Holky ze SuperStar - semifinálová šestka

16. října 2006 v 20:44 | Kikikutnarova |  Super Star
Super Star - HOLKY (šestice semifinalistek)
Musím se přiznat, že jsem to naprosto zpupně zkopčila na oficiálních stránkách SuperStar... Ale tak, myslím, že i v tomto případě si to fanynky a fanoušci Super Star rádi přečtou. Pouze mé vlastní komentáře, nadepsané vždy Pozor!Můj vlastní názor! jsou moje tvorba! Pozor! To povídání za výroky porotců zřejmě napsal tvůrce původního článku na www.nova.cz! Upozorňuji, že se vše týká posledního semifinálového kola:
Tereza Najdekrová si vylosovala místo první a zazpívala píseň od skupiny Roxette Spending my time. A byla jako vždy skvělá! Aspoň podle mě, ale co si myslela porota:
Ondřej Hejma: Moc ti to sluší. Na začátku jsi byla nesvá. Hlas se chvěl. V posledním refrénu jsem tě začínal nacházet.
Ilona Csáková: Já musím Terezo říct, že na mě působíš profi. Vůbec si se tím ale nepomazlila. Chvílema si pro mě v těch refrénem křičela.
Eduard Klezla: Já si myslím, že ve zpěvu máte obrovské rezervy. Vadí mi jedna věc, že vy na to jdete určitým grifem. A ten grif je každé kolo úplně stejný. Chtěl bych slyšet nový přístup k písním.
Terezce v soutěži chybí jediná věc a tou je vana. Na pokoji mají jenom sprchový kout. Jako svůj zlozvyk bere kousání nehtů, které se ještě více projevuje kvůli nervovému vypětí. Před soutěží měla nízké sebevědomí, ale díky tomu, že je teď v SuperStar se to pomalu urovnává a kamery už moc neřeší.
Pozor! Můj názor!: Jo, Tereza je MOC dobrá. Myslím, že po Báře je to jedna z mých favoritek. Nechápu, proč ji porota tak často kritizuje. Myslím, že je jedna z absolutně nejlepších (tedy SAMOZŘEJMĚ až po Báře a Zbyňkovi!!!!)
Petra Hlávková zpívala jako druhá a vybrala si velmi těžkou písničku od Victorie Hotel California. Vzala si velké sousto, ale poprala se s ním jako pořádná zpěvačka. A jak to viděla porota?
Ondřej Hejma: Já se obávám, že s tímto výkonem do dějin kultury nevstoupíš. Vybrala sis těžkou písničku, která je plná textu a ten je složitej. Nebyl jsem si jistej, že víš o čem zpíváš. Tohle nebyla Californie, tohle bylo to Brno.
Ilona Csáková: Udělala si krůček vejš. Když máš stres, tak působíš hrozně afektovaně. Já to znám. Nebylo to vůbec špatný.
Eduard Klezla: Vůbec ničeho se nebojte. To, že nezpívate dobře, to není podstatné. Ten výkon nebyl až tak špatný, ale na mě působil, že nevím proč vlastně zpíváte. Z Vás nejde energie jako z budoucí zpěvačky. Když tohle změníte, možná ten krůček někam uděláte.
Petra si žehlí vlasy, protože, jak sama říká, lítají jí kam se jim zachce. Jako malá si ze spaní vlasy trhala a i rodiče na to byli krátcí. Stýská se jí po své posteli a samozřejmě i po rodině. Hudební vzory moc nemá, protože se nechce nikomu podobat. Chce být sama za sebe a to se cení!
Pozor!Můj názor!: Petra je sympatická, milá a jemná dívka. Akorát, že je až moc tuctová a nevýrazná. Koly prochází, ale... lidi prostě ničím neoslňuje. Splyne s ostatními. To dokazuje i to, že když chci třeba vyjmenovat semifinalisty, nikdy si na Petru nemůžu vzpomenout!
Barbora Zemanová byla třetí a z jejích úst zazněl jeden z nejlepších výkonů posledního semifinále. Ondřej Hejma s Eduardem Klezlou se po jejím výkonu zase nemohli shodnout. V čem?
Ondřej Hejma: Všimli jsme si, že když mluvíš, tak seš taková přísná, nepřístupná. Když začneš zpívat, tak se rozzáříš jako vánoční stromeček.
Ilona Csáková: Mě se tvůj výkon velmi líbil. Myslím, že je asi hodně těžké pro tvoje kolegyně dotáhnout se k tvé laťce.
Eduard Klezla: Byl to velice svěží výkon, velice jste se držela. Těch šestnáct let Vám brání v tom určitém prožitku, na který vy si přijdete postupně tím věkem. vy do té soutěže patříte.
Ondřej Hejma oponoval: Tak já jsem tam ten prožitek viděl a slyšel. To je ten její svět, o kterém zpívala, Edo.
Barbora se v medailonku přiznala, že je hodně pomstychtivá a bere to jako svoji velkou slabinu. Takže raději jí nikdo neubližujte, protože pomsta by byla hodně sladká a krutá. Jinak se jí v soutěži stýská po normálním životě, který vedla. Zjistila, že už se tolik neuzavírá do sebe a více si rozumí s klukama. Chlapa zaujme spíše pohledem než projevem, protože ten je velice dětský. A vypadá to, že mezi ní a Zbyňkem Drdou vzniká nějaký vztah. V soutěži si připadá jako v dospělém světě a víc si věří.
Pozor! Můj názor!: No comet. BOMBA!!!!! Moje největší favoritka, adeptka na vítězku, nejkrásnější, s nejhezčím hlasem a stylem oblékání.... Fandím jí ze všech NEJVÍC!!!!
Leona Černá si vytáhla čtyřku a zazpívala písničku I need a hero od Bonnie Tyler. A předvedla, že má talent, který se pořád vyvíjí. Jak na její výkon reagovala porota? Porota se samozřejmě zase neshodla. Profesor Klezla se obořil na Ondřeje Hejmu, že na Leoně hledá stále jen kaz jako ten plaz :o)
Ondřej Hejma: Ty dobře víš, že nejsem žádnej tvůj příznivec. A to zůstává. Ale musím přiznat, že ten hlas máš. A v tom hlase něco je a utála si tuhle písničku, kterou já vlastně nemám rád. A s chutí jsem si to poslechl. Ale vyber si něco jinýho příště.
Ilona Csáková: Já myslím, že Leona od nás potřebuje hroznou čočku, protože když se na nás naštve, tak je ten výkon úplně o něčem jiným. Já si to taky velmi ráda vyslechla.
Eduard Klezla: Pro mě ten výkon byl temperamentní. Byl opravdu v pořádku. I tuhletu těžkou věc jste zvládla. Vysokou polohu nepatrně spravte.
Leoně se stýská po klidu. Nejraději by si byla na jeden den jen sama se sebou, aby mohla relaxovat. Když je smutná, tak nemá ráda, když ji někdo objímá, protože ji to ještě více rozesmutní. Maminka o Leoně řekla, že, když se narodila, tak jí pan doktor řekl: "Maminko, narodila se Vám zpěvačka." Jejím hudebním vzorem je Věra Špinarová.
Pozor! Můj názor!: No, já nevím... Nějak jí nefandím, nepřijde mi ale hrozná, děsná, blbá, příšerně zpívající... To ne! Jen to prostě není můj typ, nezaujala mě, nenašla si ke mě cestu... Jediné, s čím jí mám spojenou, je, že pochází z vesničky (či pidiměstečka???), ve kterém jsme se třídou byli na škole v přírodě! A taky, že byla i v loňském semifinále.
Soňa Pavelková zpívala jako čtvrtá, vybrala si velmi těžkou písničku a zvládla ji na výbornou. Soňa se začíná vybarvovat. A kolo od kola ukazuje, že má na to být profesionální zpěvačkou. Jak to vidí naše porota?
Ondřej Hejma: Já nevím jestli seš SuperStar, ale pro mě seš symbol téhle série, která je jiná, která je nová a ty seš pro ta hlavní představitelka, protože se nebojíš vybrat si jinej repertoár, kterej není podbízivej. Dovedeš riskovat a já doufám, že nám ukážeš věci netušené.
Ilona Csáková: Já musím říct, že jsem velmi vážně konsternovaná. Málem jsem se dojetím rozplakala. ty máš obrovské srdce. Nakrmila jsi nejenom uši, ale i duši. A to je důležitý.
Eduard Klezla: Vy jste velice přirozená, vypadáte na tom jevišti velice pěkně. Jedinou věc bych Vám doporučil. vy musíte vždy s rozmyslem vybírat. Tahle píseň je na hraně a vy jste ukázala svoji pěveckou nezkušenost.
Soňa, kvůli médiím, které její rodinu začaly tvrdě rozpitvávat, učinila v medailonku svoji životní zpověď. Přiznala, že její rodiče se o ni buď nemohla nebo nechtěla postarat. Pomohl jí její přítel Marťa, který ji v jedenácti letech přivedl do její nynější rodiny. A je za to ráda. Nic by neměnila. Soni, držíme ti pěsti!
Pozor! Můj názor!: Soňa dobře zpívá. A je milá a hezká. Trochu mi splývá s Petrou Hlávkovou (hlavně v prvních semifinálových kolech), ale poslední dobou už se začíná zviditelňovat a "vyčuhovat z davu", ale na Báru nemá. Už je ale asi tak dobrá jako Tereza.
Karolína Pavlíková byla poslední semifinalistkou pro tento večer. Stejně jako první zpěvačka si vybrala píseň z repertoáru skupiny Roxette a to píseň Listen to your heart. Jak na to reagovala porota? Samozřejmě, že Eda s Ondrou se zase neshodli. Eduard nazval Ondru pudlem, ale ten mu nezůstal nic dlužný a překřtil pana profesora na Lomonosovovu univerzitu.
Ondřej Hejma: Pro mě je tohle večer plný překvapení. Byl jsem překvapenej ti pořádně zasolit. Podala jsi svůj nejlepší výkon. Na tebe dobrý.
Ilona Csáková: Dneska ti to mimochodem velmi sluší. Výkon byl dneska daleko lepší než ten poslední. Ty se tak strašně soustředíš, že se ti vytrácí výraz, vypadne ti z toho emoce. Nemá to duši.
Eduard Klezla: Vaše interpretace byla na můj vkus nepatrně povrchní. A to je to mě na Vaší interpretaci vždycky vadí. Já jsem si připadal trošku jako na špatné diskotéce. Já vím, že mé uši jsou jiné než Ondrovo a já nejsem tak spokojen jako můj kolega. Mně to těma ušima kroutilo.
Karolína má ráda adrenalin. Hlavně v autě, kde se oddává rychlé jízdě. Svěřila se, že se stala Královnou Poličky. V jedné disciplíně se převlékla za Švejka a v druhé zpívala Sladké mámení v převleku Heleny Vondráčkové. Za svoje vzory považuje Lucii Bílou a Kamila Střihavku.
Pozor! Můj názor!: Karolína mi nesedí asi ze všech nejmíň. Hlas asi (na finále) taky nic moc. Nejvíc mě štve, když si k večerním šatům a poklidné jazzové písničce na hlavě učeše pankáče. A v posledním semifinále tomu bylo zrovna tak! Podívejte se na to číro na hlavě a ty elegantní černé šaty! Ale vůbec mi není moc sympatická. Jo a ani mi nepřipadá, že by byla tak krásná, aby vyhrála Miss Polička. I když, na tom videu ze soutěže krásy vypadala hezky. To jí tak zkazili kadeřníci ze SuperStar????
Pozor! Nechci, abyste mé komentáře brali jako urážku, rasismus, zošklivování, nadržování apod.! Nevadí mi finalisté, kterým nefandím, ani ti, kteří jim fandí! Tak se nezlobte, snažila jsem se to napsat slušně, aby to nikoho neurazilo, a jestli někomu něco vadí, ať to napíše do komentářů a ráda to pozměním! Taky nechci říkat, že ne tak hezké finalistky jsou horší. Není to přece Miss! A vzhled není tou pravou věcí, proč nefandím Leoně Černé nebo Karolíně Pavlíkové, i když ho hodně rozebírám. Ve svých názorech píši o všem, rozhodně nemohu posuzovat zpěv, a tak jediné, co rozebírám, je vzhled a sympatie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ivetka:O) Ivetka:O) | 19. října 2006 v 22:16 | Reagovat

Každý má jiný názor :O) já taky fandím Barboře a fandí jí víc lidí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama