Prosinec 2006

Můj nový blog!

28. prosince 2006 v 23:53 | Kiki Kutnarová |  About blog and so on
Haló, lidi!!!
Mám nový blog! Tentokrát specializovaný na Eragona a vůbec na trilogii Odkazu dračích jezdců! A adreska je: eragon-kiki.blog.cz a upozorňuji, že to NENÍ spřátelený blog, ale MŮJ VLASTNÍ blogísek!!! Takže jestli máte rádi Eragona a spol., nebo se o něm chcete něco dozvědět, určitě tam mrknete!!!
Vaše Kiki Kutnarová

DVD obaly na přání!!!

27. prosince 2006 v 21:21 | Kiki Kutnarová |  DVD obaly
AHOJ, LIDI!!!
Vítám vás v nové rubrice!!! Můj blog, do této doby zaměřen hlavně na SuperStar, získal nový nádech - tentokrát filmový! Do rubriky "Filmy, seriály, knížky a pořady" přidávám stále více článků o filmech, které si, upozorňuji, píši ZCELA SAMA. A tak jsem se zaměřila i na DVD obaly. Dělám to z vlastní zkušenosti, jelikož jsem k Vánocům dostala spoustu přepálených DVD a neustále hledala různé obaly nebo štítky na disky (ty nikde nemůžu najít). A tak, pro ty, kteří také hledají obaly jako já, jsem připravila něco speciálního: DVD obaly na přání!!! Vy si řeknete, co chcete, a já vám obal (pokud to bude v mých silách) seženu. A co za to??? Pokud jste vlastníkem blogu, pokud vám seženu jakékoliv množství obalů, dejte si, prosím, odkaz na můj blog na svůj blogísek (třeba: "Tady seženeš obal na DVD." apod.) A jestli ne, pošlete mailem 3 kamarádům odkaz na můj blog nebo se o něm někde zmiňte. Nemáte e-mail ani blog??? Naš podmínkách se dohodnem! Takže se nebojte a řekněte si co budete chtít!!!
Kiki

Deník princezny

26. prosince 2006 v 20:56 | Kiki Kutnarová |  Filmy a seriály
Podle slibu...
Ve článečku "V pátek Deník princezny" jsem vám SLÍBILA, že budu koukat na film Deník princezny, a pokud se mi bude líbit, udělám vám o něm článek. No a protože já sliby PLNÍM, máte tu (sice maliininko se zpožděním) článek o super romantické komedii Deník princezny.
O čem to je?
Jestli jsi nebyl/a doma nebo zrovna neměl/a čas, určitě budeš rád/a, že ti popíšu, o čem filmek byl. Takže, pojednává o šestnáctileté dívce jménem Amelie (Mia) - je chytrá, ale nosí brýle a má nemoderní účes, a navíc se stydí mluvit na veřejnosti, takže není mezi ostatními příliš oblíbená. Má jen svou nejlepší kamarádku Lily. Touží ovšem po jednom z kluků ze třídy, který má ale nejspíš zájem o hezčí a oblíbenější typy (upřímně je to pěknej frajer). Jenže Miin osudný den nastane ve chvíli, kdy se sejde se svou babičkou z otcovy strany, se kterou se už patnáct let neviděla, takže se vlastně vůbec neznají - Mia žije jen s mámou. Její táta ale bohužel nedávno umřel a Mia se dozví zprávu, které nemůže uvěřit - je následnicí trůnu jednoho z malých amerických království, Genovie. Ale babička ji potvrdí, že funkci může samozřejmě odmítnout. Ale na své rozhodnutí má čas... Takže po tu dobu se prostě musí připravit na to, že se eventuálně stane královnou. A to je pro obyčejnou puberťačku přece jen trochu velké sousto - dostane vlastní limuzínu a sluhu, musí se naučit společenskému chování, tanci, dějinám své země, královským způsobům... Je tu ale i ta lepší stránka. Mladá princezna přece musí vypadat dobře - a tak ji kadeřník (samozřejmě světoznámý, a ten nejlepší - pro princeznu) změní k nepoznání. Naučí ji nosit čočky a její ošklivé zcuchané kudrny promění v krásné rovné vlasy... Takže se Mia na první pohled stane hvězdou školy - ovšem, pozor, opravdu jen na ten první. Takže snad až na Lily a jejího hodného bratra jsou všichni Miini kamarádi falešní... Jenže pak život možné budoucí princezny začne navážno. Její babička ji začne zvát do společnosti, novináři jsou všude, a navíc se na školním plážovém mejdanu všechno zvrtne. Mia pak jen doufá, že když funkci princezny Genovie nakonec odmítne, vrátí se vše do normálu. A nebo že by... Víte co? Zkoukněte ten film!
Fotogalerie - Deník princezny:
Mia a její osobní sluha (vlastně velký kamarád)
Mia očekává, s jakými povinnostmi princezny ji babička zase seznámí
Lily, Mia a jedna z jejích falešných kamarádek
Opět Mia s Lily a Lilyin bratr, vlastně Miin budoucí... ale nic. Koukněte se na film!!!!!
Princezna Amelie :-) se svou babičkou (vlastně Mia s babičkou:-)))
No, Deník princezny je fakt bezva film! A ti, co ho viděli, se mnou určo budou souhlasit. A ti, co ho neviděli, a mají rádi romantické komedie, ať si to třeba seženou na DVD! Pevně věřím, že vás ten film nezklame!!!
Jo, a pokud má někdo doma DVD Deník princezny a nemůže sehnat obal, tohle ho jistě potěší:
A pokud budete chtít, můžu vám udělat speciální rubriku DVD obaly. A obal k DVD samozřejmě přiložím ke každému "filmovému" článku. (pokud ho najdu nebo pokud film nebude teprve v kinech). A nyní pozor! Stejně jako glitters dělám teď i DVD OBALY NA PŘÁNÍ!!! Takže jestli třeba nemáte dost času nebo nevíte, jak se to dělá, napište a pokud budu moct, seženu vám určený DVD obal (ne štítek na disk!). Takže brzy odstartuji novou rubriku DVD obaly! Obaly k filmům, které mám sama ráda, samozřejmě dám k článku o filmu. Pokud se mi nebude chtít o jednom se svých oblíbených filmů psát článek, pokud si najdu obal, dám ho jednoduše také do rubriky DVD obaly, kde budou jinak pouze obaly na přání. Jo, a jestli někdo ví, kde se dají sehnat takové ty obrázky na disk k těmto filmům: Přes noc třicítkou, Pretty woman, Hříšný tanec, Zpověď královny střední školy, Sestry na Bahamách, Nevěsta na útěku, Ledové ostří 2, Slečna drsňák 2 nebo Hříšný tanec 2, ať napíše, kde!!! Děkuju.

Eragon

21. prosince 2006 v 12:21 | Kikikutnarova |  Filmy a seriály
Eragon - krásná klasická fantasy!!!
Ve středu jsem byla v kině na krásném filmu Eragon! Ale popořadě... Ve středu jsem musela jet do Prahy k doktorovi. Byla jsem naštvaná a chtěla jsem mermomocí zůstat ve škole. Teď si určitě budete myslet, že jsem a)šprtka, b)blázrn nebo c)zamilovaná do nějakého kluka ze třídy. Nene! My jsme ten den totiž měli ve škole besídku (byl to poslední den ve škole, jelikož budeme mít čtvrtek pátek ředitelské volno - no není to super?:-)) No, a já tam chtěla být, protože jsme se neměli skoro vůbec učit, jen tak popíjet čaj a mluvit o Vánocích a nasávat vánoční atmosféru. No jo, jenže do Prahy se muselo. A tak, ve středu ráno jsem vyjela s mamkou a taťkou (byla jsem u mamky, ale taťka jel s námi, prostože k doktorovi do Prahy jezdím většinou s oběma rodiči)do té Prahy. Mamce bylo špatně, a tak byla protivná, já byla naštvaná, protože a)nejsem na besídce, b)už jdeme moc dlouho, c)všude čekáme, d)máma je protivná, e)táta začíná být taky protivný, f)máma nechce, abych šla do předem slíbeného kina, protože je jí blbě, g)mě bolely nohy, h)mám špatnou náladu, ch)všichni chtějí jít všude, jen ne do kina, i)už mě to štve, j)se mi nechce k doktorovi. Možná vám teď přijde divné, že tenhle článek má nadpis Eragon, ale já jsem do toho kina přece jen šla. Jen s taťkou, protože mamce a)bylo blbě, b)fantasy jí moc neberou, c)chtěla si koupit svetr. Ale ten film se mi MOC líbil.A teď už k filmu Eragon:
O co vlastně jde? Film Eragon je trochu strašidelná a hodně dobrodružná klasická fantasy.Čekej něco mezi Pánem prstenů a Letopisy Narnie. Pokud máš fantasy rád/a jako já, vřele doporučuji!
O čem to je? Trochu složitá otázka. Určitě vám nebudu barvitě popisovat celý děj, jelikož to by se mi sem ani nevešlo. Ale ve zkratce vám to určitě povím: Takže, mladý chlapec Eragon najde na lovu v lesích zvláštní kámen. Původně ho chce prodat, ale prodavač rázně odmítne. Řekne Eragonovi poue jedno: ať kámen bezpečně schová a krutý král Eragonovi říše se o něm nesmí nic dozvědět. Z kamene se však vyklube dračí vejce - a z toho se zase vyklube drak - Safira. Jeden z obyvatelů vesnice jednoho dne vypráví o minulosti jejich země - dříve zde žili draci a jejich jezdci. Nakonec ale začali proti sobě bojovat. Říše se ujal zlý král a jediného draka v zemi teď má on. Ovšem - doba dračích jezdců se má brzy vrátit. A drak, ten se vylíhne pouze v případě, že pozná, že už je u svého pána. U člověka, který se má stát dračím jezdcem... Jednoho dne však krutý král zjistil, že zatím mladou dračici Safiru má Eragon a sám se vysmívá, že novému dračímu jezdci je teprve sedmnáct... Jeho služebníci vtrhnou do Eragonovy rodné vesnice. Jeho zachrání Safira - ovšem jeho strýčka (ten se o něj vždy staral, jelikož jeho matka odešla, když byl malý), ani ostatní obyvatele vesnice ne. Zbyl jen Eragon a Brom - muž, ktetrý vyprávěl legendu... A tak se Eragon stane dračím jezdcem. Spolu s Bromem putují na koních (na Safiře by byli moc nápadní, a navíc na ni Eragon ještě ani neumí létat) za skupinou bojovníků proti krutému králi... Eragon může se Safirou komunikovat myslí - může za to znamení na dlani, které se objeví každému dračímu jezdci. Chlapec se ale začíná učit kouzla - jako dračí jezdec se je může naučit používat. Navíc se mu ve snech zjevuje jedna dívka - Arya, kterou krutý král uvěznil na svém hradě. Zachrání jí, ale brzy přijde o svého největšího rádce, učitele i opatrovníka - o Broma. Ale nový dračí jezdec je spolu se Safirou největší nadějí jejich říše. Dokáže přemoci zlého krále? Jenomže velký problém je, že ani drak není nesmrtelný. Pokud umře jezdec, drak také. Pokud drak - jezdec žije dál. Ale jezdec musí draka chránit - stejně jako chrání drak jezdce. Zvládnou Eragon a Safira tento těžký úkol? A zůstane s nimi Arya????
Je film strašidelný? Jak pro koho. Podle mě ale ne. Víte, kdy jsem se nejvíc bála? Při reklamě na začátku! Slyšela jsem, že je to strašidelné, a bála se, kdy to začne a jestli se nazblázním strachy. Ale jakmile to začlo, přestala jsem se bát. Ale pokud jste mladší než já (nebo i starší, a nějací strašpytlové:-)), a nejste zvyklí chodit do kïna na fantasy, jestli jste dostatečně trpěliví, raději si počkejte na DVD, nebo si alespoň vezměte dospělého, jako já:-) Boje a tak podobně by vám nemusely svědčit.
Je film zamilovaný? Moc zamilovaný film není, ale na konci už to vypadá, že se Eragon zamiloval do Aryi. Nic vám ale dopředu říkat nehodlám, nechte se překvapit. Ale pozor!, nepleťte si dobrodružnou fantasy a romantickou komedii!!!
Kam na film jít? Myslím, že menší kinečka v maloměstech a na vesnicích film ještě určitě nedávají. Ale jestli se ti nechce čekat, až film "tam u vás" dají, domluv se s rodiči, babičkou, dědou, tetou, nebo (pokud jsi starší) i se sým/svou kamarádem nebo kamarádkou, nebo klidně i se svým/svou holkou nebo klukem, a zajeďte do nějakého multikina v Praze. Například ve Village cinema nebo Palace cinema už film dávno běží.
Je v kině narváno, budu na film vůbec vidět, nebývá dokonce vyprodáno? Neboj! Byli jsme v kinosále asi tak s dalšími třemi rodinami nebo páry. Vůbec se nemusíš bát, protože film se promítá každou chvíli. Takže jestli nepůjdete třeba se školou, kde vás bude určitě požehnaně, na filmek dokonale uvidíš, lístky seženeš hned, a jestli ti místo nebude vyhovovat, klíďo si o pár míst přesedni, na 97% tam stejně nikdo nesedí. No a jestli jo... Já jsem tě k tomu nenutila:-)))))!!!
Tip, kam jít, aby tam nebylo narváno, a v kolik:
Village Cinema Anděl poblíž nákupního centra Anděl film Eragon středa 14:30
Alespoň tak jsem tam byla já. Nevím, jestli příští středu hrají Eragona taky v tolik hodin, ale každopádně, mám dvě rady: pokud nechceš vidět jen přecpaný kinosál a mačkat se vedle stovky lidí, ale spíš moct trochu hlasitěji mluvit, a (pokud se rychle pustíš do popcornu), neslyšet pořád od ostatních, že děláš bordel, nechoď do kina: večer, o víkendu, ale spíš ve všední den někdy odpoledne (dopoledne se moc nepromítá).
Doufám, že vás Eragon zaujal, a jestli chcete jít do kina, tak držím palce, ať to vyjde!!!

V pátek Deník princezny!

21. prosince 2006 v 10:58 | Kikikutnarova |  About blog and so on
Zítra, v pátek 22.prosince, dávají v televizi Deník princezny! Budete se koukat? Já tedy jo!!! Už se těším, a jestli se mi ten film bude líbit, napíšu vám o něm do této rubriky článek! Co vy na to??? Teď slibuji, že se budu téhle rubrice věnovat víc. A jestli mi zbyde čas, udělám článek o Eragonovi, na kterém jsem byla včera v kině!Moc se mi to líbilo!
Kiki
náhled obrázku

Konec SuperStar!!!

21. prosince 2006 v 10:44 | Kikikutnarova |  Super Star
KONEC RUBRIKY SUPERSTAR NA MÉM BLOGU!!! OPRAVDU?????
SuperStar oficiálně skončila. V mé nejobsáhlejší rubrice SuperStar se tedy až do případné čtvrté řady nic neobjeví, už těžko budu psát, kdo vypadl, je po soutěži, vyhrál Zbyněk, druhý skončil David a třetí byla Leona. Je konec? Soutěže ano. Ovšem soutěžící přece žijí dál, nebo ne??? A tak mě napadlo, jestli chcete o finalistech SuperStar a vůbec o soutěži psát dál. Co, ptáte se možná. Tak třeba: kdo vydal cédéčko, co kdo dělá, kde má kdo koncert, jaké poskytli po soutěži rozhovory, co o ní řekli, co o kom napsal bulvár, kdo se ze SuperStar proslavil a kdo už upadl v zapomnění, co říká porota a hlavně taky, jak to vypadá se čtvrtou řadou soutěže, případně jaké do ní chystají změny apod. No a pak (pokud bude) samozřejmě i o čtvrté řadě, a té se budu věnovat stejně jako té třetí, samozřejmě (ale ohrozit to může cokoliv: soutěž už nebude, už nebudu mít blog, přestane mě to bavit...) Tak hlasujte v anketě a já vám pak řeknu, jestli budu psát o SuperStar i po soutěži, nebo ne a vrátím se až na čtvrtou řadu (ale to může být riziko... viz výše:-)))!
Vaše
Kiki Kutnarová

SuperStar je Zbyněk!!!

21. prosince 2006 v 10:04 | Kikikutnarova |  Super Star
Hurá! Hurá! Hurá!!! Třetí českou SuperStar je Zbyněk Drda - po Báře Zemanové můj největší favorit ze všech!
Velký finálový večer byl vskutku vyrovnaný. Ale písnička Srdce hledají ukázala, že Zbyněk je o trochu zábavnější (podle mě). A možná také proto, že si vybíral zamilovanější a romantičtější písničky, než jeho konkurent David Spilka (20). I mě se Zbyňkovi písničky líbily více než ty Davidovy. Ale je jasné, že tvrdý rocker si nezazpívá Mandy jako popový a poprockový roztomilý Zbyněk Drda (19). A tak, zatímco David si vybral o něco méně romantické Behind blue eyes a ještě o něco méně romantickou písničku od skupiny Lucie, Zbyňďa vsadil na to, že -náctileté fanynky obdivují sladkého, roztomilého Zbyňka (já taky!), a vybral si ¨proto romantickou baladu a jako další stejně romantickou Mandy. A tak se všichni můžeme radovat, že ZBYNĚK DRDA JE TŘETÍ ČESKÁ SUPERSTAR!!!
Původně jsem v to ani nedoufala, ale je to tak! Zbyněk vyhrál! A přitom jsem si myslela, kdoví kolik fanynek nemá David Spilka! Vzpomínáte si, co jsem napsala do svého úplně prvního článku o SuperStar "Kluci ze SuperStar - semifinálová šestka"??? Do svého názoru na Zbyňka Drdu? "...jestli nevyhraje Bára, nenaštvu se, jedině když vyhraje Zbyněk!" No, a já opravdu nejsem naštvaná!!! I když Bára nevyhrála! (možná jste tomu rozuměli naopak - pokud nevyhraje Bára, nebudu naštvaná. Naštvaná budu pouze v případě, že vyhraje Zbyněk!, ale bylo to naopak - jestliže nevyhraje Bára, budu naštvaná, naštvaná nebudu jedině v případě, že vyhraje Zbyněk!Je to trochu moc zamotané, ne???)
Zbyňkova cesta soutěží:
Na castingu aneb úplný začátek. Eduard Klezla tehdy řekl: "A máme prvního finalistu." Nemáme. Máme třetí českou SuperStar!
První semifinálový večer. Zbyněk dojal hned poprvé. Už teď se o něm mluví jako o favoritovi.
Druhé semifinále. Zbyněk stále boduje. Jeho postup do finále je snad jistý už teď.
Třetí semifinálový večer Ano, přesně tohle zpíval i ve velkém finále! V semifinále pozapomněl text, ale fanynky mu to stejně prominuly!
První finále! Pro Zbyňka i ostatní jistě nezapomenutelný zážitek. Zbyněk začíná být více favorizován, spolu s Bárou Zemanovou a Terezou Najdekrovou!
Druhý finálový večer. Zbyněk je jednička! Fanynky dnes večer krásně dojal. Většina lidí ho dosazuje na přední příčky za nebo i před Báru Zemanovou.
Třetí finálový večer. Porota vybrala Zbyňďovi píseň "I´m learning to fly", v překladu "učím se létat". Podle poroty se Zbyněk ten večer ještě létat nenaučil, podle mě jo! A už letí ke hvězdám:-)!!!
Čtvrté finále! Muzikál mu šel, a navíc si mezi zpíváním "střihl" jeden přemet. Podle mě snad jediný finalista, který trochu tancoval. Okolo ostatních se jen motaly tanečnice, oni sami snad pouze zpívali.
ABBA...
... a Beatles..
... v podání Zbyňka Drdy v pátý finálový večer. ABBA se mu podle poroty povedla, Yesterday byla nejlepší písnička za celý večer (podle mě). Tím mě fakt dojal. Tím se do něj všechny holky zamilovaly.
Česky...
... a anglicky...
... na šestý finálový večer. Tam jsem byla! Dokonce jsem se Zbyňkem mluvila! Byl milý. A slyšet ho naživo bylo fajn.
První..
...i druhý výkon..
... v sedmém finálovém večeru se Zbyňkovi prý moc povedl. A co se mu taky nepovedlo, že?
Opět česká...
... i anglická...
...vánoční píseň v podání Zbyňka na 8. a poslední obyčejný finálový večer Tak tím Zbyněk své fanynky dostal! Vánoční atmosféra určitě dojala každou holku.
Zbyňkovo Srdce pátrají...
...romantická balada...
... a samozřejmě i Mandy...
...oslnilo lidi natolik, že se z něj stala třetí česká SuperStar!!!
A myslím, ale nevím to jistě, že SuperStar je ze Zbyňka právem. Zdál se mi zábavnější, lépe zpívající a rozhodně víc se hodící do showbyznysu než jeho rival David. O "rivalovi" ovšem vůbec nešlo mluvit. Na klucích bylo vidět, že jsou ohromní kamarádi a vypadalo to, že jim vlastně ani nezáleží na tom, kdo z nich vyhraje. Zbyněk nevypadal šťastně nebo dojatě, když vyhrál, a David zase ne smutně nebo zklamaně. Prostě jim asi připadalo, že není až tak důležité, kdo získá o pár hlasů víc, o kom napíše Blesk: "Vyhrál! Co teď???!", ani na koho budou ten večer padat konfety. CD stejně nejspíš vydají oba, a navíc i Super Star má nějaké nevýhody oproti druhému. Má smlouvu, za jak dlouho cédéčko musí vydat a vůbec všechny možné závazky. Navíc, kdo je teď úspěšnější - loňský vítěz Vlasta Horváth, nebo druhý Petr Bende? No jistě, Bende! Ale to neznamená, že nejsem ráda, že Zbyňďa vyhrál! To jsem! A jak:-)!!! Já už myslela, že vyhraje Spilka. A on podle někoho fakt vyhrál. V Blesku nebo v Aha! nebo kde že to bylo, psali: "Skutečný vítěz je David Spilka!" Jak si to vůbec mohli dovolit??? To ať si jdou podat ruku s Csákovou, která řekla Davidovi, když zpíval jednu z písní ve velkém finále, že "pro ní je stejně Super Star on." To nejde! Vyhrál přece Zbyněk! A navíc - když se večer Leoš ptal poroty, na koho by sázeli jako na vítěze, řekla, že na Zbyňka! Ta opravdu neví, co chce!!!
Konečná party. Řekněme něco jako Goodbye party ve velkém stylu. Oslavovalo se totiž Zbyňkovo vítězství. A hlavní oslavenec samozřejmě nesměl chybět:-))).
TAKŽE, JSME ZASE NA ZAČÁTKU!!! TŘETÍ ČESKÁ SUPERSTAR JE PROSTĚ PRÁVEM ZBYNĚK DRDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brzy budeme znát 3.českou SuperStar!!!

17. prosince 2006 v 19:16 | Kikikutnarova |  Super Star
Zbyněk, nebo David????
Pozor! Už za pár hodin začne finále soutěže Česko hledá SuperStar! Moderátor? Leoš Mareš. Porota? Ondřej Hejma, Ilona Csáková a Eduard Klezla. Místo? Malá sportovní hala. Vypadá to úplně stejně, jako jakýkoliv jiný finálový večer. Až na pár drobností. Finalistů už je míň než porotců. Leoš vyřazuje? Drží přece oba kluky vedle sebe. Jasně, mezi těmito dvěma se rozhoduje, kdo vypadne, bleskne vám hlavou. Nene! Leoš jenom říká, komu můžete posílat hlasy. STAR 1, STAR 2 a... To je vše. Ano - jsme ve finále!!!! A kdo je tam? Zbyněk Drda a David Spilka! Já osobně teda fandím Zbyňďovi. A vy??? Ať už byste odpověděli David nebo Zbyněk, jdeme se na oba kluky podívat!

Vyhlášení!

17. prosince 2006 v 10:54 | Kikikutnarova |  Duely
A máme tu vyhlášení!
Je neděle 17.prosince... Vyhlášení duelů je tu! A z hlasy se to má následovně! V duelu o lásce jste rozhodli, že... JSTE RADŠI NEZAMILOVANÉ? NEŽLI NEŠŤASTNĚ ZAMILOVANÉ!!! V duelech můžete hlasovat dál, ale už se to nebude počítat!
V duelu o přátelství jste rozhodli, že... se bude v "duelování" pokračovat dál, jelikož v anketě ještě nikdo nehlasoval. Nechám vám na to dlouho, fine? Rozhodne se 25.prosince, jelikož před Vánoci jsem u mamky, a nezlobte se na mě,ale o Štědrém večeru se na to fakt vykašlu...:-)! Takže hlasujte, a možná ještě přidám nějaký ten duel. Pokud nebude uvedeno jinak, rozhodně bude opět do 25.12.!
Kiki

Nesnáším Tokio hotel!

17. prosince 2006 v 10:46 | Kikikutnarova |  About stars
Nevím, jestli to mám zařadit do celebrit, ale... No nic. Prostě jsem vám jenom chtěla říct, že já úplně nesnáším Tokio hotel! Fakt, a moc! Podle mě jsou HROZNÍ!!! Ale jasně, že mi neva, když je někdo má rád. I když, podívejte se na ně! Ale, víte co, radši nebudu psát, co všechno mi na nch vadí, abyste se nenaštvali! Ale jenom vám chci říct, abyste se z nich nezbláznili, protože existujou taky lidi, co je vůbec nemaj rádi. Tak jen doufám, že jsem tím neublížila nějakým fanouškům této skupiny. Já totiž tenhle fenomén vůbec nechápu! A tak, jestli se někomu líběj, tak sorry, ale jako píšu, že mám ráda Ewu Farnou, fak prostě taky píšu, že nemám ráda Tokio hotel, no.. A taky mi nebude vadit, když si někdo na blog SLUŠNĚ napíše, že nemá rád Ewu nebo Anetu nebo Šárku nebo Báru Zemanovou... Ale fakt mi vadí, když někdo píše sprostě, když toho člověka vůbec nezná. Já přece taky nepíšu nic sprostýho o Tokio hotel. Nebo jo??? Nee! Takže, pro ty, co jim fandí: přehlédněte to, nebo napište: Hm, to já je mám rád/a... (prosím, žádný sprosťárny, jen tak napište, že vám se líbí). A pokud je nesnášíte jako já? Fajn! Napište, ať vidím, že v tom nejsem sama! Jo, a budeme hlasovat!!! Máte Tokio hotel spíš rádi, nebo se se mnou shodnete! Ať hlasuje každý, kdo sem přijde!
Kiki

Druhý duelík - o přátelství!

15. prosince 2006 v 15:39 | Kikikutnarova |  Duely
Tákže! Od werinky ( http://werinkaa.blog.cz ) mám povoleno dělat duely, které si na svůj blog ona sama vymyslela! Děkuju, weri!
A teď rovnou k věci: Mám tu další duel! A tak se vás ptám:
Co je lepší?
Nemít žádné kamarády...
...nebo...
... mít spoustu kamarádů, kteří vás potají nenávidí?
Colorfullky objeveny na blogísku: http://koda.blog.cz
Otázce vždy odpovídá colorfullka nad ní! Vím, že vám se to třeba k tomu moc nehodí, ale mě to přijde takový poetický...
Tak HLAVNĚ hlasujte, protože v neděli 17.prosince vám řeknu, kterou možnost byste radši (stejně jako ve včerejším duelu o lásce!)
Já teda nevím, co vybrat... V anketách si vždycky hlasuju sama, ale teď fakt nic nedám! Ale u tý starý jednoznačně nešťastně zamilovaná (já jsem prostě nevyléčitelná romantička, noo..:-))

První duelík - o lásce pro holky!

14. prosince 2006 v 17:14 | Kikikutnarova |  Duely
Duely jsou nápadem majitelky následujícího blogu: http://werinkaa.blog.cz a říkám, je to její nápad a já jí ho neberu!
Takže, teď rovnou k věci: Je to duel o lásce pro holky (ale klidně i pro kluky!) Takže já se vás ptám:
Co je lepší:
Být nešťasně zamilovaná...
...nebo...
...nebýt vůbec zamilovaná?
Colorfullky jsem nalezla na: http://koda.blog.cz !
Faktu odpovídá vždy colorfullka nad ní! Vím, že se vám to k tomu třeba moc nehodí, ale mě se to líbí... Je to takový poetický...
Hlasujte v anketě "Tak co?"! To je přece na duelech nejdůležitější!

Možná začnu s duelama!

14. prosince 2006 v 16:14 | Kikikutnarova |  About blog and so on
Kde jsem to vzala?
Na http://werinkaa.blog.cz je super rubrika Duely. Werinkaa do ní už moc nepíše, a mě ten nápad na tolik zaujal, že mne napadlo to zkusit odstartovat taky (pokud vás to bude jinak zajímat, mrkňete k werince do rubriky Duely)
Omluva werince!
Drahá werinko! Nezlob se na mě, že ti chci tzn. "ukrást" rubriku, vím, že to není jako třeba bleskovky, které má každý,ale že sis to vymyslela ty sama a nikdo jiný to nemá. Takže, tady jsou má pravidla:
- ke každému Duelu připíši, že je to werinčin nápad,
- nikdy nebudu dělat ty samé duely, jakomáš na blogu ty,
- pokud si to budeš přát, okamžitě s duely skončím,
- a k tomu, jestli budeš chtít, i smažu ty staré.
Fajn? Ale prosíím, nedělej to, to si klidně radši napíšu jako motto: "Podívej se na werinkaa.blog.cz" nebo to budu psát do každého mailu nebo... No prostě, co budeš chtít!
O co vlastně jde?
Duely jsou tzv. "anketová klání dvou věcí", nebo, jednoduše, nabídnu vám dvě věci a vy musíte v anketě rozhodnout, co je lepší, případně napsat do komentáře, proč jsi hlasovala právě pro tuto věc, nebo pokud máš moc ráda oboje nebo naopak oboje nesnášíš apod. Upozorňuji, že to je nápad werinky, tedy, majitelky již zmiňovaného blogísku http://werinkaa.blog.cz. Podmíny s werinkou jsou výše, ostatní nemusí zajímat, ale pokud budete chtít, prosím, počtěte si...:-)). Jo, a nezapomeňte hlasovat v anketce, co si myslíte o duelech.
P.S. Weri, napiš mi své rozhodnutí sem do komentářů. Já ti do komentáře na tvůj blogís napsalataky něco o duelech, do tvého (v té době) nejaktuálnějšího článku.

Vyřadili Leonu!

12. prosince 2006 v 17:25 | Kikikutnarova |  Super Star
Poslední dívka, která ve finále zbyla, dojela na vánoční písničky! To odhadovala i Ilona Csáková. (jejíž psničku zrovna v neděli zpívala!) Hejma i Klezla prorokovali konec Davidu Spilkovi, kterému bych to přála i já, ale na to má bohužel moc fanynek. Ale David se mi líbil také, Zbyňkovi teď fandím nejvíc... Vyřazení Leony jsem čekala už dávno. Zpěv, jak již říkám, hodnotit neumím, ale porota ano, a ta Leoně často něco vytýkala - intonaci, zapomenutí textu... A vůbec, Leona není až tak moc hezká, na což někteří lidé bohužel dají, a za velikou favoritku považována nebyla. A, jak říkám, Leonino vyřazení jsem předvídala už dávno. Ale, i tak je Leona moc milá, však jsem se s ní i setkala (viz článek "Byla jsem na 6.finálovém kole" v této rubrice). Ale co, má přece bronz, a to je úspěch! A jaký! O hodně větší než loni!
Tedy, musím přiznat, že jsem před vánočními písněmi dala přednost Snowboarďákům, takže jsem to kolo neviděla, čili to nebudu tolik okecávat. No, hm... To měla Lea fakt vlasy jak vánoční stromeček, nebo se jen tak lesknou ve světle:-)??? Ne, měla jsem Leu ráda! Je fajn, doufám. A tak, Veselé Vánoce, Leono, a zazpívej si zase nějkou vánoční píseň, pro tentokrát třeba Nesem vám noviny, u vánočního stromku!!!
Už je to jasné! Třetí česká SuperStar bude kluk - Zbyněk, nebo David!
SuperStar ještě neskončila, a já mám tolik nových fakt o nové SuperStar! Prostě věštím budoucnost!
Fakta která jsem vyvěštila o nové SuperStar!
- bude to muž
- bude již plnoletý
- bude mu mezi 19 a 20 lety
- jeho křestní jméno nebo příjmení začíná na D (jedno z toho!)
- porotci ho většinou chválí
- už delší dobu je jedním z favoritů
- náctileté fanynky se do něj zamilovávají
Přísahám, že všechna fakta budou na 100% pravdivá!
Umím věštit? Ne! Tak se na to podívejte:
Ee.. Na to taky, ale myslím na to, jak jsem "vyvěštila" SuperStar!:
Poslouží nám fotka! Podívejte se na oba kluky a říkejte si:
- OBA jsou mužského pohlaví
- dospívá se v 18, Zbyňkovi je 19 a Davidovi 20
- Davdovi začíná křestní jméno na D, stejně jako Zbyňkovi Drdovi příjmení!
- většinou OBA dostávají od porotců jen samou chválu, tudíž jsou OBA favority
- a neříkejte, holky, že se vám David nebo Zbyněk nelíbí!
Tak co? Umím věštit???

Báááááárááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(((((((((

12. prosince 2006 v 16:31 | Kikikutnarova |  Super Star
Tak to už přestává VŠECHNO! Vyhodili největší favoritku, nejlepší zpěvačku a člověka, kterému jsem fandila nejvíc!!!
JAK SE TO JENOM MOHLO STÁT????
Soutěž česko hledá SuperStar opustila čerstvá "sedmnáctka" Bára Zemanová. Jak je to ale možné? Bára patřila mezi největší favoritky tohoto kola - a pokud nějaký zpěvák jako je Zbyněk Drda nebo David Spilka zpíval velmi dobře, netvrdilo se, že by "mohl vyhrát", ale že by "mohl konkurovat Báře Zemanové". Byla prostě poklad. Porotci ji brali jako úžasnou zpěvačku, soutěžící a Leoš Mareš zase jako valikou sympaťačku. A fanoušci a diváci? Za obojí! A jak je tedy, proboha, možné, že vypadla? Fandila jsem jí ze všech nejvíc! Na 100%! Vždyť ona byla - co to říkám, JE - milá, skvělá, hezká, hodná, sympatická, a hlavně výborně zpívala. A kdo se může radovat? Snad jedině sázkové kanceláře, protože Bára byla soutěžící, na kterého se nejvíce sázelo. A tak si prozatím mohou kanceláře nechat "své" peníze u sebe. Ale zbytek národa smutní - já, moje nejlepší kámoška Hanka, spousta dalších fanoušků, ostatní soutěžící, kteří ji měli rádi, včetně Mareše, porota, která ji brala jako jednu z nejlepších, jestli ne úplně nejlepší, a hlavně Ondřej Hejma, který má šanci 1:2, že si dá k obědu smažený slamák, jalikož Leona Černá je stále ještě ve hře. No, zkrátka, Česko truchlí skoro celé. A přitom si za to může samo! Kdyby poslali víc hlasů... No, hm, radši budu zticha, protože já jsem jí taky žádný neposlala... Ale myslela jsem, že to není třeba, protože Bára se stejně dostane do dalšího kola... Hm, a nedostala :-((((.............
Bářina dlouhá cesta soutěží...
Na castingu aneb úplný začátek:
1. semifinálový večer:
2.semifinálový večer:
3.semifinálový večer:
1. finálový večer: Hity 21.století:
2.finálový večer: rockové balady:
3.finálový večer: výběr poroty:
4.finálový večer muzikálový:
5.finálový večer ABBA a Beatles:
(Beatles)
(ABBA)
6.finálový večer: 80.léta:
(česky)
(anglicky)
7.finálový večer filmových hitů - Bára vypadla:
(sladce omámená)
(cizokrajný hit)
A je konec:
Goodbye party (bohužel její):
Trochu "zvláštní" loučení se Zbyňkem...
...a Davidem.
Doufejme ale, že Barunce úplně neodzvonilo! Proboha, bramborová medaile v SuperStar, nejsledovanější soutěži v České republice, přece není málo! (Přece jen by se hodil ten transparent "Barbora, Barbora, není žádná brambora!" - viz článek "Byla jsem na 6.finálovém kole!") A tak jen v skrytu duše doufám, že nedopadne jako nějaká Petra Páchová nebo Veronika Zaňková (kdoo??), a neskončí úplně neznámá, ale že bude spíš jako první česká SuperStar Aneta Langerová, která právě vyhrála Zlatého Slavíka! Takže, Barboro - bramboro, gratulujeme k té brambůrkové medaili a doufejme, že nebudeš jako tzv. "rychlokvašky", ale že budeš známá ještě HOODNĚ dlouho! A taky že nebudeš pořád "ta holka ze SuperStar", ale "paní zpěvačka"! Ale pořád ještě musím brečet: "Chudinka Bára, nabude třetí česká SuperStar...":-((((((((((