Březen 2007

Paris Hilton

28. března 2007 v 18:51 | Kiki Kutnarová |  Paris Hilton
Moje další oblíbená celebrita se může zdát někomu příšerná. Jenomže to je věc názoru! Neříkám, že nejsem rozmazlená jako Paris:-). Ale prostě mi přijde trochu nepochopená. Říká se, že ubližuje zvířatům. Tak např. já mám psa Jimmyho. Hrozně zlobí, a tak bydlí u mé babičky a když si s ním hraju, někdy se mu to možná nelíbí, občas ho nosím špatně... - a mám ho hroooozně ráda!!! Jinak se mi líbí i Parisiny písničky a oblékání.
Paris Hilton
Něco o ní:
Paris Hilton
Modelka, Herečka, Zpěvačka

Datum narození:17.02.1981
Místo narození:New York, USA
Znamení:Vodnář


Životopis: Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton?, přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris? (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.
Tento životopis (nebo spíše takový "kariéropis":-)) jsem našla na jiném blogísku.
Fotky Paris:
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris je proslulá "láskou" ke svým miláčkům:
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Foto z její oficiální stránky http://www.parishilton.com/ ale musím říct, že tam toho o ní moc nepíšou (zvlášť česky ne:-)).

Potřebuji pomoc!!!

17. března 2007 v 20:12 | Kiki Kutnarová
Lidi,
prosím vás, pomozte mi!!! Umím si vytvořit Candy dollzku, všechno, akorát nevím, jak si jí dám na blog! Když kliknu pravým tlačítkem při "výrobě" dollzky, abych jí zkopírovala, nejde to! A když si ji nechám poslat na e-mail, dám "zobrazit dollzku" a pak "Kopírovat", když pak dám "Vložit", objeví se tam třeba jenom boty!!! Pomozte, prosím!
Kiki Kutnarová
P.S.Ale opravdu myslím "Candy dollz", normální dollz se mi moc nelíbí...

SuperStar Megaparty

15. března 2007 v 22:16 | Kiki Kutnarová |  Super Star
Ano, mohli jsme přestat psát o SuperStar. Prostě konec, hotovo, to je vše... Jenomže my jsme řekli: NEEE! Máme tu SuperStar megaparty a když megaparty, tak pro všechny!
Dost dobrý slogan, jasně. Ale teď už OPRAVDU tu Megaparty... Tenhle týden jsem byla s taťkou na horách! Sice moc sněhu nepadalo, ale i tak, bylo to fajn . Byli jsme kousek od Hradce Králové, no, upřímně, byl tak v půlce cesty mezi Nymburkem a místem v Orlických horách, kde jsme bydleli. Na plakátě v Novém městě nad Metují (což bylo blízko od naší chaty), jsem zahlédla, že se v Hradci chystá jakási SuperStar megaparty, kde budou finalisté letošní (vlastně už loňské:-) SuperStar. A samozřejmě jsem tam hned chtěla!!! A tak jsme si zjistili webovou stránku společnosti Ticket pro, která lístky prodává. Nedaleko našeho hotelu, ve vesničce Olešnici, nám zaměstnanci hotelu slíbili na deset minut internet v místní knihovně (na chatě internet nebyl a notebook nemáme). Paní z knihovny byla moc hodná, ale pospíchala, takže řekla, že internet bude maximálně na čtvrt hodiny. Byly tam různé možnosti: 1, vytisknout si vstupenku sám a pak ji nějakým způsobem zaplatit - nebyla tam tiskárna, 2, vstupenky vám pošlou domů - blbost, doma nejsme a do koncertu tam ani nebudeme, 3, koupit si vstupenku někde, kde se prodávají věci od Ticket pro. Pochopitelně jsme se zeptali knihovnice, kde se asi Ticket pro v Olešnici prodává. Doporučila nám poštu. Tam sice Ticket pro měli, ale pouze do Prahy a já nevím co, prostě SuperStar v Hradci tam nebyla. Tak jsme jeli do Dobrušky, městečka poblíž. Tam jsme se na informacích zeptali na Ticket pro. Neměli, ale paní nám alespoň řekla, kde sehnat internet, kam jsme se chtěli podívat. Ale s internetem jsme nic nezmohli. Paní z informací nám ale po návratu zjistila, že v Náchodě je v cestovní kanceláři Obnova.Tak jsme tedy jeli do Náchoda. Chvíli jsme se motali po náměstí, než jsme konečně našli ulici, kde by měla být ta pasáž "Obnova" nebo cestovní kancelář nebo já už nevím, co. No, a my samozřejmě hledali pasáž Obnova. Jenomže žádná "Obnova" tam nebyla. A tak jsme se vydali do jediné pasáže, která tam byla, ovšem "Obnova" se nejmenovala. Po chvilce motání po pasáži jsme konečně našli cestovku "Obnova", kde prý prodávají i lístky Ticket pro. Také, že vstupenky do Hradce měli! Ta paní sice moc nerozumněla počítačům, takže zatelefonovala kolegovi, který se tou dobou motal někde na ulici, aby ji s objednáním a vytisknutím lístkům pomohl. A po chvíli jsme konečně měli v rukou ty lístky, které jsme tak pracně scháněli...
Konečně nastal den koncertu. Vyjeli jsme asi ve tři z Orlických hor, takže koncert od osmi hodin v Hradci nešlo nestihnout. Takže jsem si v klidu došla do Mekáče... Ale i tak jsme na Zimní stadion v Hradci Králové přijeli hrozně brzo, bylo asi za pět minut šest. Jenomže, už ani nevím kde, jsme se dozvěděli, že koncert je už od šesti!!!!! Letěli jsme jako blázen, protože jsme prostě nečekali, že to nebude v osm, ale v šest! Ale přece jenom jsme tam doběhli brzy. Na koncertě zpívali Soňa, Martin, Bára!, Leona, David i Zbyněk! Všichni zpívali moc hezky, a dokonce zpívala i porota, Hejma a Ilona Csáková! Ale vystoupení moc popisovat nemohu, protože článek dopisuji až dlouho po koncertě!:-))) Pak byla ještě autogramiáda (o jiné autogramiádě této řady SuperStar si přečtěte v této rubrice v článku "Autogramiáda"!). Ještě ve frontě jsem si psala do deníčku, takže to byly relativně čerstvé vzpomínky:-). Takže tady máte část mého SUPERTAJNÉHO DENÍKU!!!!(což je opravdu zvláštní příležitost, jelikož pokud si vzpomínám, do deníčku jsem dala nahlédnout jen jedinkrát, a to své nejlepší kámošce Míše!
26.ledna, pátek
20:22
Je po koncertu. Stojím ve frontě na autogramy. Budou do deníčku. Koncert byl fajn. Byli tu Soňa, Martin,Bára, Leona, David a Zbyněk. Hlasovalo se tu jako v SuperStar. Kupodivu, Zbyněk byl až třetí a Bára (které jsem poslala hlas), první! Jen David si uhájil druhé místo. Pokud dostanu nějaké podpisy, budou asi tady. Bojím se i těším!
22:30
Už jsem doma. Je to blbý. Byla jsem v té frontě děsně dlouho. Asi hodinu. Holky vedle mě fandily Zbyňkovi a Martinovi jako já, ale moc jsem se s nimi nebavila. Za chvíli oznámili, že za dvě minuty končí. Přišel nějaký mladý bodyguard, že finalistům odnese věci, které chceme podepsat. Ode mě si ale deníček nevzal. Podpis jsem nedostala, nestihlo se to. Nedá se nic dělat. Alespoň jsem zjistila, že mám vlasy trochu jako Bára Zemanová.
To byl náhled do mého deníčku z ledna. POZOR! ČLÁNEK JSEM OPRAVDU ZAČALA PSÁT TÝDEN PO KONCERTU, ALE DOKONČILA HO AŽ TEĎ!!!!!

Telefonát

12. března 2007 v 20:55 | Kiki Kutnarová |  Love
Tohle jsem si napsala úúúplně sama a z vlastních zkušeností. A pro ostatní holky (nebo i kluky, pokud chtějí), co mají blogy, říkám KLIDNĚ SI TO ZKOPČETE NA SVŮJ BLOG, ALE UVEĎTE MĚ JAKO AUTORA NEBO NAPIŠTE ZDROJ. Děkuji. No, a teď už k tomu článku: popisuje co dělá holka, když čeká na telefonát kluka!
12:30 Kluk jí ve škole slíbil, že jí zavolá
12:35 Letí za kamarádkou, aby jí to radostně oznámila
12:40 Vzdychá před celou partou, že dnes čeká telefonát
13:00 Jde ze školy s kamarádkou, nadšeně vypráví a zírá na displej mobilu
13:15 Nadšeně a s výbornou náladou přichází domů a blaženě se usmívá
13:25 Čte si román a blaženě hledí na telefon
13:30 Volá kamarádce a oznamuje, že kluk určitě nemá čas, a proto nevolá
14:00 Snaží se koukat na televizi, ale má strach, že neuslyší telefon
14:30 Sedí, zírá na displej mobilu a má nutkání mu zavolat
15:00 Cítí se trochu zklamaně, ale říká si, že určitě zavolá
15:15 Opět volá kamarádce (tentokrát jiné). Pořád ještě nezavolal!
15:35 Volá další kamarádce a opět se jí svěřuje
16:00 Na 2 minuty si pustí Yesterday, ale pak jí dojde, že neuslyší telefon
16:30 Zírá na displej telefonu
17:00 Volá kamarádce
17:30 Mlátí telefon a křičí "Hajzl, hajzl!"
18:00 Stěžuje si rodině
18:30 Pláče. Asi na ní zapomněl
19:00 Volá kamarádce.
19:20 Volá dotyčnému klukovi, ale ten nebere telefon
19:30 Zoufale rozebírá s kamarádkou po telefonu, že mu zavolala. Proboha!
19:45 Volá druhé kamarádce a všechno jí líčí
20:00 Volá dotyčnému klukovi a řve na něj, že na ní zapomněl
20:15 Brečí nejméně 3 kamarádkám do telefonu, co udělala
20:30 Pláče.
21:00 Otře si slzy.
21:10 Odhodlává se, jestli mu má opět zavolat.
21:20 Znovu mu volá. Nejdřív mlčí, pak se rozpláče a nakonec to típne.
21:30 Pláče do telefonu pěti kamarádkám
22:00 Pláče.
22:30 Zoufale leží na posteli
23:00 Snaží se usnout, ale je smutná
1:00 Usíná
7:00 Vyběhne do školy, klábosí s kámoškami, pláče jim na rameno, a na dotyčného kluka je drzá nebo se s ním vůbec nebaví
8:00 Kouká po spolužákovi z vedlejší třídy, aby se dotyčnému klukovi pomstila
10:00 Pláče na rameno kamarádkám...
11:30 ...ale v hovoru s ním samozřejmě nadává nic znát
12:30 A on jí slíbí, že dnes jí opravdu zavolá...
No jo, holky, to jsme prostě my! Každá si tím musíme projít, a lepší v jedenácti nebo ve dvanácti, než v osmnácti... Vezměte to takhle:
1.To, že nám kluci řeknou, že na nás zapomněli, neznamená, že to je pravda,
2.To, že na nás kluci zapomněli, neznamená, že nás nemají rádi,
3.To, že nás nemá rád jeden kluk, neznamená, že nás nemá rád nikdo.
Ale i tak musím říct, že i když nás někdo nemiluje tak, jak bychom chtěli, ještě neznamená, že nás nemiluje nejvíce, jak umí. Takže to tak berte, odpusťte jim to a myslete si, že holky prostě vynikají svou hlubokou inteligencí, zatímco kluci zapomenou i na tak životně důležitou věc, jako to, že jim mají zavolat. Tak vám přeju, ať to s těma klukama přežijete, a jestli tohle četl nějakej kluk, tak by ho mohlo napadnout, jak moc je pro holku takový "hloupý" telefonát důležitý, a zkusit se těhto chyb vyvarovat. Ale, holt, myslím, že to stejně zapomenete, kluci, ale i tak, zavzpomínejte, jestli jste dneska ve škole neslíbili nějaké holce, že jí zavoláte:-), už jenom proto, aby na vás zítra nebyla hnusná (což my umíme:-). Takže - přeji hodně vytrvalosti klukům a (to zvlášť) holkám :-).
Vaše Kiki Kutnarová

Promiňte!

2. března 2007 v 11:53 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Ahoj lidi!!!
Je mi vážně moc líto, že už vám sem tolik nepíšu, ale mám pár důvodů:
1.Nechce se mi,
2.Nemám tolik času,
3.Nemám co psát,
4.Mám poslední dobou hlavu plnou jinech věcí:-))).
Ale snažím se a blog rozhodně rušit nebudu!!!! A možná, že vám sem v nejbližší době zas něco přidám!!!
Vaše Kiki Kutnarová:-))))