Říjen 2007

Helloween

31. října 2007 v 21:31 Me
Brr! Dneska je Helloween a já se vůbec nebojím.
Není divu. Kdyby neměl můj táta narozeniny, ani bych nevěděla, že nějakej Helloween je (možná vám přijde, že lidi narozený na Helloween nejsou normální, ale já mám občas neblahej pocit, že se ta nenormálnost odráží spíš na jejich dětech). V naší škole se totiž nic nedělo. Přijde mi divný, že by to bylo tím, že je to GYMPL ("teď jsi na GYMPLU, to je něco jiného", kladly mi na srdce mé drahé kamarádky). Mám pocit, že se do toho nikomu nechtělo. Některé školy si uspořádají karneval v helloweenských maskách. Někde si vyzdobí třídu dýněmi, obrázky a soškami duchů a vyprávějí si o vzniku Helloweenu a Helloweenských tradicích. Někteří zatáhnou žaluzie, zapálí svíčky, vyprávějí si strašidelné historky a vyvolávají duchy. Někde alespoň o výtvarce dlabou dýně a kreslí uhlem a obyčejnou tužkou ježibaby, duchy a pavičiny. No a na některých školách, jako je třeba ta naše, se na to úplně vykašlou. Moje kamarádkyx, kdybych jim to neřekla, by možná ani nevěděly, že je Helloween. Zato moje jiná kámoška, co chodí na vedlejší základku, by to věděla určitě, protože tam maj celej "Helloweenskej den". I na naší starý škole se určitě slaví Helloween. Jasně, není to zrovna českej svátek, ale myslím, že bysme občas potřebovali si trochu zablbnout, vyřádit se v maskách a postrašit se. Jediný, čím jsme byli postrašený, byla nečekaná písemka z francouzštiny (kterou jsem zkazila, ale nebyla to MOJE vina, protože jsme ji měli psát až zítra. To jsem taky řekla své rodině, svým kamarádkám, svému učiteli zpěvu atd.) Přijde mni to hrozně nespravedlivý. Ale je možný, že zítra se objevbí celý učitelský sbor, v čele s francouzštinářkou, před školou, zařvou "Helloweeeeeen!" a řeknou, že pro nás chtěli přichystat 1.listopadu překvapení, (akorát si to trochu spletli s aprílem)protože písemka z francouzštiny neplatí a jak mohli zapomenout na Helloween, takže dneska máme celej den Helloween, vlastně až do příštího Helloweenu, abysme dohnali zmeškanej Helloween, a kvůli tomu budeme muset chodit do školy i o prázdninách (teda aspoň já a nejhezčí kluci ze třídy) a blbnout v maskách, vyvolávat duchy, vyprávět si strašidelný historky a sem tam namalovat ježibabu nebo ducha nebo pavučinu, abysme měli do příštího Helloweenu bejt z čeho známkovaný. Ale nejspíš ne. Takže asi zítra odejdu ze školy s taškou plnou učebnic a s čtyřkou z francouzštiny v žákovský, a budu si v duchu říkat, že tohle by se nestalo, kdyby se na naší škole (přestože je to GYMPL) občas řídili normálníma americkejma školníma tradicema a 31.října dávali místo písemek z fran

Trošku změna designu!:-)

13. října 2007 v 14:07 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Zase jsem změnila design. Spousta věcí se sice zachovalo, ale trochu jsem si ho přizpůsobila svému novému "avrilovskému" stylu. Je to teď lepší. Lebky jsou přece IN!
Vaše Kiki

Avril Lavigne

13. října 2007 v 13:48 | Kiki Kutnarová |  Avril
Moje oblíbená celebritka s naprosto suprovým stylem. Vy si to snad nemyslíte???
Avril Lavigne Maxim October 2004 Outtake 1
Avril Lavigne Download
Datum narození:
27.09.1984
Místo narození:
Napanee, Ontario, Kanada
Znamení:
Váhy
Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opakBritney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.
Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela doManhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou
ruku a texty si proto Avril píše sama. Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.
Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.Happy Birthday!

13. října 2007 v 13:22 | Kiki Kutnarová |  Me
23.říijna mi bude 12 let.
Už devatenáctého uspořádám velkou narozeninovou oslavu, na níž budou všechny holky ze třídy a z níž mojí babičce praskne hlava. Všude bude hulákat Avril, sousedi se naštvou, a my ztloustneme z velkého dortu ve tvaru bomby s nápisem Sex bomba a barbínou, co bude vypadat jako já. Všechno bude fialové (tzn. stěny, zářivka, ubrus, ubrousky, jídlo, moje šaty, balonky atd.) Hluboce doufám, že bude všechno v pořádku. Ve dvanácti se přece už oficiálně stávám "velkou holkou", ne?
Vaše téměř dospělá Kiki