Květen 2007

Hádanka! - Platí jako BLESKOVKA!!!

4. května 2007 v 22:07 | Kiki Kutnarová |  Zajímavosti a blbůstky
Tuhle hádanku jsem vymyslela úplně sama (fakt!). Některé potřebují logické uvažování, jiné důvtip, další smysl pro humor. Ale máte je tu všechny. Ty úlohy jsou zajímavý, tak jsem je šoupla sem. Ale teď platí jako bleskovka. Máte splnit 2 věci:
a,Vyřešit všech 5 úloh,
b, Hlasovat pro mě v MEGA outěži o NEJ blog na http://lue.blog.cz
A TADY UŽ JSOU ÚLOHY:
(Jsou to příběhy na pokračování, všechny úlohy ne sebe navazují)
Úloha č.1
Byly jednou tři americké novinářky, které už ale byly unavené honbou za celebritami, a tak když Angelina Jolie odjela do Čech, místo, aby ji stopovaly, rozhodly se, že si zajedou k moři pro trochu odpočinku. Hned jak přijely do hotelu, šly se slunit k moři. Kufry nevybalené, bordel nebordel, odpočinek si zasloužily. Jedna z nich se po chvílirozhodla jít vykoupat do moře...
Otázka zní: Jaké bylo moře?
Nápověda: Hledej za tím chyták. V textu se nic o tom moři nepíše (jako jaké je). No tak? Jaké je na 100% moře?
Úloha č.2
První z nich, Kate, má zrzavé vlasy. Druhá, Jane, nosí modré bikiny. A třetí, Cameron, má zelené oči... Kate, která si šla zaplavat, pozorovala svýma pomněnkovýma očima vlny a přemýšlela o jejich dlouholetém přátelství. Jsou tak jiné... Liší se od sebe - mají jiné vlastnosti, úplně jinak vypadají, mají jiný styl oblékání, ale přitom si báječně rozumějí! V tom kolem proplula černovláska s černýma očima. Kdyby tak byla taková! Jenže u nich, v Americe, mají všechny bělošky buď zelené, modré nebo hnědé oči... Je to škoda, protože její přítel John často pokukuje po černookých dívkách...
Otázka zní: Jaké oči má Jane?
Nápověda: Stačí jen dávat pozor při čtení Kateiných myšlenek a vše si dát logicky dohromady!
Úloha č.3
Jane si po chvíli všimla, že se Kate nevrací. Směrem ke Cameron starostlivě pronesla: "Už mám o tu Kate strach. Nevrací se a nevrací. Je už 11:35 a Kate vyplavala asi v 11:17. Poplavu za ní. Ty zatím hlídej věci." Jane se tedy asi po dvou minutách vrhla do vody. Protože je Cameron velmi atraktivní, už začala téměř chodit s plážovým barmanem, který se jmenoval Joe. A protože i Cameron dostala po 20 minutách strach o Kate i o Jane, mile poprosila Joye a za tři minutky už si to metelila do moře. Kate ani Jane se ale pochopitelně neztratily. Kate původně plavala k místu, kde pluje malý parníček a zpátky. Kate trvá cesta k parníku zhruba 42 minut. Jane je výborná plavkyně, a tak jí stačí 24 minut. Cameron je nejpomalejší, ta potřebuje 2x tolik času než Jane. Jane se ale u parníčku zastavila a asi 10 minut. si povídala s mužem na parníku - Kevinem. Znají se i z hotelu a velmi se jeden druhému líbí, skro to vypadá, že spolu začnou chodit...
Otázka zní: Že jsou všechny tři v pořádku zjistily, až když se všechny dostaly zpět na pláž. Kdy to bylo? (Okamžik, kdy konečně byly všechny 3 novinářky na pláži).
Nápověda: V (pokud vím) nejtěžší úloze ti bude stačit "jen" aritmertické počítání, logika, a pozornost!
Úloha č.4 a 5
Všem třem novinářkám se na dovolené nakonec moc líbilo a báječně si tam odpočinuly. Navíc si tam Jane i Cameron našly přítele. Na ně totiž, narozdíl od Kate, doma žádný nečekal.
Otázka zní: Aniž by ses díval/a do minulých článků, řekni jména kluků Cameron, Kate i Jane.
Nápověda: Vzpomeň si na zdánlivě nedůležité vzpomínky na různé kluky, kteří se vždy nějakým způsobem vísili do děje.
Otázka zní: Kde byly kamarádky na dovolené?
Nápověda: Odpověď je stejně primitivní jako úloha č.1!
Jestli se vám to bude líbit, vymyslím další úlohy, pokud možno opět s dobrodružstvím třech amerických novinářek, které nejraději plavou a balí kluky.

Tak jen tak přemýšlím...

3. května 2007 v 21:32 | Kiki Kutnarová |  My thougs
V téhle rubrice vám budu sypat svoje myšlenky. Bez ladu a skladu, jenom tak...
Jenom přemýšlím. O tom, jestli jsem šťastná nebo ne. O tom, jestli to mám vůbec psát. Láká mě ta krásná image, ten ideální blog... A zatím mám mnohem důležitější věci než blog. Třeba jestli ho ještě někdy uvidím... Občas máte pocit, že musíte být šťastní. Všechno vám vychází... Dostanete se tam, kam chcete... Máte spoustu kamarádek a kluk, co se vám líbí, o vás projevil zájem... A vy uvnitř sebe ucítíte tu náhlou prázdnotu... A víte, že to není napořád... Nic není napořád... Ale nikdy už nevidět někoho, koho tolik milujete... A to jenom proto, že se stalo něco, co jste si moc přáli... Jsem zamilovaná do spolužáka, který nejde na gympl... Proč to píšu na blog? Ale co... Nic není na pořád... Ani blog není na pořád...

Hlásky, hlásky, hlásky! + Další bleskajda!

3. května 2007 v 16:20 | Kiki Kutnarová |  Bleskovky
Děkuju, lidišky!
Vážně! U Lucinky ( http://lue.blog.cz ) jsem už v 5.kole MEGA soutěže o nej blog!!! A to jen a jen díky vašim hláskům! Děkuju! Ale teď, v pětce, s hlasy nějak zaostávám. I proto jsem se rozhodla změnit design! A proto mám pro vás lest! Novou bleskovku! A hlásky se jen pohrnou. Víte proč? Vaším úkolem je totiž:
1, Říct název telefonu, jež je na obrázku,
Telefon:
Samsung X830 pink
Poradím vám, že je to SAMSUNG. Tak můžete!
Vaše lstivá ****Kiki****

New design!

3. května 2007 v 15:49 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Ahoj lidi,
tak co říkáte na novou image blogu? Ti motýlci a kytičky už mi lezly krkem, tak jsem si říkala, co takhle zkusit něco tvrdšího? Tak doufám, že se vám to líbí. Ono totiž vždycky, když jsem si nechávala ohodnotit blog, měla jsem nejmíň bodů za vzhled a barvy, protože - uznejte sami-, kytičky, motýlci a sněhový vločky v tmavomodrý, bílý a růžovo-žlutý, nejsou nic moc. A i já sama v duchu tajně obdivovala blogy s černým pozadím, lebkami a nějakým ujetým nadpisem :-). Tak se tomu snažím alespoň trošku podobat. Tak hlasujte v anketě a napište do komentáře, jak se vám to líbí.
Vaše novodobá rebelka Kiki:-)