Odchod Aleše Burketa

31. října 2006 v 21:56 | Kikikutnarova |  Super Star
Aleš Burket opustil SuperStar po 2.finálovém večeru!
Je až podivné, že hezounek Aleš už vypadl, jelikož jsem čekala, že všem -náctiletým holkám se bude líbit! Já jsem ale ráda, že soutěž opustil, protože mi nebyl sympatický a HLAVNĚ neuměl zpívat. Teď mi určitě všichni budete psát do komentářů věty typu "tak si to zkus zazpívat sama" a "kdyby neuměl zpívat, nedostal by se tak daleko" apod. Chci tím spíš říct, že Aleš byl z devítky hlasově nejslabší. Nic proti zamilovaným fanynkám, ale myslím, že měl vypadnout dříve. Než soutěž opustil, vypadla spousta o něco lepších zpěváků. Samozřejmě ale nic nezazlívám jeho fanouškům ANI Alešovi. Kdyby vyloženě NEUMĚL zpívat, porota by ho přece nepustila ani do semifinálové dvacítky! Ale musíte uznat, že např. Bára Zemanová zpívá lépe! Aleš si naposledy zazpíval píseň Slzy tvý mámy, ale nedočká se už dalšího kola - porota bude vybírat sama písničky pro soutěžící. To se tedy nyní už osmička finalistů může těšit!
A jak to viděla naše porota:
Hejma: Ty touhle soutěží procházíš jako "barák na odstřel", ale ty stále stojíš na nohou. Byl to solidní, někdy průměrný, výkon. Snaž se, abychom slyšeli ten špičkoý výkon. Bojuj.
Csáková: Já se obávám, že té spičkové věci se nedočkáme. Ve slokách si mě docela zaujal, ale přišel refrén a nebýt sboristů, tak se potápíš.
Klezla: Zase jste se snažil šálit porotu, diváky, ale já si opravdu myslím, že to byl Váš velice pěkný výkon k táborovému ohni. U toho táboráku by se to opravdu vyjímalo. Měl byste na sobě hodně pracovat.
I porota tedy Aleše "odsuzovala". A ať namítáte, co namítáte, musím sdělit jednu větu: Jsem ráda, že alespoň jednou v SuperStar rozhodl zpěv. Toť vše. Jestli můj osobní názor berete jako urážku, ozvěte se do komentářů. Jinak ale můžete psát samozřejmě taky. Pokud se u článku objeví komentář, budu jen ráda, nemusíte psát, jen když vám něco vadí. Můžete napsat třeba, jak se vám článek líbil, jaký je váš názor, nebo taky, když vás zajímá, jak jsem něco udělala, chcete spřátelit blogy apod. Ráda každému poradím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama