Kluci ze SuperStar - semifinálová šestka

16. října 2006 v 20:42 | Kikikutnarova |  Super Star
Super Star - KLUCI (šestice semifinalistů)
Upozornění - je to celé zkopčené, nic jsem do toho nepřidala já!!!! Akorát své hloupé komentáře, proti nimž se určitě vzbouřítě, protože jsem "urazila" vaše favority a podle vás "ňoumům" fandím!
Roman Lasota zpíval jako první a vybral si píseň Looking back over my shoulder a podle mě to byl jeden z jeho nejlepších výkonů v celé soutěži, ale co na to řekla porota?
Ondřej Hejma: Měl jsem pocit, že tu melodii sis na začátku trochu uzpůsoboval. Musíš dávat vždycky sto procent, jinak dostaneš od Edíka propisku.
Ilona Csáková: Ten výkon byl daleko lepší než posledně. Jsem ráda, že ubíráš na tý trémě. Barvu hlasu máš pro mě od začátku krásnou. Pro mě jsi podal nejlepší výkon, kterej si zatím moh podat.
Eduard Klezla: Já to jako bezvadné zpívání neslyším. Čím více se blížíme k tomu finále, tak Vám docházejí síly. Intonačně jste velice velkorysý.
Právě kvůli výkonu Romana se porota trochu pohádala. Pustili se do sebe Ondřej a Eduard.
A jaký je Roman v soukromí? Možná trochu stydlivý. Nechtěl, aby rodiče jezdili na jeho vystoupení, protože se bál, že nebude moci zpívat. Na trému si už zvykl a nejvíce mu chybí domácí kuchyně. Vzory mu jsou jeho rodiče, které má strašně rád.
Pozor! Můj názor!: Zatím mě ničím moc nezaujal. Určitě má dobrý hlas, ale výraznou osobnost v něm nevidím - prostě docela obyčejnej kluk s dobrým hlasem!
Martin Ševčík zpíval píseň od Duran Duran Perfect day. A jeho dnešní výkon byl perfektním. Co na to porota?
Ondřej Hejma: Přibližovalo se to originálu, ale nejsi šansoniér. Solidní výkon. Snad to bude stačit!
Ilona Csáková: Zazpíval jsi to velmi dobře. Ty vyšší polohy nejsou až tak pro mě lahodivý, ale myslím si, že to byl velmi dobrý výkon.
Eduard Klezla: Pro mě nejste bůhví jaký zpěvák. Fascinuje mě na Vás Vaše upřímnost.
Martin cítí pokrok v tom, jak vystupuje před kamerou. Už se vytrénoval. Je skromný a nejvíc mu chybí fotbal, který dřív hrál s klukama každý den. Před SuperStar se rozešel se svou dívkou. Takže je volný dámy!
Pozor!Můj názor: Jo, tenhle je docela ucházející, celkem dobrý. Líbí se ale hlavně mé mamce. Má ráda písníčky, které si vybírá.
Zbyněk Drda byl třetí, ale moc štěstí mu to nepřineslo. Zbyněk zapomněl text. Pro mě je to ale pan zpěvák, protože se hned chytil a píseň Eltona Johna Can you feel the love tonight vystřihnul jako profesionál. Jsem si jistá, že mu to odpustíte. Že jo, holky?! Jak na malé zaváhání reagovala porota?
Ondřej Hejma: Tam spadnul řemen v jednu chvíli. To by se nemělo stávat. Hlásek bezvadnej, ale tohle by se stávat nemělo. Tohle byl malér.
Ilona Csáková: To vůbec nevadí, že ses tam topil. To se stává i nám zpěvačkám. Já myslím, že jsi zazpíval velmi dobře.
Eduard Klezla: Ve výsledku jste se stejně zachránil. Bylo by škoda, kdyby Vás diváci na základě této chybičky potopili. Já bych Vám tu šanci dal. Ukázal jste velice hodně.
A jaký je Zbyněk v soukromí? Je už čtyři roky člen vodní záchranné služby. Už necítí tak velkou trému, ale stále je nerozhodný. Říká, že není splachovací a pamatuje si, když mu někdo ublíží. A rád tancuje a těší se, že Vám to ukáže.
Pozor!Můj názor!: Můj favorit!!!! Z kluků mu fandím absolutně nejvíc! Je super! A taky je moc hezkej:-)! Když nevyhraje Bára, nenaštvu se jedině, když vyhraje Zbyněk! Fandí mu taky můj taťka!
David Spilka tentokrát nezpíval česky, ale vybral si píseň od Limp Bizkit Behind blue eyes. A dal do toho celou svou rockerskou duši. I porota pěla na Davida jen chválu.
Ondřej Hejma: Pokud jde o to zpívání, dneska se ukázalo, že máš příjemnou barvu hlasu.
Ilona Csáková: Já myslím, že by ses nám určitě měl předvést ve finále. Ještě jsi nenarazil na své mantinely.
Eduard Klezla: Já si myslím, že v rámci naší soutěže, jste pro mě opravdu nejdál. Každopádně byste měl mít šanci postoupit do finále. Vy jste mě dneska přesvědčil.
David se rozhodl Vám fanouškům odkrýt svoje největší tajemství. Už od čtrnácti let nosí šátek, protože nemá žádné vlasy. Doktoři ani neví jistě proč to tak je, ale je možné, že Davidovi selhal ve čtrnácti letech imunitní systém. A poté se změnil k lepšímu. Už není namachrovaný. Jeho vzorem je táta.
Pozor!Můj názor!: Příliš sympatický mi není. Nemám ráda drsňáky, ani hlasy - chrapláky (to se nám to hezky rýmuje, co!!!:-))
Aleš Burket zpíval píseň od Gila Good bye, kterou věnoval své babičce. I Aleš ukázal, že v něm něco je a že se vyplatí, aby se svým hlasem začal pořádně pracovat. A jak to vidí naše porota?
Ondřej Hejma: Já jsem překvapenej. Myslel jsem si, že si na této písni rozbiješ ústa. Místama jsi i zpíval. Nevím jestli tvoje cesta, v konkurenci hochů, ještě někam povede.
Ilona Csáková: Musím říct, že dnešní výkon byl o něco lepší než ten minulý.
Eduard Klezla: Vy se stále snažíte zakrýt, že nejste majitelem hlasu. Vždy si s tím do určité míry, alespoň pro laickou veřejnost, umíte poradit. Mě jste ale neošálil.
Aleš začal, když mu bylo nejhůř, skládat básničky a pomalu z toho vznikaly texty. Teďs se věnuje freestylu, což je teď vymyšlený slovo doprovázený hudbou. Věnuje se bojovému umění, protože byl vždycky nejmenší a nejslabší.
Pozor! Můj názor!: Nene! Tak tenhle kluk mi sympatický není. Přijde mi napůl jako drsňák a napůl jako takový ten "modýlek". A ani jeden typ nemám ráda!!!
Jaroslav Parči si vybral píseň Robbieho Williamse She´s the one. Zazpíval jako vždy velmi dobře a procítěně. Jaký má na Jardův výkon názor porota?
Ondřej Hejma: Pořád ještě jsem tě nenašel.
Ilona Csáková: Nebylo to špatný, zpíval jsi dobře, intonoval jsi dobře. Píseň má vzletnou náladu. To je to, co mě v tom výrazu chybělo.
Eduard Klezla: Na můj vkus neustále někoho kopírujete. U vás je velice důležitý výběr písně. Jste jeden ze zpěváků, který do toho finále patří.
Má malého synka, kterému se snaží věnovat, i když soutěží v SuperStar a je to pro něj náročné. Jeho lidským vzorem je maminka, která je velmi těžce nemocná. Obdivuje na ní, jak se dokáže s nemocí poprat. Přiznal se, že když byl malý, tak ukradl sýr.
Pozor! Můj názor!: Tomuhle taky nefandím! Nevím proč, prostě to není můj typ. A rozhodně nechci, abyste to brali jako rasismus, protože Parči je ze Slovenský rom.(např. Martina Balogová mi také nevadila a docela jsem jí i fandila!)
Pozor! Nechci, abyste mé komentáře brali jako urážku, rasismus, zošklivování, nadržování apod.! Nevadí mi finalisté, kterým nefandím, ani ti, kteří jim fandí! Tak se nezlobte, snažila jsem se to napsat slušně, aby to nikoho neurazilo, a jestli někomu něco vadí, ať to napíše do komentářů a ráda to pozměním!
Zdroj (kromě mých komentářů a připomínek) : www.nova.cz
//
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama