavé myšlenky a nápady, a jsou také intelektuálně založeni. Zejména rádi cestují a nebojí se nových nabízených možností. Ohnivá znamení, zejména Lva a Střelce, nesmírně přitahují a okouzlují. Naleznou mnoho společného a vzájemně se dobře doplňují. S cholerickým a svéhlavým Beranem v mládí bojují o prestiž, až ve stáří bývají skvělými partnery. Někteří se chovají bezprostředně, jiní se projevují kousavou svéhlavostí. Opravdu záleží na individuální povaze, ascendentu a dalších faktorech. Zemská znamení Býka a Pannu vcelku dobře snáší, neboť tato dvě znamení jsou velmi přizpůsobivá. Je třeba vždy vyjít na půl cesty a je to OK. Horší je to s Kozorohem - podivný, sarkastický projev a vtip mnohé útlocitné Váze nesedí. Jen Ti otrlejší a daleko ostřílenější mohou společně žít. Dokonce takovému soužití mohou přijít i na chuť. Těch však není mnoho. Vodní znamení Štíra a Ryb se s Vahou shodnou, pokud se k sobě chovají tolerantně a s náležitou úctou. Problém je spojení s Rakem. Většinou každý z nich jinak smýšlí, obě znamení se příliš urážejí a většinou si nerozumějí. Samozřejmě, že existují i páry, které mohou mít jiné další faktory a motivaci ke společnému soužití, a těm to pak vychází.

JAK VÉST DIALOG S VÁHOU
Mile, jadrně, k věci, a přesto v přátelském tónu. Uctí-li Váha, že jí cosi zamlžujete či zamlčujete, naprosto vás odrovná svou výřečností a bystrým postřehem. Je dostatečně chytrá, takže si to umí spočítat a představit, je i natolik výmluvná, aby vás převálcovala, pokud si to hlásanými nepravdami opravdově zasloužíte. V opačném případě přímo holduje komplimentům, uznání, touží po obdivu a potlesku. Může se stát, že vypadne z role hostitele, a naopak ona se snaží být obskakována jako převzácný host. Zakrátko se však vzpamatuje. A co určitě nesnáší? Všednost, nudu, trvání na okamžitých odpovědích a jednoznačně také lidskou hloupost a omezenost!

Osmá šance

14. prosince 2007 v 14:22 | Kiki Kutnarová |  Love
To určo znáte... Někdo vás naštve, vy se s ním pohádáte, z duše honenávidíte, plánujete pomstu, těšíte se, až mu taky ublížíte... A druhej den stačí jeden pohled a vše je odpuštěno...
Jasně, dát lidem "druhou šanci" je fér. Možná to tak nemysleli, nebo se prostě jenom naštvali. Často se mi to stává s kámoškama. Někdo Vás zradí, naštve, prozradí tajemství, pomlouvá Vás... "Jak TOHLE mohla být moje kamarádka!", říkáte si možná. Když Vám ale ta kámoška druhej den řekne "Promiň, já jsem to tak nemyslela, Kiki, buď zas moje kámoška", asi jí to odpustíte. Jenže s klukama... Je to horší. Pro Vás. Takovej kluk, v horším případě hezkej, chytrej, a ještě k tomu v některých chvílích nepředstavitelně milej, vám umí pěkně ublížit. Umí na vás křičet, být hrozně protivnej a chovat se naprosto nepříčetně. Jste nešťastná, že jste se zamilovala zrovna do "takovýho debila". Jasně že obvoláte všechny kámošky, které vás pochválí, že jste na to konečně přišla, a navíc jim slíbíte, že na něj už vážně zapoímenete. Druhej den se na toho kluka podíváš. V lepším případě ucedí něco typu: "Coo? To vůbec nebylo na vás.", v horším se rozzlobí, co vám zase udělal. Navíc "Osmou šanci" někdy dáváte i klukovi, kterej dělá, že je váš hrooooznej kamarád - směje se, je milej, až si říkáte: třeba je do mě fakt zamilovanej! A pak ho potkáte někde s jeho úúúúděsnejma kámošema, který si musí udržet, aby k němu vzhlíželi a mohl si z nich dál dělat v jednom kuse legraci a rozesmívat je tím, jak se pořád předvádí a je jako led, popř. se vám směje spolu s jeho kámošema, který vás nesnášej, ještě líp v případě, že je vám zrovna špatně, brečíte atp. (většinou pak brečíte a je vám blbě kvůli NĚMU). A pak se na vás jednou podívá a zas je to všechno v pohodě... A já už mám těch kluků vážně DOST...
Vaše KiKi

Blogy mizej

14. prosince 2007 v 14:08 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Všimli jste si, jak postupně mizej bločky???
Ale vážně!!!!!! Spousta blogů, který jsem měla spřátelený, už zmizely - majitel je zrušil a možná si založil novej, nebo třeba kašle na blogování. Někdo zase přidal poslední článek v květnu... Je to fakt dost divný - většina blogů založenejch v roce 2006 už dneska nefunguje. A to jsem si myslela, že svůj blog poslední dobou zanedbávám. No, škoda...

Věci, co mi lezou na nervy aneb KTEŘÍ PITOMCI PÍŠÍ NĚKTERÉ KOMENTÁŘE

14. prosince 2007 v 13:45 | Kiki Kutnarová |  !!!Vzpoura!!!
Už mi to pěkně LEZE NA NERVY!!!!!!
Mrkněte se na některý články na mým blogu a na comentíky! Některý jsou vážně moc milý, někdo mi třeba pomáhá, říká svůj názor nebo mi chválí blogík:-). Těm lidem, co je píšou, sámo moc děkuju, ale některý komentáře... No - hrůza pohledět!!!!!!!! Když vám někdo napíše, že jste trapná, kráva atd. jenom proto, že si děláte legraci, máte radost, že jste se dostali na gympl, nebo třeba, že máte narozky, už vás to vážně naštve!!! Navíc většina těchto lidí neuvede jméno či přezdívku, kterou běžně používá, o adrese blogu či mailu nemluvě! A tady jsou ukázky:
Článek o mých 12. narozeninách:

[3]jjujanbs, 2.11.2007 15:10

ne nestavas..ty i ve 14 budes mala ..trapna
asi si o sobe hodne myslis co??
Vaše téměř dospělá Kiki :no co to ma bejt za kravinu ..
no nic vzpamatuj se...

[4]kittzee, 3.11.2007 20:25

Holčičko,to že ti bude dvanáct opravdu neznamená,že budeš oficiálně ''velkou holkou'' na gymplu to opravdu není tak jednoduchý,protože pro lidi jsi malá primánka.....navíc,barbí nemaj dlouhou životnost,až bdueš na gymplu populární,tak si třeba říkej,jáká velká holka seš ale až se to stane,napiš
Článek o tom, že jsem se dostala na gympl:

[3]Korn, 3.7.2007 19:20

trapko

[4]vyhul mi hul, 4.7.2007 10:22

jezis ty ses normalni maly decko nikoho nezajima zes byla prvni takovejch bylo ty husicko hloupa blba si krava
Článek s MP3´s ke stažení:

[1]pavkas01, 30.6.2007 15:19

vyliž si.......

[2]Avril Lavigne, web, 2.8.2007 12:25

Samí hnusný okoukaný a dávno za opicema

[2]=), 16.6.2007 10:13

Je to hrozné.Vše de jenom poslechnout!!!Já bych to chtěla stahovat!!Na tebe pošlu právníka aby to s tebou vyřídil!!!Protože dcera Prezidenta České republiky nesmí trpět takovou drzost!Dam jím adresu tohoto blogu!Takže Nashle u Státního Soudu!
Článek s legráckou (odkaz na stránku, kde musíte strašně dlouho klikat, než se vám zobrazí - u odkazu bylo upozornění, že je do ničeho nenutím a ať si pak nestěžují):

[4]antifa, 5.9.2007 10:32

ty buziku co to ma znamenat!!!!!!!!!chcipni
Můj blog o Harrym Potterovi - napsala jsem, že na tomto blogu budu používat přezdívku Kristýna Hermione Radcliffe-Kutnarová:

[1]mmm, 2.11.2007 15:22

mila :Kristýna Hermione Radcliffe-Kutnarová :D :D :D
to je snad tan nejstrapnejsi prezdivka ktera muze bejt paaa
A JÁ UŽ MÁM TĚHLE SPROSTEJCH ANONYMNÍCH LIDÍ DOST!!!!!!! ZAHÁJÍME VZPOURU??? STAČÍ, KDYŽ VLOŽÍTE KOMENTÁŘ SE TŘEMI TEČKAMI, DO KOLONKY "JMÉNO" UVEDETE SVÉ JMÉNO NEBO STÁLE POUŽÍVANOU PŘEZDÍVKU, A DO "WEBU" ADRESKU BLOGU!!!!!! POD TEČKY MŮŽETE SAMOZŘEJMĚ UVÉST I DALŠÍ TEXT (NAPŘ. "TAKY MĚ TO ŠTVE" ATP.). PLS, NEVKLÁDEJTE JINÝ COMENTÍKY NEŽ "PODPISY", PŘIPOJENÍ KE VZPOUŘE. NEŘÍKÁM, ŽE BY TO JAKO PETICE ŠLO SNAD NĚKAM POSLAT ATD., ALE ALESPOŇ TIHLE HLUPÁCI UVIDÍ, JAK MOOOOOC NÁS VYTÁČEJ! SNAŽÍME SE MÍT NAŠE BLOGY CO NEJ A ONI NÁS PAK ROZESMUTNÍ JEDNÍM "SEŠ TRAPNA". MIMOCHODEM, PODOBNÍ LIDÉ VĚTŠINOU PÍŠÍ S GRAMATICKÝMI CHYBAMI, NESPISOVNĚ, BEZ PODPISU A NEPOUŽÍVAJÍ VELKÁ PÍSMENA!
VAŠE NAŠTVANÁ KiKi
BTW: JESTLI NĚKDO VLOŽÍ PODOBNÝ KOMENTÁŘ K TOMUTO ČLÁNKU, JAKO JSOU UVEDENY VÝŠE, ASI SE FAKT HODNĚ NAŠTVU!!!!!

Merry Christmas!!!

12. prosince 2007 v 11:10 | Kiki Kutnarová |  Me
Takže už se blíží Vánoce!!!!!!!! Taky se těšíte tak jako já? Ale ne jednu věc se netěšim - neuvidim svoje úúúúúúúúžasný kamarády:-(. Ale s telefonátama to snad přežiju:-). Mimochodem, co byste ode mě chtěli k Vánocům - novou rubriku, pytel článků, nebo snad zdokonalení HP blogu (http://kikikutnarova-harry.blog.cz)? No, novou rubričku už jste dostali (IN/OUT), na článečkách se pracuje a snad i na HP. Veselé Vánoce!!!!!!!

IN/OUT 9.12.2007

9. prosince 2007 v 19:50 | Kiki Kutnarová |  IN @ OUT
New rubrika!
Založila jsem novou rubriku - IN a OUT. Rozhodla jsem se, že vám zkusím napsat, co je podle mě IN a co OUT. Jasně, že se to bude hodně týkat mého osobního života. Jasně, že si spousta lidí bude myslet opak. Jenomže tohle bude i něco jako deník a navíc by vás to mohlo bavit - NEMYSLÍTE? Pokusím se zapsat IN/OUT třeba každý týden, nebo i častěji. Takže, protentokrát...
IN X OUT
HODNÍ KLUCI X FRAJÍRCI
BLÁZNIVÝ KÁMOŠKY X HOLKY, KTERÝ VÁM NEUSTÁLE NĚCO VYČÍTAJ
AVRIL LAVIGNE X CHRISTINA AGUILERA
EWA FARNA X LUCIE BÍLÁ
ANGLIČTINA X FRANCOUŠTINA
TMAVÉ STÍNY X ESTÉE LAUDER
ZKRÁCENÉ PRAMÍNKY X HODNĚ KRÁTKÉ VLASY
ŽIDLE X POSTELE
Jestli mi 100% důvěřujete, tak se tím řiďte!!! :-))