Listopad 2007

Něco se stalo

30. listopadu 2007 v 10:16 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Myslím, že ve středu (nebo tak nějak) se něco dělo s blogy! Když jsem dopsala článek a chtěla ho zvařejnit, dalo mi to, že blog neexistuje, článek zmizel a když jsem zadala adresku, dalo mi to, že stránka neexistuje! Ale když jsem teď znovu uviděla svůj blogísek, měla jsem hroznou radost!
Vaše Kiki

Prastará holčičí klasika

17. listopadu 2007 v 21:34 Duely
To určitě znáte, holky, ale ptám se... Byly byste radši...
Chytrá...
...nebo...
...hezká???
Tak hlásněte v anketce. Já??? Kdybyste byli kluci ze třídy, řeknu Vám, ani jedno, obojí už jsem:-), ale že jste to vy, tak se Vám přiznám, že opravdu nevím, ale asi... No, to je ono. Nemám tucha. A co vy???
VARUJU VÁS: V ANKETĚ MŮŽOU HLASOVAT JENOM HOLKY!!!!!!:-)))

Vracím se (a zahltím Vás článkama)!

17. listopadu 2007 v 21:22 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Tak fajn. Skoro už nepíšu, takže.. NERUŠÍM blog jako jiný lidi, ale vrhám se do toho zpátky. Jindy jsem sem dala 30 článků za měsíc a teď napíšu stěží jeden. KONEC! S listopadem rozjíždím zahlcení článkama a vy už se můžete těšit na nové duely, články o filmech, celebritách, hudbě, škole nebo módě či voňavkách, a navíc jsem se rozhodla, že nechám vzkvést rubriku Láska a založím sekci Časopisy. A to je teprva začátek!
Vaše Kiki
P.S.Ale desing měnit nemám, nebo jo? Napište do comentíků!

Rozdíl mezi láskou a přátelstvím

9. listopadu 2007 v 19:49 | Kiki :-) |  Love

Taky to určitě znáte. "Chodit spolu" a "kamarádit spolu" je rozdíl. Dokonce i pro kluky. Je to ale fakt hrůza. Taky znáte lidi, co se zamilovali do kamarádů? Zrovna jsem totiž v politování hodný situaci. Vezmu to od začátku: líbil se mi jeden kluk, ale už ho nechci. Vycházíme spolu v pohodě, jenomže on se mnou pořád chce chodit, a já mu říkám, ne budeme kamarádi. Oproti tomu jiný kluk (do kterého jsem blázen a se kterým bych chodit CHTĚLA), mi říká, že jsem v pohodě, že jsem jeho KAMARÁDKA. To je život. Ale občas toho mám fakt dost. Vám se snad nikdy nic takovýho nestalo?
Vaše kamarádská zamilovaná Kiki