Listopad 2006

Ewa Farna

30. listopadu 2006 v 20:20 | Kikikutnarová |  Stars - životopisy
No, měli jsme udělat referát do hudebky o naší oblíbené písničce. Já si vybrala "Měls mě vůbec rád" od nové hvězdy Ewy Farne, a jelikož mám Ewu moc ráda a do referátu jsem psala hlavně o ní, přináším vám referát o Ewě jako článek o celebritě.
Ewa Farna
Teprve třináctiletá Ewa Farna je na svůj věk hodně známá v českém showbyznysu. Její úplně první písnička "Měls mě vůbec rád" a videoklip k již jmenované písni vzbudily rozruch. Ewina píseň od začátku boduje v hitparádách, v rádiu se hraje každou chvíli. Nedávno Ewa Farna vydala své první album, které se jmenuje stejně, jako již zmiňovaná Ewina nejznámější písnička - Měls mě vůbec rád. Narodila se 12.8.1993 v Třinci. Ve volném čase ráda lyžuje, dokonce závodně za Ski Beskyd Velká Rača, nebo poslouchá zpěvačky jako je Kelly Clarkson nebo Pink, či skupinu Simple Plan. Vyhrála již několik soutěží: v roce 2004 okresní soutěž Frýdek-Místku, v roce 2005 evropský festival v Polsku, a nově v roce 2006 i televizní soutěž Šance na úspěch.
Ewa však tvrdí, že původně zpěvačkou vlastně ani být nechtěla.Chtěla se stát architektkou. Zpěv ji bavil, ale nenapadlo ji, že by se jím mohla živit, i když přiznává, že se už jako malá ráda hlásila na pěvecké soutěže a chodila do školního sboru. Ovšem i když se proslavila jako zpěvačka, na školu nezanevřela. Tvrdí, že chce rozhodně žít jako normální teenager a dostudovat.Nyní chodí na základní školu do 8.třídy. Někdo se mylně domnívá, že Ewa je Polka, jelikož nemá české jméno a i nějaká česká slova ji občas dělají problém. Není to ovšem pravda, Ewa je ze Slezska. Ale, jak sama říká, občanství má české, ale národnost polskou. Říká se, že zpívá jako 1.česká SuperStar Aneta Langerová, ale tvrdí, že do SuperStar by určitě nešla, i kdyby se (kvůli věku) směla přihlásit. Stejně jako Aneta ovšem Ewa odmítá zpívat na playback. Říká, že lidé, kteří přijdou na její koncert, by měli slyšet písničku, jak ji prožívá teď, a ne tak, jak byla nazpívána ve studiu. Jejím největším úspěchem v soutěžích je prý již zmiňovaná "Šance na úspěch". Na jedné z podobných soutěží si jí ale všiml producent Lešek Wronka, a tak se Ewa Farna stala slavnou, také díky rozhovorům v časopisu BRAVO a rádiu Evropa 2. Po hitparádě T-music na TV Prima se song Měls mě vůbec rád vyšplhal i na přední příčky známé hitparády Eso TV Nova, které byla Ewa nedávno hostem. A co Ewa očekává od své budoucnosti? Říká, že nemá žádné konkrétní cíle, i když cena jako je např. Český slavík, by ji potěšila. Jinak si ale myslí, že největší radost bude mít, když bude svou hudbou těšit lidi a přinášet jim svými písněmi dobrou náladu.
Ewa koncertuje v České republice a zároveň i v Polsku, i když poslední dobou dává přednost právě rodnému Česku.
Informace o Ewě:
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkami
Nejoblíbenější nápoj: Multivitamín a voda
Znamení: Lev
Výška: asi 165 cm
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Sestra: Magdaléna
Bratr: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora
Přezdívky v rodině: Ewka, Ewusia a ve škole Ewa
Zkrátka, Ewa je nejmladší zpěvačka a zároveň jednou z největších nadějí české pop-music.
Písnička
"Měls mě vůbec rád"
Již zmiňovaná nejznámější písnička Ewy Farne se jmenuje Měls mě vůbec rád. Ewě se tento singl líbí, a proto jej nazpívala. Hit Měls mě vůbec rád nazpívala i zpěvačka Belinda a další zpěváci v jiných zemích, každý ve své řeči, takže nikdo vlastně netuší, kdo píseň složil nebo napsal, i když český text je originální.
Ewa vydala album, na kterém je kromě této písničky ale také dalších 11. Doufejme, že Ewa se stane důležitou součástí showbyznysu a že tato vycházející hvězda zůstane v našem popmusic ještě dlouho.
Stáhněte si písničku Ewy(Měls mě vůbec rád)! Tady:http://stahuj.webgarden.cz/file/520248

Něco o mě!!!

29. listopadu 2006 v 21:57 | Kikikutnarová |  Me
Řekla bych, že už by jste se o mě měli něco dozvědět. Teda, možná o mě už něco víte, ale řeknu vám i podrobnosti (třeba jak vypadám) a i ty základní informace pro ty, co mě ještě neznají. Takže, tohle je následující dotazník o mě:
Jméno: Kristýna
Věk: 11 let
Bydliště: Nymburk
Rodiče: Pavel a Lucie, rozvedení
Oblíbený předmět: angličtina
Oblíbená barva: světle modrá (nebeská), růžová
Oblíbené zvíře: pes, kočka, křeček
Vlastní zvířata: křeček Matylda, pes Jimmy (ten je ale u babičky)
Rodinná zvířata: babiččin pes Domča, 10 koček na chalupě
Oblíbený zpěvák/zpěvačka: Šárka Vaňková, Aneta Langerová, Barbora Zemanová, Ewa Farna
Oblíbené jídlo teplé/studené: řízky/všechno možné!
Vlasy: dlouhé, žlutohnědé, husté
Postava: spíš silnější
Výška: tak akorát:-)
Nejneoblíbenější předmět: tělák, přírodověda, občas i matika
Nejneoblíbenější barva: to nevím, v podstatě mám ráda všechny
Nejneoblíbenější zvíře: určitě pavouk
Nejneoblíbenější zpěvák/zpěvačka: všichni z Tokio Hotel (je to úplnej děs!)
Nejneoblíbenější jídlo teplé/studené: houby, špenát, bramborový, plněný a jahodový nebo švestkový knedlíky (FUUJ!), na studený si nevzpomenu, ale určitě nějaký je
Nejlepší kamarádky: Hanka, Míša a Bára
Kluk, co se mi líbí: neřeknu:-)
Třída, škola: 5.B, ZŠ Letců R.A.F. Nymburk
Oblíbený film: různě - romantické komedie (Pretty Woman, Deník Bridget Jonesové), fantasy (Harry Potter, Letopisy Narnie), rodinné filmy (Sám doma), komedie pro teenagery (Jeden den v New Yorku a další filmy s Olsenkami)
Oblíbený seriál: asi Rodinná pouta
Oblíbený pořad nebo zábava: jednoznačně SuperStar!
Oblíbená reality show: asi ty typu VyVolení a Big Brother
Nejneoblíbenější film: jó, tak to nevím, asi dramata a tak, ty smutné filmy, ale na druhou stranu, blbosti pro batolata mě taky moc neberou...
Nejneoblíbenější seriál: to nevím, protože na seriály, které mě nebaví, nekoukám :-)
Nejneoblíbenější pořad nebo zábava: to nevím, snad všechny, co znám, mě tak nějak baví, ale když už, tak ty diskusní pořady, kam si pozvou celebritu a jen tak kecaj
Nejneoblíbenější reality show: asi "Moje milá tchyně" (to je pěkná blbost!) a "Chůva v akci" (je to sice občas zajímavý, ale pohled na ty děsný děti a řvoucí rodiče je dost nepříjemnej...)
Kdybyste ještě přišli na něco, co by vás o mě zajímalo, nebo na co jsem zapomněla, napište do komentářů. Kiki

Od Kiky

29. listopadu 2006 v 14:57 | KIkikutnarová |  For me
Ahoj lidi!
Vyhrála jsem další diplomy a ikonky na blogu Kiky, jehož adresa je http://coolovy.blog.cz/, a to za bleskovku. Jo a Kikčin blog je jinak super a pokud by sem zavítala ještě jednou, nabízím jí spřátelení blogísků!
Moc děkuji, Kiko!

Byla jsem na 6.finálovém kole!

28. listopadu 2006 v 21:57 | Kikikutnarová |  Super Star
Fantastický zážitek, můj vlastní! Na 100%, ne, na 1 000 000% si to přečti!!!!
Už jsem se tu svěřovala, že budu mít lístky na jeden z finálových večerů. Že tam půjdu. Žádné BUDU MÍT lístky, žádné PŮJDU tam! Já jsem ty lístky MÁM! Já tam BYLA! Bylo to prostě FANTASTICKÉ!!!!! Věřím, že 90% lidí, co toto čtou, mi nebudou věřit. Ale pro těch 10% píši následující řádky. Tak tedy pěkně od začátku aneb uskutečněný sen začíná...
Určitě se mi nedivíte. Nemohla jsem se dočkat jak divá!!! Bylo to lepší než autogramiáda, o víc než 100% lepší než televizní přenosy, prostě lepší než všechno, co se mohlo kolem SuperStar. Jedu na jedno z finálových kol!!!!!!!!! Zázrak! No, a tak jsem se tedy těšila jak blázen. A kdo by se divil, že jo? Ale hned se naskytlo pár problémů, ten větší, že jsem chtěla transparent, že fgandím Báře, ale nevěděla jsem, co tam mám napsat (již hotový transparent "Barbora, Barbora, není žádná Brambora!" táta rázně odmítl, že "s tímle tam se mnou nepůjde, to je urážka" atd. Ani jsem se mu nedivila.) Druhý, o něco menší problém, bylo, že jsem neměla s kým jít. Táta nechtěl, babička taky ne, ale nabídli se teta a děda. Takto táta nechal napsat na Irenu Kutnarovou, protože tak se jmenuje teta i babička, tím pádem to mělo nejvíc variant, aler jako na potvoru, teta měla zkoušku s kapelou a babička si prostě jen tak zlomí ruku na schodech! No není to pech? Ale naštěstí to nebylo přímo na jméno, čili se tedy nakonec obětoval dědula (jak z legrace říkám dědovi). No a pak byl ještě naprosto miniaturní problém, což bylo, že jsme nevěděli,. kam, jet, jelikož nikdo z naší rodiny netušil, kde je Malá sportovní hla, ale co, to je maličkost, která mě, okouzlenou vidinou Báry, Zbyňka a Martina naživo, vůbec nezajímala. No, ale i přes všechny problémy jsem v neděli přišla od mamky místo v šest už ve čtyři. Přijde vám to určitě divné, protože SuperStar přece začíná až v osm, ale když vezmete v úvahu:
a)přípravu,
b)vypadnutí z domova (v mém případě dost dlouhá záležitost),
c)minimálně hodinovou cestu od nás do Prahy,
d)tak možná i hodinové motání po Praze a hledání Malé sportovní haly,
e)že tam máme být už v sedm,
určitě vám to bude připadat spíš pozdě než moc brzy. No, a tak jsme zkrátka kolem čtvrt na šest s taťkou dědulou dorazili k Velké sportovní hle, kde spousta nadšených fanoušků čekalo na hokej. Následovala chvíle motání, než jsme našli vstup do Malé sportovní haly. "Vstup", tzn. obrfronta, dvě stě lidí, kteří se o půl šesté tísnili před halou, kam měli dorazit v sedm. Byla to fronta skoro jak na autogramiádě. No, ale alespoň se to tam tolik nemačkalo. No, bylo fakt brzo. Po chvíli začali tak po dvaceti pouštět dovnitř. Fronta byla dlouhá, ale nakonec jsme se dočkali.Než jsme tam vešli, museli jsme odevzdat bundy. Pak nás prohledali. Nakonec jsme mohli vstoupit do chodby před halou. A vtom jsem ji uviděla! Uprostřed hloučku stála, sice už vypadlá, ale přece jen - Soňa Pavelková! Bodyguardi nechtěli pouštět k finalistům a exfinalistům fanoušky a nechtěli, aby podepisovali. Soňa se jich však snažila pár rozdat. Bodyugard ale rozkázal, že už ne. Já byla poslední, komu se Soňa podepsala. A tak si dávala záležet, dokonce napsala i věnování. Kristýnce. Byla opravdu moc milá. Zatímco dřív na mě působila spíš odzle, vůbec taková není, a je vidět, že o své fanoušky stojí! Narozdíl od Ondřeje Brzobohatého, který seděl v publiku, a na něhož Leoš Mareš upozornil. Všichni se k němu o přestávkáchj hrnuli pro podpisy, a on si pak klidně řekl bodyguardům, že už ho otavují a podepisovat už nebude. No, ale zpátky k okamžiku, kdy jsme vstupovali do haly. Když jsem tedy odešla od Soni (lépe řečeno, Soňa odešla ode mě a já se pak vzdálila blíž ke vchodu do haly, kde už přímo byly sedačky a pódium. Soňa se podepisovala v podstatě na "chodbě" (hodně velké). No, a tak jsme se usadili. Já měla krásný transparent "Bára je SuperStar", který narozdíl od brambory neurážel. Samozřejmě fandím i Zbyňkovi a Martinovi, ale Báře asi nejvíc. Děda nechtěl, abych někam běhala, ale nešlo to. Každou chvíli jsem běžela z haly na chodbu a hledala znovu někoho ze SuperStar. A nepromarnila jsem. O zábradlí se opírala Leona Černá! A žádný shluk kolem ní, žádný dav fanoušků. Mluvila zřejmě s někým z rodiny, z televize nebo z tisku, a já počkala, až na chvíli přestanou mluvit,m a vmísila se do hovoru. "Prosím vás, nemohla byste se mi podepsat?" Řekla mi, že bohužel nemají dovoleno se podepisovat teď. Ale co! Hleděla jsem jí z pěti centimetrů do očí, mluvila jsem s ní... Jednoduše zázrak! Dědula mi, když jsem se vrátila na místo, řekl, ať už nikam neběhám - ale kdepak já! A i teď se mi to vyplatilo! Chvíli jsem z velmi malé vzdálenosti sledovala Leonu, a pak si na druhé straně chodby všimla Zbyňka! Zrovna dělal rozhovor a já se na něj dost zblízka dívala. Pak odcházel a proběhl tak 10cm ode mě (nepoznám, jakl daleko mohl být! Na geometrii fakt nejsem nejlepší!). "Prosím vás, nemoh byste se mi podepsat..." hlesla jsem a podstrkovala mu transparent, jelikož to byl jediný papír, který jsem zde měla. Byl tam už i podpis Soni. "Promiň, za chvíli."řekl. Asi někam pospíchal. Ale viděla jsem ho vážně zblízka!!! A tak jsem šla zpátky za dědou. Už přišel jakýsi předmoderátor a říkal,kdy máme tleskat, že nemáme vstávat atd. A pak nás taky bavil. Pár diváků si šlo zazpívat nebo zatancovat na pódium a dostali za to "fandící tyče" (nafukovací tyče, kterými se mlátí o sebe, když přichází váš favorit). Taky jsem se hlásila, ale moderátor mě nevybral. Možná dobře, protože bych se před tou tisícovkou lidí styděla. No, a pak to začlo! Znělka a pokyn od režiséra "Velký potlesk!" Publikum zahřmělo. "Peklo!" oznámil režisér a všeobecné tleskání, řvaní, fandění, pískání, dupání, třaskání, mlácení a mávání transparenty dosahovalo vrcholu. aA pak to přišlo. První byl na řadě Martin. Řvala jsem samozřejmě jak blázen. Nebudu vám popisovat výkony nebo hodnotit zpěv, protože za prvé hodnotit zpěv nemůžu, jelikož zpívám hůř než finalisté a hudbě příliš nerozumím, a hlavně všechno znáte z televizních obrazovek. A tak můžu hned přeskočit na Leonu. O první přestávce jsem se šla podívat na hlouček fanoušků, a doufala, že tam zas někdo podepisuje. Podepisoval, ale byl to Ondřej Brzobohatý. Skoro ho nešznám a ani mě nezajímá, a tak jsem si pro podpis nedošla. Poté zpíval David Spilka. Nevím, co k výkonům říkat. Ale to vůbec neznam,ená, že mě to nebavilo nebo by to nebylo zajímavé! Jasně, že bylo! Ale poslouchala jsem písnoičky, porotu, soutěžící, moderátora atd. a snažila se co nejvíc fandit. A potom přišla BÁRA! Byla SUPER! Držela jsem transparent a moje hodná sousedka mi udělala místo, protože přímo přede mnou seděly dvě holky s velkým transparentem shodou okolností také pro Báru, a kdybych zůstala na svém místě, nebyl by můj transparent. Řvala jsem, samozřejmě, HODNĚ. Na každé špatné hodnocení poroty NÉÉ!!, na každé dobré JÓÓÓ!! a tak. A pak přišel Zbyněk. Začínala jsem se otrkávat a ze všeho nejvíc mě bavilo v naprostém tichu zařvat: "ZBYNĚK!!!", takže se všichni v okolí tří řad otočili, kdo to huláká. Tím všichni dozpívali a měla se zpívat druhá píseň. A to byl řev. Řvala jsem dokonce i na Leonu a Davida, kterým tolik nefandím. Nemyslím normální řev s publikem, to jsem řvala v jednom kuse, ale myslím výkřiky do ticha: "MARTIN!" "LEONO!!!" "DAVID!!!" Ale můj největší řev byl na druhou Bářinu píseň. Přímo za šíleně hulákající muziky jsem řvala na maximum "BÁÁÁÁÁÁÁÁRAAAAA!!!!!!!!!!", ale přes řvoucí písničku to nebylo slyšet. Mávala jsem transparentem jak divá (Bára). Ale můj nejlepší výkon za celý večer byl při konci této Bářiny písničky. Nejspíš jste si nevšimli, ale jestli máte třeba náhodou tentodíl na videu, pusťte si konec Barčiny druhé písně. Leoš Mareš řekl něco jako: "Uvidíme, co tomu řekne porota." A mě se zachtělo zahrát si na porotu, a tak jsem v tom tichu zařvala : "BÁRA JE NEJLEPŠÍ!!!!" V televizi to bylo doopravdy slyšet. VÁŽNĚ. Taťka to nahrával na video. A pak přišel Zbyněk, a já samozřejmě do ticha: "ZBYNĚK!!!" Ale myslím, že to v telce slyšet nebylo. Všichni dozpívali. Šla jsem do chodby, a tam byla, na stejném místě, jako předtím Leona, Terezka Najdekrová. Nevěřili byste, jak STRAAAŠNĚ byla milá. Z jejího hlasu zněla lítost, že se mi nemůže podepsat. Nesmí. I když už je vyřazená, má to zakázané. Nevím, proč pořád hlídají i finalisty, kteří už vypadli! Řekla mi, že budou podepisovat ve vyšším patře. Tak jsme tam s dědulou čekali. Za chvíli ale procházeli kolem členové orchestru a kameramani a řekli, že finalisté odešli zadním vchodem. Nedá se nic dělat. Finalisté za to určitě nemůžou. Organizátoři soutěže jim to přikázali. Ale nevadí. Viděla jsem je, mám podpis Soni, a to přece stačí!
Přijeli jsme domů do Nymburka až někdy o půlnoci. Konečně vím, co to je "spát" ve škole! Díky dávce kofeinu v cole a buzení od kamarádek jsem neusnula úplně, ale spát se mi fakt chtělo!

Chudák Martin :-( !!!

28. listopadu 2006 v 20:27 | Kikikutnarová |  Super Star
Byla jsem tam - a hned druhý den vyhodili Martina!!!
Bohužel se podle podnadpisu nedá poznat, jakým hlasem bych to řekla. Ale asi tím svým nešťastným hlasem. Jakmile by můj super nešťastně nevinný hlas někdo slyšel, zalekl by se jak zní ublíženě, a kdovíco se nestalo. Mě vůbec nic, nýbrž člověku, kterého jsem nikdy neviděla. No, vlastně viděla, ale na dvacet metrů a možná i na víc, nejsem na geometrii nejlepší. Možná taky na míň. No nic. Zkrátka, po večeru, kdy se zpívala 80.léta, vyhodili Martina Ševčíka, kterému jsem poslední dobvou DOST fandila. Jako Báře a Zbyňkovi. Bylo mu to moc líto, a určitě i Báře Zemanové, se kterou měli zřejmě blízký vztah.
Martin a Bára v konečném "souboji"!
Chudinka! Martin se loučí s největší kamarádkou Bárou...
...Leoš jemu i Báře otíral slzy
No coment! Stále smutné loučení!
No hurá! Konec párty, konec dortu... a konec slziček!
To je mi fakt líto, že Martin vypadl. Mě se moc líbil. Ale nedá se nic dělat...

Vypadla Soňa (píšu to pozdě, ale přece!)

28. listopadu 2006 v 20:15 | Kikikutnarová |  Super Star
Vyřazena byla Soňa Pavelková!
Moooc dobře vím, že to píšu děsně pozdě, ale teď jsem byla u mamky a měli jsme rozbitej počítač - a v neděli jsme HLAVNĚ byli (opět s dědulou, jak dědovi z legrace občas říkám) na jednou z finálových kol SuperStar (zpívaly se 80.léta), ale o tom až později. Teď o vyřazení Soni. Že vypadne Soňa jsem docela čekala. Dokud jsem jí nepoznala osobně (FAKT!!!), zdála se mi trochu nafoukaná a trochu moc odrzlá (ale už se mi to nezdá!) No, každopádně, když se zpívaly písně od ABBY a Beatles, vyxpadla Soňa Pavelková, na první pohled nic moc, na druhý pohled milá holka!
Martin a Soňa spolu válčí v konečném ringu! Přála jsem výhru Martinovi a stalo se - zatím!
Dojemné loučení Soni a Martina. Už je rozhodnuto - vypadává Soňa.
Nešťastnou Soňu se snaží utišit Leoš Mareš. Marně, líto je jí to stejně...
...jak vidíte i zde. Chudinka!
Blíží se good bye party - a slzy jsou pryč!
A tady už se slaví - smutek zapomenut!

1.opravdová bleskovka!!!

17. listopadu 2006 v 20:07 | Kikikutnarová |  Bleskovky
Konečně! Vím, že obrázek 1.bleskovce není vidět obrázek, a tak to nebylo možno uhodnout!:-) A tak vám přináším novou bleskovku, tentokrát pouze textovou, ale zapeklitě těžkou!
ODPOVÍDEJTE NA NÁSLEDUJÍCÍ OTÁZKY:
1.Kolik mi je let? (možná už jsem to napsala někde na blogu)
2.Kde bydlím? (najdeš někde na blogu)
3.Jak to dopadlo s autogramiádou SuperStar? Dostala jsem podpis? Kolik? (je to na blogu)
4.Komu fandím v SuperStar? (buďto všechny jména nebo člověk, kterému fandím NEJVÍC)
5.Jak se ti líbí tenhle blog?
6.Co si o mě myslíš?
7. Mám rozvedené rodiče?
Pokud např. na otázku č.7 odpovíte "ne" a já vám řeknu, že je to špatně (ale neříkám, že je to špatně nebo dobře), tak ta samá osoba už nesmí odpovědět "ano", protože to už je přece jasné!

Lííííístkýýýý!

17. listopadu 2006 v 17:40 | Kikikutnarová |  Super Star
Lidi, věřili byste tomu???
Po neúspěchu na Autogramiádě jsem byla celkem zklamaná. Kdo by taky nebyl. Ale světe div se! Věřili byste tomu? Víte co? Já vám to povím radši všechno od začátku:
S taťkou jsme řešili, že nevyšla ta autogramiáda. Že jsem nedostala ani jeden jediný podpis. Napadlo nás, že by se mohla konat i jiná autogramiáda. Ale nemyslím, že by se fronta nějak extrémě zlepšila. Fanoušků by bylo minimálně úplně stejně, ne-li víc. A že by někdo z finalistů jel k nám do Nymburka, kde by bylo jen pár čtrnáctiletých Nymburaček? Jenomže, stejně jako Šárka Vaňková, by k nám jeden finalista dorazil dva roky po soutěži, a už bych pomalu ani nevěděla, kdo to je. A pak tátu něco napadlo. Byla jsem štěstím bez sebe. Ale nepředpokládala jsem, že by to snad mohlo vyjít. Táta má totiž známého, který uvádí dopravní zpravodajství na Nově. A napadlo ho, že by mi přes něj mohl nějak sehnat ... LÍSTKY NA JEDNO Z FINÁLOVÝCH KOL SUPERSTAR! Jenže, vy byste věřili, že by to vyšlo? Já tedy moc ne. Protože co vím, většinu publika zaplácnou:
a) příbuzní a kamarádi finalistů,
b) lidi, co lístek vyhráli (možno vyhrát na internetu, v novinách...),
c) protekční lidi z Novy,
d) už nevím kdo, který se tam dostane náhodou nebo spíš zázrakem.
Já jsem byla asi za d). Ale nepředbíhat! Taťka zavolal tomu kamarádovi z Novy. Ten mu řekl takové to "Žádný problém, já to zařídím...", ale taťka tomu moc nevěřil. Šla jsem spát k babičce, protože taťka šel druhý den na volejbal a mě se nechtělo vstávat moc brzo. Slíbil mi, že mi zavolá, jak to tedy dopadlo s lístky. Nevěděla jsem. Připadalo mi divné, že bych se tam dostala. Bylo to v televizi, s finalisty... Připadalo mi to prakticky nemožné.
Kolem poledne (přesně, když jsem usedala ke stolu) se ozval mobil. Babiččin, ale té většinou volá hlavně táta a vždycky chce mluvit se mnou, a tak mě vždycky všichni posílají babiččin mobil zvedat. Dnešek nebyl vyjímkou. Už jsem měla hlad, a tak jsem byla docela naštvaná, ale co, zvednu to. Samozřejmě to byl taťka. Víte, co mi řekl? "Za čtrnáct dní v neděli v Malé sportovní hale. Máme tam být už v sedm." Nevěřila jsem svým uším. HURÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! Babička už šije látkový transparent. "Bára je SuperStar." Stal se zázrak!
Naprosto nefalšovaně skutečný příběh. Věřte mi. Kdybych si to vymýšlela, určitě bych nenapsala, že mě na autogramiádě museli bodyugardi tahat z davu a že mi lístky zajistil tátův známý, ale že jsem si na Letňanech pokecala s Bárou, ona si mě oblíbila, zazpívala si se mnou duet a pak mi zajistila přední místa v hledišti, no ne? :-)))))))))))))))))))))))))

Autogramiáda!!!

15. listopadu 2006 v 20:31 | Kikikutnarová |  Super Star
Můj vlastní a opravdový příběh se SuperStar!
Vypadá to jako ohromná hromada textu, ale stojí to za přečtení!
Nemohla jsem se dočkat. Při sledování SuperStar v televizi najednou Leoš Mareš řekl soutěžícím: "Ve středu budete mít na Letňanech v Praze autogramiádu!" Praha je od nás z Nymburka ani ne hodinku cesty autem a tak jsem se zeptala taťky, jestli bychom tam nemohli jet. Souhlasil on, a taky babička! Těšila jsem se tedy jako blázen, a asi se mi ani nedivíte, jestliže vás soutěž taky zajímá. Ve škole jsem hned rozhlásila, že jedu na autogramiádu SuperStar, a svojí nejlepší kámošce Hance jsem hned nabídla, jestli nechce nechat taky někoho podepsat. A protože obě fandíme Báře Zemanové, vybrala si samozřejmě ji. A tak jsem tedy ve středu odpoledne vyjela s památníkem, plakáty a papírem pro Hanku vyjela s taťkou, dědou a babičkou do Prahy. Taťka ještě potřeboval v Praze něco zařídit, a nemohli jsme to najít, a já už byla nervózní, že na autogramiádu dorazíme moc pozdě. Ale z Nymburka jsme vyjeli asi o půl druhé, takže i s motáním po městě nebylo možné autogramiádu od 16.00 nestihnout. Dorazili jsme do obchodního centra Letňany asi ve tři, prostě brzo. Chvíli jsme to hledali a pak jsme to u domu nábytku Kika konečně našli. "TO" byla ohromná, nedovedu odhadnout, jak hrozně dlouhá fronta plná řvoucích fanoušků, čekajících na příchod svých idolů. Babička s tátou se šli opdívat po obchodech a mě a dědu nechaly ve frontě na Báru Zemanovou a spol. Začátek byl pohodička. Dokonce jsem si četla časopis o SuperStar, kde byli plakáty, co jsem si chtěla dát podepsat. Pak se ozval moderátor a začal vykládat, že SuperStáři už vyrazili z hotelu (to jsem se dozvěděla od dědy a ostatních čekajících holek, sama jsem přes ten řev nic neslyšela). Fanoušci začali víc ječet a víc se cpát. Já taky, s vysvětlením pro dědu, že "když se nebudeme cpát, tak nic nedostaneme". Chytla jsem se dědy a cpala se do těch malých místeček mezi lidi (finalisté tam ještě nebyli, čili fronta nemohla postupovat, ale dostali jsme se minimálně o pět metrů blíž - jak se všichni pořád víc a víc mačkali dopředu). Od vánočního stromečku, pod nímž stál jakýsi moderátor, kterého jsem ani nezahlédla (stěží jsem zahlédla špičku vysokého vánočního stromečku, protože patřím i mezi svými jedenáctiletými vrstevníky mezi ty menší, ale hlavně se tam tlačili samí 13-20let), ozvalo, ať si "nacvičíme" příchod finalistů, a i já jsem začala řvát a divoce mávat, neboť jsem si myslela, že už doopravdy přišli (jak říkám, nebylo tomu vůbec rozumět). A ostatní začali taky mávat, víc řvát a hlavně se víc cpát. Někdo si myslel to co já, a někdo tomu nejspíš rozuměl a cpal se a jásal kvůli tomu, co slyšel). A pak následovalo spousta dalších zpráv (co mi řekl děda, protože ten tomu nejspíš rozuměl) - už vyrazili z hotelu, během pár minut tu budou... A lidi se cpali pořád víc, víc a víc, a já měla stěží místo na obě nohy. Ale za nás si stoupali další a další teenageři - a patnáctiletí kluci se začali předvádět, jak umí strčit do fronty. Jak se umí procpat a smsknout frontu. Jenže to neměli dělat. Děda mě držet a snažil se, abych měla místo, ale nešlo to - dav starších a větších mě málem povalil nebo umačkal. Rozbrečela jsem se a začala brečet, že chci autogram, že chci domů, že chci pryč a ať už toho nechají. Smůla. Dozadu to nešlo (dav), dopředu to už vůbbec nešlo (dav) a hlavně tu byly další a další strkanice (dav). Naštěstí mě zachránila jedna bodyguardka (nevím, jak se to píše). Děda mě zvedl a já mohla po scůdcích vylézt z ohrádky, vyhrazené pro frontu (aby nikdo nevlezl na konec nebo doprostřed fronty, ale musel si jí celou vystát). Šli jsme se podívat na konec fronty. Sice jsme podpis dostat nemohli, protože jsme byli za zábradlím, ale byl tam jan malý hlouček ("malý" znamená čtyři řady, které mě nerozšlapou a přes které děda jakžtakž vidí). Děda si mě posadil "na koně". Bylo mi pořád ještě blbě, ale už jsem je viděla. FINALISTY! Celá desítka stála asi dva metry ode mě. Zamávala jsem na ně. Přestože jsem vyčnívala z davu, koukali spíš na fanoušky ve frontě, ale měla jsem pocit, že Zbyněk se jednou podíval mým směrem. Viděla jsem je zblízka a dlouho! Fanoušky tam pouštěli po desítkách a dostávali předem podepsané fotky. Jak jsem si všimla, tlačenice ve frontě byla s příchodem finalistů ještě o hodně větší. Uf! Ještěže už jsem tam nestála! Došlo mi, že podpis bych stejně někam založila, a že dívat se finalistům pěkně z výsky deset minut skoro do očí je snad ještě lepší. Samozřejmě, že mě to trochu mrzelo. Ale byla jsem šťastná, jak zblízka a hlavně naživo jsem je viděla! A taky doufám, že bude ještě nějaká autogramiáda (ne s tak hroznou frontou!) a že na ní budu moct jet. Musím sice sklamat Hanku, ale ta se stím snad nějak vypořádá. Doufám, že snad dostanu ještě nějakou příležitost je vidět.
PŘÍSAHÁM, PŘÍSAHÁM, A JEŠTĚ JEDNOU PŘÍSAHÁM, že jsem to nikde neopsala a že se mi to opravdu stalo, přesně jak to popisuji, přesně v den zveřejnění na autogramiádě finalistů SuperStar v Praze Letňanech.
Hlasujte v anketě, pište názory na článek, autogramiádu, finalisty, případně názor na vlastní navštívení autogramiády.

Roman Lasota je venku!

15. listopadu 2006 v 19:43 | Kikikutnarová |  Super Star
Další ze soutěžících, co musel opustit soutěž Česko hledá SuperStar! Musím uznat, že si to zasloužil. Teda, byl sice trochu sympatický, ale jeho poslední muzikálový výkon a "běhání mezi kapkami deště" nebylo nic moc. Nebo si snad myslíte, že Roman je lepší než Bára a Zbyněk?:-))) Do konečného "vyřazovacího souboje" šel se Soňou Pavelkovou, mou druhou adeptkou na vypadnutí. Píseň z muzikálu Dracula "Jsi můj pán" se jí podle porotců, mého taťky a mojí babičky moc nepovedla:-). No, každopádně vypadl Roman, a až tak mi to nevadí.
Konečný boj- Roman a Soňa
Roman naposledy zazpíval - ostatní finalisté jsou dojatí...
...a hlavně Bára Zemanová!
Myslím, že ani porotě se Romanův výkon příliš nezamlouval. Co naplat, někdo jít domů musel. Aby mohli ti lepší hrát dál...
Pokud máte jakékoliv připomínky, nebo jen chcete říct svůj názor na článek, vypadlého finalistu nebo i ostatní, pište do komentářů.

Byla vyřazena Tereza Najdekrová!

14. listopadu 2006 v 17:46 | Kikikutnarová |  Super Star
Porota vybrala špatnou písničku Tereze Najdekrové - anebo prostě byla nejhorší zpěvačka z finálové osmičky nebo nejmíň sympatická. Každopádně, za třetí finálový večer poslali diváci nejméně hlasů právě Tereze. Je to zvláštní, protože Tereza byla považována za favoritku a jednu z nejlepších zpěvaček a sázkové kanceláře dokonce sázely na ní jako na vítězku. Nicméně, divácké hlasy mají své slovo a Tereze nepomohl ani plyšák, kterého chtěl Leoš Mareš potrestat. Nakonec se hodně brečelo, brečela hlavně samozřejmě Tereza a pak také Roman Lasota, který nakonec čekal na konečný ortel ve dvojici s Terezou, Jeden z nich musel z kola ven. A ani netušil, že příští týden to čeká na něj...
Tereza zazpívala Alanis...
...ale ani ta jí nepomohla!
Tereza a Roman v ringu
Opravdu si Terka vypadnutí zasloužila? Co řekla na její výkon porota?
Bohužel se mi nepodařilo sehnat na netu celé hodnocení poroty, ale matně si vzpomínám, že "Tereza si výkon užila", i když tam možná nějaké nepatrnosti byly. Ovšem nikdo z porotců nepředpokládal, že by měla soutěž opustit právě Tereza Najdekrová. A jak Leoš Mareš později připomínal, "netrefil se ani pan profesor".
Jo a jinak sorry, že to píšu tak pozdě (dokonce ažý po vyřazení dalšího z nich, Romana Lasoty.) Názory na Terezku pište do komentářů a hlasujte v anketě.

Reklama na můj blog

4. listopadu 2006 v 18:36 | Kikikutnarova
Glitters reklamky na můj blog. Komu se můj blog líbí, může si ji dát na ten svůj:
Free Animal Text at AnimalText.com
Free Animal Text at AnimalText.com
Free Animal Text at AnimalText.com
Free Animal Text at AnimalText.com
Trippy Myspace Graphics
Trippy Myspace Graphics
Trippy Myspace Graphics

Co to bude?

4. listopadu 2006 v 18:27 | Kikikutnarova
Ahoj lidi!
Založila jsem si novou rubriku Glitters a krásné nápisy. Budu si na různých stránkách nechávat psát své jméno a odkazy na svůj blog třpytivými a krásnými typy písma. Ale proč to vlastně píšu? Kdyby někdo nevěděl, jak si takový nápis udělat, napíše mi, co tam chce, jakou barvou a jakým typem písma a já mu to udělám. Bude to zadarmo, stačí, když 3 kamarádům pošlete odkaz na můj blog nebo si ho dáte na svůj vlastní bloček. Pokud nebudete mít mail, ICQ ani blog, máte to zkrátka zadarmo.
Kiki

Od werinky

4. listopadu 2006 v 17:23 | Kikikutnarova |  For me
Hurá! Vyhrála jsem 6.bleskovku u werinky! Dostala jsem svoji 1.cenu za bleskovku!
Weri, moc děkuju!

ICQ!

2. listopadu 2006 v 19:36 | Kikikutnarova |  About blog and so on
Ahoj, lidi!
Založila jsem si ICQ, ale nevím, komu psát! Prosím vás, napište mi, kdo ho taky má! Moje ICQ číslo je: 398092313!
Díky, Vaše Kiki Kutnarová