SuperStar je Zbyněk!!!

21. prosince 2006 v 10:04 | Kikikutnarova |  Super Star
Hurá! Hurá! Hurá!!! Třetí českou SuperStar je Zbyněk Drda - po Báře Zemanové můj největší favorit ze všech!
Velký finálový večer byl vskutku vyrovnaný. Ale písnička Srdce hledají ukázala, že Zbyněk je o trochu zábavnější (podle mě). A možná také proto, že si vybíral zamilovanější a romantičtější písničky, než jeho konkurent David Spilka (20). I mě se Zbyňkovi písničky líbily více než ty Davidovy. Ale je jasné, že tvrdý rocker si nezazpívá Mandy jako popový a poprockový roztomilý Zbyněk Drda (19). A tak, zatímco David si vybral o něco méně romantické Behind blue eyes a ještě o něco méně romantickou písničku od skupiny Lucie, Zbyňďa vsadil na to, že -náctileté fanynky obdivují sladkého, roztomilého Zbyňka (já taky!), a vybral si ¨proto romantickou baladu a jako další stejně romantickou Mandy. A tak se všichni můžeme radovat, že ZBYNĚK DRDA JE TŘETÍ ČESKÁ SUPERSTAR!!!
Původně jsem v to ani nedoufala, ale je to tak! Zbyněk vyhrál! A přitom jsem si myslela, kdoví kolik fanynek nemá David Spilka! Vzpomínáte si, co jsem napsala do svého úplně prvního článku o SuperStar "Kluci ze SuperStar - semifinálová šestka"??? Do svého názoru na Zbyňka Drdu? "...jestli nevyhraje Bára, nenaštvu se, jedině když vyhraje Zbyněk!" No, a já opravdu nejsem naštvaná!!! I když Bára nevyhrála! (možná jste tomu rozuměli naopak - pokud nevyhraje Bára, nebudu naštvaná. Naštvaná budu pouze v případě, že vyhraje Zbyněk!, ale bylo to naopak - jestliže nevyhraje Bára, budu naštvaná, naštvaná nebudu jedině v případě, že vyhraje Zbyněk!Je to trochu moc zamotané, ne???)
Zbyňkova cesta soutěží:
Na castingu aneb úplný začátek. Eduard Klezla tehdy řekl: "A máme prvního finalistu." Nemáme. Máme třetí českou SuperStar!
První semifinálový večer. Zbyněk dojal hned poprvé. Už teď se o něm mluví jako o favoritovi.
Druhé semifinále. Zbyněk stále boduje. Jeho postup do finále je snad jistý už teď.
Třetí semifinálový večer Ano, přesně tohle zpíval i ve velkém finále! V semifinále pozapomněl text, ale fanynky mu to stejně prominuly!
První finále! Pro Zbyňka i ostatní jistě nezapomenutelný zážitek. Zbyněk začíná být více favorizován, spolu s Bárou Zemanovou a Terezou Najdekrovou!
Druhý finálový večer. Zbyněk je jednička! Fanynky dnes večer krásně dojal. Většina lidí ho dosazuje na přední příčky za nebo i před Báru Zemanovou.
Třetí finálový večer. Porota vybrala Zbyňďovi píseň "I´m learning to fly", v překladu "učím se létat". Podle poroty se Zbyněk ten večer ještě létat nenaučil, podle mě jo! A už letí ke hvězdám:-)!!!
Čtvrté finále! Muzikál mu šel, a navíc si mezi zpíváním "střihl" jeden přemet. Podle mě snad jediný finalista, který trochu tancoval. Okolo ostatních se jen motaly tanečnice, oni sami snad pouze zpívali.
ABBA...
... a Beatles..
... v podání Zbyňka Drdy v pátý finálový večer. ABBA se mu podle poroty povedla, Yesterday byla nejlepší písnička za celý večer (podle mě). Tím mě fakt dojal. Tím se do něj všechny holky zamilovaly.
Česky...
... a anglicky...
... na šestý finálový večer. Tam jsem byla! Dokonce jsem se Zbyňkem mluvila! Byl milý. A slyšet ho naživo bylo fajn.
První..
...i druhý výkon..
... v sedmém finálovém večeru se Zbyňkovi prý moc povedl. A co se mu taky nepovedlo, že?
Opět česká...
... i anglická...
...vánoční píseň v podání Zbyňka na 8. a poslední obyčejný finálový večer Tak tím Zbyněk své fanynky dostal! Vánoční atmosféra určitě dojala každou holku.
Zbyňkovo Srdce pátrají...
...romantická balada...
... a samozřejmě i Mandy...
...oslnilo lidi natolik, že se z něj stala třetí česká SuperStar!!!
A myslím, ale nevím to jistě, že SuperStar je ze Zbyňka právem. Zdál se mi zábavnější, lépe zpívající a rozhodně víc se hodící do showbyznysu než jeho rival David. O "rivalovi" ovšem vůbec nešlo mluvit. Na klucích bylo vidět, že jsou ohromní kamarádi a vypadalo to, že jim vlastně ani nezáleží na tom, kdo z nich vyhraje. Zbyněk nevypadal šťastně nebo dojatě, když vyhrál, a David zase ne smutně nebo zklamaně. Prostě jim asi připadalo, že není až tak důležité, kdo získá o pár hlasů víc, o kom napíše Blesk: "Vyhrál! Co teď???!", ani na koho budou ten večer padat konfety. CD stejně nejspíš vydají oba, a navíc i Super Star má nějaké nevýhody oproti druhému. Má smlouvu, za jak dlouho cédéčko musí vydat a vůbec všechny možné závazky. Navíc, kdo je teď úspěšnější - loňský vítěz Vlasta Horváth, nebo druhý Petr Bende? No jistě, Bende! Ale to neznamená, že nejsem ráda, že Zbyňďa vyhrál! To jsem! A jak:-)!!! Já už myslela, že vyhraje Spilka. A on podle někoho fakt vyhrál. V Blesku nebo v Aha! nebo kde že to bylo, psali: "Skutečný vítěz je David Spilka!" Jak si to vůbec mohli dovolit??? To ať si jdou podat ruku s Csákovou, která řekla Davidovi, když zpíval jednu z písní ve velkém finále, že "pro ní je stejně Super Star on." To nejde! Vyhrál přece Zbyněk! A navíc - když se večer Leoš ptal poroty, na koho by sázeli jako na vítěze, řekla, že na Zbyňka! Ta opravdu neví, co chce!!!
Konečná party. Řekněme něco jako Goodbye party ve velkém stylu. Oslavovalo se totiž Zbyňkovo vítězství. A hlavní oslavenec samozřejmě nesměl chybět:-))).
TAKŽE, JSME ZASE NA ZAČÁTKU!!! TŘETÍ ČESKÁ SUPERSTAR JE PROSTĚ PRÁVEM ZBYNĚK DRDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama