Byla vyřazena Tereza Najdekrová!

14. listopadu 2006 v 17:46 | Kikikutnarová |  Super Star
Porota vybrala špatnou písničku Tereze Najdekrové - anebo prostě byla nejhorší zpěvačka z finálové osmičky nebo nejmíň sympatická. Každopádně, za třetí finálový večer poslali diváci nejméně hlasů právě Tereze. Je to zvláštní, protože Tereza byla považována za favoritku a jednu z nejlepších zpěvaček a sázkové kanceláře dokonce sázely na ní jako na vítězku. Nicméně, divácké hlasy mají své slovo a Tereze nepomohl ani plyšák, kterého chtěl Leoš Mareš potrestat. Nakonec se hodně brečelo, brečela hlavně samozřejmě Tereza a pak také Roman Lasota, který nakonec čekal na konečný ortel ve dvojici s Terezou, Jeden z nich musel z kola ven. A ani netušil, že příští týden to čeká na něj...
Tereza zazpívala Alanis...
...ale ani ta jí nepomohla!
Tereza a Roman v ringu
Opravdu si Terka vypadnutí zasloužila? Co řekla na její výkon porota?
Bohužel se mi nepodařilo sehnat na netu celé hodnocení poroty, ale matně si vzpomínám, že "Tereza si výkon užila", i když tam možná nějaké nepatrnosti byly. Ovšem nikdo z porotců nepředpokládal, že by měla soutěž opustit právě Tereza Najdekrová. A jak Leoš Mareš později připomínal, "netrefil se ani pan profesor".
Jo a jinak sorry, že to píšu tak pozdě (dokonce ažý po vyřazení dalšího z nich, Romana Lasoty.) Názory na Terezku pište do komentářů a hlasujte v anketě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama