Leden 2007

Hodnocení mého blogu!!!

28. ledna 2007 v 15:50 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
To je hodnocení mého blogu, které mi udělala holka z následujícího blogu: http://crazymyska.blog.cz . Moc jí děkuju! Na ten blog se určitě mrkněte, je moc hezkej! No, a tady už to záhlaví:
No tak prostě MOOC děkuju!
Jo a pokud vám v hodnocení něco nesedí nebo byste zkrátka chtěli mít nějaké připomínky, napište do komentářů!!!
Kiki K.

Jste zvědaví!!!

10. ledna 2007 v 18:45 | Kiki Kutnarová |  Zajímavosti a blbůstky
Kamarádi!!!
Jste zvědaví? Ano??? Ani malinko vás nenutím... Je mi to upřímně fuk... Ale určitě budete příšerně zvědaví, co to je. Nebo ne??? Jestli vás to zajímá... Ale NECHCI, abyste tam šli. Nenutím. Jenom DOPORUČUJI. NABÍZÍM. NEMUSÍTE... Ale jste ZVĚDAVÍ, ne? Nudíš se?? Tak klikni!! Je to zábava, velká. Zvlášť pro ty, co to ještě neznají...

Kiki K.

10. ledna 2007 v 17:22 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Lidi,
musím vás upozornit, že na vašich blogíscích jsem se vždycky podepisovala: "Kikikutnarova", případně "Kiki Kutnarová". S tím končím! Nemusí všichni znát moje příjmení, a vůbec, je to moc dlouhé. Od teďka budu vždy Kiki K. a jen doufám, že někde, kam často lezu, jako werinčin (http://werinkaa.blog.cz/), Lucčin ( http://lue.blog.cz/) nebo Terčin (http://grofik.blog.cz/) blogísek, žádná Kiki K. nebude. Takže, největší internetové kámošky, ode dneška jsem Kiki K.!!!!!!!
Kiki K. :-)))))))

2.bleskovka!!!

10. ledna 2007 v 16:00 | Kiki Kutnarová |  Bleskovky
Ahoj lidi!!!
Ano, máme tu druhou bleskajdu!!!:-))) Je to jedna fotka z filmu, o kterém jsem se na svém blogísku již zmínila (možná je o něm celý článek a možná jen zmínka. Neporadím!!!) Upozorňuji předem, že na této fotce není hlavní hrdina/hrdinka, to by to bylo moc jednoduché! Takže, otátka je jasná:
"Z KTERÉHO FILMU JE TATO FOTKA???":
PRVNÍ člověk, který odpoví SPRÁVNĚ na otázku, vyhrává!!!
Tak honem!
Kiki

Pretty Woman

8. ledna 2007 v 18:14 | Kiki Kutnarová |  Filmy a seriály
Co to je? Jednoznačně moje oblíbená romantická komedie s Julií Roberts a Richardem Gerem.
O čem to je? Milionář Edward jede pracovně do Hollywoodu. Nemůže najít cestu do hotelu, a proto si nechá poradit od krásné prostitutky Viviane. Když přijedou, původně chce, aby Viviane odjela zpět domů, ale je mu jí líto, a tak jí dovolí zůstat přes noc. Pak se ale dozví, že ho v Hollywoodu čekají i pracovní schůzky, na které je lepší přijít s partnerkou. Ne má s kým jít, a proto zaplatí Viviane velký honorář, aby zůstala celý týden... Navíc jí dovolí nakoupit si drahé šaty a věci a slíbí, že nikomu neřekne, že je prostitutka. Chodí tedy všude spolu a oba to berou jako práci. Na koňských dostizích jeden z Edwardových spolupracovníku podezírá Viviane, že je špionka, a tak mu Edward řekne, o koho skutečně jde. Viviane se to však dozví a chce odejít. Nakonec ale přece jen zůstane. Jenomže na konci týdne Edward odjíždí domů. Oba zjišťují, že se milují, ale nemohou spolu být. Edward chce, aby od něj Viviane přijala alespoň byt a auto, ale odmítá. Jak to nakonec dopadne??? Určitě vám mohu předem říci jen jedno: dobře.
Viviane "plave" ve vaně
Viviane a Edward


Zpověď královny střední školy

7. ledna 2007 v 20:03 | Kiki Kutnarová |  Filmy a seriály
Úžasná komedie s mojí oblíbenou Lindsay Lohan...
Co to je? Trochu romantická a tak trochu pohádková (rozuměj "opravdu jen sen každé holky"), ale taky vtipná komedie o jedné puberťačce s Lindsay Lohan v hlavní roli.
O čem to je? Teenager Lola (které matka říká Mary) musí odjet z rodného New Yorku do klidnějšího, ale hlavně nudnějšího New Jersey. Sen o tom, že by ve svém rodném městě mohla zůstat, a ještě ke všemu sama, je OPRAVDU jen sen. Navíc, Lola není v nové škole zrovna nejoblíbenější, a tak jedinou její kamarádkou se stává chytrá, rozumná, ale přesto neoblíbená Ella. Na druhou stranu, nejoblíbenější holka ze školy, hezká mrcha Karla, ji nenávidí. Lola se touží stát herečkou, a má strach, že jí hlavní roli ve školním divadelním představení "vyfoukne" právě Karla. Jenže pak se dozví pro ni přímo příšernou zprávu - její nejoblíbenější kapela Sith Artur (nevím, jestli to píši dobře), se rozpadá! A to právě díky členovi kapely, kterého měla nejraději. Psal také texty a Lola ho považuje za "nejlepšího básníka od dob Shakespera". Vzápětí se dozvídá, že kapela pořádá rozlučkový koncert a poté i večírek, jen pro nejlepší přátele. A Lolin cíl je jasný - musí se na koncert dostat! Velkou ránou je, že Karla je pozvaná nejenom na něj, ale dokonce i na párty. Navíc, Lola Karle okamžitě řekne, že ona jde na koncert také, i s Ellou. A tak nastává obrovský kolotoč - dovolování si rodičům, shánění peněz a lístků. Narozdíl od Elly s malou trpělivostí, Lola to nikdy nevzdává. A ještě ke všemu, přestože se Lolini rodiče rozvedli, Lola chce Elle tvrdit, že byla "dítě velké lásky" a vymyslí si pro Ellu historku, jak její otec zemřel na motorce... Co všechno může dvě holky potkat v New Yorku, když ztratí lístky a na koncert a nakonec se dovnitř nedostanou? Můžete se divit, že je to splnění snů... Vše se parádně zamotává, a navíc, Lola má "ukradené" šaty z divadla (hodlá je druhý den zase vrátit), a přestože se nakonec setkají s Karlou, ta ve škole řekne, že tam nebyly...

Hříšný tanec

7. ledna 2007 v 19:05 | Kiki Kutnarová |  Filmy a seriály
O čem to je?
Je to romantický film o lásce. To vám asi nestačí, že? Budu tedy mluvit dál... Mladičká osmnáctiletá Frances, kterou rodiče a starší sestra "překřtili" na Bejby, jelikož je pořád "jako malá, přijíždí s rodinou do letoviska pro postarší boháče. Bejby není nijak krásná, a navíc se nesmí líčit a česat jako její sestra Líza, ale zrovna tak ji nebaví golf a výuky tance pro lidi o generaci starší, než je ona. V hotelu pozná také taneční pár Johnyho a Penny, kteří, i když se to nezdá, jsou pouze kamarádi. Když ale Bejby jednou omylem pronikne do místnosti, kde se baví personál hotelu, pozná mezi nimi úplně jiný a divočejší tanec. Jednoho dne se ovšem dozvídá novinu - Penny je omylem těhotná, a navíc, pokud se to dozví její zaměstnavatel, vyhodí ji. Penny nemá kam jít a je jí špatně. Rozhodně nemůže tancovat na zábavách... A tak už zbývá jen jediná možnost - Frances, neboli Bejby, za ní musí zaskočit... Bejby však neumí tancovat tango ani žádné z tanců, které dvojice obvykle tancuje. A tak ji to Johny musí naučit... Během výuky se však Johny a Frances do sebe zamilují... Během společného tančení, výuky i vztahu ale nastávají různé komplikace, a navíc, Bejby ani nesmí říct rodičům, že někde tancuje...
A přikládám, samozřejmě, i obal na DVD:

Duely NIC MOC!!!

7. ledna 2007 v 18:09 | Kiki Kutnarová |  Duely
No jo!
Je sice už po 25.prosinci, ale je to stejně jeedno, protože v duelu o přátelství stejně pokračujeme, jelikož STÁLE JEŠTĚ NIKDO NEHLASOVAL!!! Pokusím se udělat tomu reklamu, ale vím, že je to pro vás těžké rozhodování! Tak hlasujte v duelech a anketách, objednejte si DVD obal nebo glitter nápis, nebo rozhodněte o budoucnosti mého blogu, co se týče článků o SuperStar!!! Tak honem, je toho tady přece dost, ne?
Kiki Kutnarová

"Šílená jízda" obal pro Terku!

5. ledna 2007 v 21:21 | Kikikutnarova |  DVD obaly
Terko,
bohužel, obal, který by sis mohla vytisknout a dát na DVD, se mi bohužel nalézt nepovedlo. Máš tu ale obal z jedné strany (takový ten hlavní obrázek, kdybys třeba jenom chtěla udělat článek, jaký obal má které DVD), a velký obrázek z oficiální (anglické) stránky filmu. Věř mi, snažila jsem se moc, ale víc jsem toho prostě nesehnala. Tady to je:
Snad jsi ráda alespoň za málo! Nevím proč, ale na tento film nemají obal vůbec nikde. Stejně se ale ještě kouknu. Promiň, že jsem toho nesehnala víc.
Kiki