Barbora Zemanová

16. října 2006 v 21:06 | Kikikutnarova |  Super Star
Barbora Zemanová - to je moje oblíbenkyně v SuperStar3. Je jí 16 let, má hnědé dlouhé kudrnaté vlasy, skvěle se oblíká (poslední dobou ji i trochu napodobuju:-), ale taky krásně zpívá, je hezká, sympatická.... Tady máte její galerku:
Barboru trápí alergie na rajčata už od gymnázia
Barbora nadchla porotu svým hlubokým hlasem.
Barbora Zemanová
Bářin výkon při posledním semifinálovém večeru:
Avril Lavigne: My world
Barbora Zemanová
Ondřej Hejma: Když mluvíš, tak jsi taková přísná, nepřístupná, ale jak začneš zpívat, tak se rozsvítíš jako vánoční stromeček. Já myslím, že už bys měla jenom zpívat. A doufám, že ti to dlouho vydrží.
Ilona Csáková: Mám pocit, že jsi do téhle soutěže přiletěla z jiné planety. Mně se tvůj výkon hodně líbil. Myslím, že pro tvoje kolegyně je hodně těžké dotáhnout se ke tvé laťce.(Moje poznámka: než řekla "dotáhnout se k tvé laťce", začala rozrušená diskuse porotců "Na co narážíš", "Co tím myslíš")
Eduard Klezla: Barunko, byl to velice svěží výkon a jen těch 16 let vám brání v určitém prožitku, na který si přijdete časem. Ale bylo to velice, velice příjemné.
Báječné. Jestli se mi něco z toho moderního poprocku mezi všemi těmi samozvanými pseudorebelkami líbí, pak jsou to věci od Avril Lavigne. Je to líbívá hudba, která fajnšmekry nenadchne, ale ani neurazí. A Barbora si nemohla vybrat lépe. Její nos na výběr písniček a její hudební vkus je opravdu dobrý a pokud Bára dosáhne až na cílovou metu, myslím, že se nemusíme bát, že by svůj úžasný talent rozmělnila v nějakých hrůzných popinách. A když si uvědomím, že jí je 16, tak se fakt těším na to, co bude zpívat, až ještě víc dospěje. Líbí se mi její sebevědomý projev, zpívá jakoby mimochodem, ale čistě, téměř bezchybně. (Nepsala jsem já, bylo to na stránkách, kde jsem to stáhla!)
Další info o Báře:

Barbora Zemanová

Věk: 16 let
Město: Svojšín

Barbora je Štír, přijela ze Svojšína. Miluje Pizzu ale ne Margaritu - nesnáší totiž rajčata. Jejímu uchu lahodí Richard Krajčo, Gaia Mesiah a Aneta Langerová (DMX). Nesnáší lhaní, plané sliby, zlost a netolerantnost. Vyhrála soutěž Karlovarský hlas 2006. Ilona Csáková o ní řekla: " Nedokážu popsat, co mě zaujalo v hlase, ale něco v tobě dřímá". A jak tráví volný čas? Se svým pejskem, na kole nebo koncertuje se svou kapelou.
Její oblíbený příběhový hrdina je Krteček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Camelia-Valente Camelia-Valente | Web | 18. srpna 2007 v 20:53 | Reagovat

Ahojky-byla bych mo ráda kdyby jsi se přihlásila do soutěže O nej blog.Podrobnosti a info najdeš na mém blogu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama