Možná začnu s duelama!

14. prosince 2006 v 16:14 | Kikikutnarova |  About blog and so on
Kde jsem to vzala?
Na http://werinkaa.blog.cz je super rubrika Duely. Werinkaa do ní už moc nepíše, a mě ten nápad na tolik zaujal, že mne napadlo to zkusit odstartovat taky (pokud vás to bude jinak zajímat, mrkňete k werince do rubriky Duely)
Omluva werince!
Drahá werinko! Nezlob se na mě, že ti chci tzn. "ukrást" rubriku, vím, že to není jako třeba bleskovky, které má každý,ale že sis to vymyslela ty sama a nikdo jiný to nemá. Takže, tady jsou má pravidla:
- ke každému Duelu připíši, že je to werinčin nápad,
- nikdy nebudu dělat ty samé duely, jakomáš na blogu ty,
- pokud si to budeš přát, okamžitě s duely skončím,
- a k tomu, jestli budeš chtít, i smažu ty staré.
Fajn? Ale prosíím, nedělej to, to si klidně radši napíšu jako motto: "Podívej se na werinkaa.blog.cz" nebo to budu psát do každého mailu nebo... No prostě, co budeš chtít!
O co vlastně jde?
Duely jsou tzv. "anketová klání dvou věcí", nebo, jednoduše, nabídnu vám dvě věci a vy musíte v anketě rozhodnout, co je lepší, případně napsat do komentáře, proč jsi hlasovala právě pro tuto věc, nebo pokud máš moc ráda oboje nebo naopak oboje nesnášíš apod. Upozorňuji, že to je nápad werinky, tedy, majitelky již zmiňovaného blogísku http://werinkaa.blog.cz. Podmíny s werinkou jsou výše, ostatní nemusí zajímat, ale pokud budete chtít, prosím, počtěte si...:-)). Jo, a nezapomeňte hlasovat v anketce, co si myslíte o duelech.
P.S. Weri, napiš mi své rozhodnutí sem do komentářů. Já ti do komentáře na tvůj blogís napsalataky něco o duelech, do tvého (v té době) nejaktuálnějšího článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikikutnarová (majitelka blogu) Kikikutnarová (majitelka blogu) | E-mail | Web | 16. prosince 2006 v 20:09 | Reagovat

Takže! Werinkaa mi to dovolila! HURÁ! Takže, pokud budete chtít hlasovat v anketě, nehlasujte, prosím, pro "Dobrý, ale co na to řekne ta werinkaa" ani pro "Celkem good, ale ta werinkaa ti to určitě zakáže", tj. odpovědi 2 a 4, protože werinkaa je SUPER a povolila mi to!

Kiki

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama